Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Witam

 

Pomimo zaznaczonej opcji "Powiadom mnie, gdy otrzymam nową prywatną wiadomość"

nie otrzymuję od jakiegoś czasu żadnych emaili informacyjnych.

 

Mam tak samo. Ponadto nie otrzymuję info o nowych postach w obserwowanych przeze mnie wątkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku gdy domena była wystawiona na sprzedaż w odpowiednim dziale (tutaj: "Domeny polskie") w przeciągu ostatnich 90 dni nie jest możliwe wrzucenie jej do działu "Wycena i opinia".

Może i tak ma być, ale czasem chciałoby się dowiedzieć co inni sądzą na temat naszego nowego zakupu ;-)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, DAWPI już o tym wie od kilku dni, na pewno będzie naprawione.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę czasu już minęło, ale domeny IDN nadal nie działają w dziale sprzedaży. Wiadomo, kiedy to może zostać naprawione?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuż po przenosinach informowaliśmy o tym Dawpiego, przypominam mu o tym też co kilka dni, ale to podobno jakiś większy problem.

Może Ty też napisz do niego i zmiany zostaną wprowadzone szybciej :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszukiwanie po postach napisanych przez użytkowników możliwe jest tylko do roku wstecz w większości przypadków :(

Podbijam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuż po przenosinach informowaliśmy o tym Dawpiego, przypominam mu o tym też co kilka dni, ale to podobno jakiś większy problem.

Może Ty też napisz do niego i zmiany zostaną wprowadzone szybciej :) ?

Tylko sprawdzam czy pamiętacie :P W sumie to można podawać domeny w postaci xn--, ale chyba nie byłyby wtedy zbyt czytelne ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczytywanie forum zacina się, muli przez widget AM na górze, przeciętnie co 2 przejścia muszę jeszcze raz odświeżyć stronę. Najgorzej jest jak otworzę śpm kilka kart, tematów z danego działu, to jak na którymś zwiesi to wszystkie wiszą, natomiast jak na obojętnie którym odświeżę to wszystkie naraz wczytują się... Przyzwyczaiłem się już do nowego stylu, ale te zacinki są bardzo denerwujące... Przeglądarka Chrome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczytywanie forum zacina się, muli przez widget AM na górze, ...

Przeglądarka Chrome.

Może Adblock Ci pomoże.

Polecam AdBlock pod chrome.

"zabija" widżet AMu na śmierć ;)

(przy okazji dużo innych reklam nie ma.. np: na filmach z jutubka nie ma żadnych)

 

Wyszukaj AdBlock i zainstaluj w swoim Chrome i to wszystko ;)

https://chrome.google.com/webstore/category/popular?utm_source=chrome-ntp-icon

 

Enjoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może Adblock Ci pomoże.

 

Polecam AdBlock pod chrome.

"zabija" widżet AMu na śmierć ;)

(przy okazji dużo innych reklam nie ma.. np: na filmach z jutubka nie ma żadnych)

 

Wyszukaj AdBlock i zainstaluj w swoim Chrome i to wszystko ;)

https://chrome.google.com/webstore/category/popular?utm_source=chrome-ntp-icon

 

Enjoy

 

 

Ciekawe czy tak samo polecalibyście Ad-blocka gdyby blokował Wasze sygnaturki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś chyba jest nie tak z wyszukiwarką na forum:

- wpisujemy np. "PKD" i wyświetla:

 

a np. tutaj jest temat z tą frazą w tytule"

http://di.pl/topic/86157-klasyfikacja-pkd-dla-sprzedazydzierzawy-domen/page__hl__dzia%B3alno%B6%E6

Zdaje sie, ze szukajka nie wyszukuje takich krotkich fraz.

