Jump to content
Bartus Pan

Love.shoes

Recommended Posts

Love.shoes

Dobry wieczór wszystkim, mam pytanie , otóż dziś dostałem mail od firmy www.marcaria.com. Że część z tych rewolucyjnych domen , dostępna już dziś, ostatnio poszukiwałem kilku domen do kilku aplikacji ,które tworze bądź stworzyłem , więc zajrzałem. Wydałem 51euro , w zasadzie zmieniłem koncepcje (chociaż wydaję mi się ,że być może to będzie korzystne) ponieważ aplikacja miała dotyczyć ogólnie ubrań i to i damskich i męskich, a domene wziłąłem Love.Shoes z myślą o tym ,że w razie coś Re-branding zrobię ;p I jestem ciekawy waszej opinii w ogóle na temat tych nowych domen, bo ja na początku byłem nastawiony dość sceptycznie przynajmniej myślałem, w zasadzie myśle cały czas ,że te domeny z .com co lepsze staną się powiedzmy ''elitarne'' . No i oczywiście co sądzicie o tym zakupie , ponieważ to pierwsza moja domena z takim rozszerzeniem. Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś cię uczył poprawnie pisać, wyrażać klarownie myśli i tworzyć poprawnie zdania w języku polskim?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, fakt jako Polak winien jestem trochę więcej staranności, jednak nieprzespane noce dają znać o sobie, wybacz. Do tego nie mogę edytować wpisu ,więc dodam tu , poprawiony na tyle ile dałem radę.

 

 

Love.shoes

 

Dobry wieczór wszystkim. Mam pytanie , otóż dziś dostałem mail od firmy www.marcaria.com, że część z tych rewolucyjnych domen(nowe rozszerzenia ) , dostępna jest już dziś. Ostatnio poszukiwałem kilku domen .do kilku aplikacji ,które tworze bądź stworzyłem. Wydałem więc 51euro , w zasadzie zmieniłem koncepcje (chociaż wydaję mi się ,że być może to będzie korzystne) .ponieważ aplikacja miała dotyczyć ogólnie ubrań i to i damskich i męskich, a domenę ,którą kupiłem - '' Love.Shoes '' kupiłem z myślą o tym ,że w razie a w razie rozwoju zrobię Re-branding ;p Jestem ciekawy waszej opinii ,w ogóle na temat nowych domen. Sam na początku byłem nastawiony dość sceptycznie przynajmniej myślałem, w zasadzie myślę nadal ,że te domeny z ''.com'', te lepsze - staną się powiedzmy ''elitarne'' . No i oczywiście, co sądzicie o moim zakupie , ponieważ to pierwsza moja domena z takim rozszerzeniem.
Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

...aplikacja miała dotyczyć ogólnie ubrań i to i damskich i męskich, a domenę ,którą kupiłem - '' Love.Shoes ''

Umberto pytał o język polski więc ja już o angielski nie będę pytał bo to pewnie przez te nieprzespane noce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W

 

Umberto pytał o język polski więc ja już o angielski nie będę pytał bo to pewnie przez te nieprzespane noce ;)

 

Więc chciałem , przez to powiedzieć ,że plan się zmienił i póki co ,zamiast ubrań będzie obuwie. Jeżeli chodzi o angielski, LOVE i SHOES, Panowie ,nie róbcie ze mnie wariata , jestem oczywiście ^^ ale tutaj nic nie pomyliłem , więc co jest nie tak z angielskim Kangurze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no, ładne wyrazy; trzymam kciuki za tę miłość do kochanych bucików :)

 

myślę, że love.hoes miałoby wyższe notowania :lol:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze skojarzenia - z reklamą Deichmanna :) właśnie w ten deseń zrobili reklame - 'bo kochamy buty' czy cos takiego

buciki <3 I'm in love :lol: mam zaledwie 46 par ale jak już coś tam bedziesz miał to daj znać, zawsze znajdę miejsce w szafie na kolejne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz więcej ostatnio koszmarów na forum. Ten temat jak i wypowiedzi jego założyciela jest kolejnym...

 

edit: @Bartus Pan; dla mnie domena strasznie dziwna ale życzę sukcesów.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×