Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Ty? :lol:

 

Zastanawiam się. ;)

 

Mógł dorzucić jeszcze jednego ciekawego IDN-a ;)

Edited by pjp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już nikt: "inne źrógło sprzedaży " ;)

No teraz już sam jestem ciekaw o co biega. ;)

 

Proszę się przyznać.

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio na Allegro z kumplem sprzedawałem u20.pl i też była sprzedawana równolegle, bo w końcu nie na Allegro poszła, ale na zakup za 1000zł zdecydowała się firma Ireny Eris, producenta kosmetyków z serii Under-Twenty. Może kolega też ma drugi rynek zbytu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmiechu warte... Oczywiście słynny dopisek: "** zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem" w aukcji się znalazł... Allegro nie ma nic przeciwko temu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie, posiedź kwadrans na podobnych aukcjach i się przekonasz, że tego typu tricków jest mnóstwo. Niestety, bo nawet w przypadku innego typu towarów zdarzało mi się nie dokończyć zakupów, bo "sprzedawca znalazł innego kupca". Nie wnikam w szczegóły, ale konsekwencji ze strony Allegro nie widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śmiechu warte... Oczywiście słynny dopisek: "** zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem" w aukcji się znalazł... Allegro nie ma nic przeciwko temu?

Ma i bardzo często nagradza takich sprzedających ostrzeniem (2 ostrzeżenia = ban).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma i bardzo często nagradza takich sprzedających ostrzeniem (2 ostrzeżenia = ban).

W takim razie zgłaszanie takich aukcji poprzez formularz nie przynosi rezultatu. Jako powód najbardziej pasuje chyba "Inny powód", a ci, którzy to sprawdzają mają problemy ze znalezieniem zdania naruszającego zasady na aukcji, której opis zawiera całe 3 linijki :/

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale już się tak nie podniecajcie.

Chciał ją sprzedać i pewnie dostał satysfakcjonującą ofertę. Co zrobił to zrobił i tyle.

Zróbcie porządek na własnym podwórku, bo tam aukcji odwoływanych przez domeniarzy są krocie.

Edited by pjp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śmiechu warte... Oczywiście słynny dopisek: "** zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem" w aukcji się znalazł... Allegro nie ma nic przeciwko temu?

 

za ten dopisek miałem kiedyś ostrzeżenie - to co zauważą to blokują i dają ostrzeżenie, ale miałem już więcej niż 2 ostrzeżenia a bana nie ma :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śmiechu warte... Oczywiście słynny dopisek: "** zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem" w aukcji się znalazł... Allegro nie ma nic przeciwko temu?

Nie można odwoływać ofert bez powodu, natomiast samo zakończenie aukcji przed czasem nie jest raczej niezgodne z regulaminem.

 

a.

Edited by ams

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest aukcja ale warto zobaczyc "koncert zyczen" na tej stronie.

 

http://nazwa-domeny.pl/

 

Ogólnie ładne nindże, dawno nie widziałem tak słabego portfolio

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.allegro.pl/item516478936_mp_5_p...ne_polskie.html

ktoś ma bujną wyobraźnię i nie wie co oznacza słowo "beta" :P

windowsbeta.pl -jest to nazwa nowego oprogramowania microsoft-u które wejdzie w 2009r
windows7beta.pl - nowe oprogramowanie microsoft-u
mp-5.pl - wiadomo, następca mp4

 

http://www.allegro.pl/item511567436_unikat...asza_klasa.html

i te gratisy :P

jeśli chcesz do domeny dodam darmowy sklep

osCommerce

Edited by luk@s

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy na allegro sprzedala sie kiedykolwiek domena powyzej 100k ?

 

 

Wg mnie to sposób promocji i przechwycenia klienta. Jak będzie chciał ją kupić to się dogadają po za allegro, a aukcja wygaśnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×