 

Ciekawe czy tak samo polecalibyście Ad-blocka gdyby blokował Wasze sygnaturki ;)

 

A co za problem? ;)

<div class="signature" data-memberid="*">

czy cos podobnego wystarczy wrzucic w odpowiednie filtry i juz po sygnaturach ;)

 

A tak juz serio i OT, to jestem ciekaw, kiedy rzady zabronia tego typu programow/dodatkow, podobnie jak to bylo z Alcohol i innymi riperami CD...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę Was ponownie, naprawcie możliwość wyświetlania postów starszych niż 1 rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy pisaniu posta poprzez kliknięcie na przycisk "Odpowiedź", przyciśnięcie "Napisz" wysyła post, ale nie widać tego - post się nie pojawia, okienko z tekstem jest nadal aktywne, i przyciski wracają na swoje miejsce. Przy drugim kliknięciu już działa, z tym że zamiast jednego, pojawiają się dwa posty. Problem nie występuje jeśli dodaję post wpisując w okienku odpowiedzi pod wątkiem - no ale wtedy nie mam cytatu. Prosiłbym o naprawienie tego, bo wysyp podwójnych postów jest dość dokuczliwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy pisaniu posta poprzez kliknięcie na przycisk "Odpowiedź", przyciśnięcie "Napisz" wysyła post, ale nie widać tego - post się nie pojawia, okienko z tekstem jest nadal aktywne, i przyciski wracają na swoje miejsce. Przy drugim kliknięciu już działa, z tym że zamiast jednego, pojawiają się dwa posty. Problem nie występuje jeśli dodaję post wpisując w okienku odpowiedzi pod wątkiem - no ale wtedy nie mam cytatu. Prosiłbym o naprawienie tego, bo wysyp podwójnych postów jest dość dokuczliwy.

 

Popieram i potwierdzam, że mi się to ostatnio zdarzyło co najmniej kilka razy, że to okienko nie znikło i post wskoczył drugi raz. Ale to dopiero jakoś ostatnio wyskoczyło - wcześniej było dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za sugestie, jak widać jeszcze musimy popracować.

 

Z ostatnich zmian to min widget już nie obciążą forum oraz IDN w formularzach już działa poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam jedną kwestię na mobilnej wersji forum - otwieranie linków w nowej karcie (aktualnie otwierają się w tej samej, co forum :-/)

 

Proszę, proszę, poprawcie :$

Edited by thurisaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie ten problem zniknął. Poczekamy jeszcze na inne opinie.

 

U mnie jest nadal, choć jeszcze nie zrobiłem żadnego dubla. Zwyczajnie po napisaniu posta i kliknięciu "Napisz" po kilku sekundach wciskam klawisz F5 (odśwież) i działa. :) Do wszystkiego można przywyknąć najgorsze pierwsze 7 lat. :D

 

Używam Win7 64bit i mozille firefox 14.0.1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jest nadal, choć jeszcze nie zrobiłem żadnego dubla. Zwyczajnie po napisaniu posta i kliknięciu "Napisz" po kilku sekundach wciskam klawisz F5 (odśwież) i działa. :) Do wszystkiego można przywyknąć najgorsze pierwsze 7 lat. :D

 

Używam Win7 64bit i mozille firefox 14.0.1.

 

Po kilku "dublach" robię podobnie - tylko po napisaniu posta przeładowuję stronę klikając enter w pasku adresu (pewnie na to samo wychodzi) albo otwieram drugą zakładkę i patrzę czy post się "napisał".

 

EDIT: niestety wciąż się nie zamyka to okienko z postem po napisaniu - a przynajmniej przy skorzystaniu z "szybkiej odpowiedzi" czyli tego "dodaj odpowiedź na dole" - z tego najczęściej korzystam.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilku "dublach" robię podobnie - tylko po napisaniu posta przeładowuję stronę klikając enter w pasku adresu (pewnie na to samo wychodzi) albo otwieram drugą zakładkę i patrzę czy post się "napisał".

 

Sprytnie, bo ograniczasz ryzyko utraty napisanej treści. :)

 

Edit: teraz mi się samo przeniosło, bez konieczności "odświeżania", ale skorzystałem z opcji "Cytuj" - tu jest dobrze, a na dole nie.

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×