Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Masz rację - każdy może dać taką cenę, jaka mu się podoba. Wysokie ceny zazwyczaj daje się, gdy chce się rozreklamować domenkę ew gdy jest naprawdę dobra :rolleyes:

A co do domenki to chyba wyjątkowo słaba - takie jest moje zdanie :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Chcesz mieć monopol na rynek alkoholi online?

Koniec handlowania alkoholem w internecie .

Koniec handlowania alkoholem w internecie...

Zgodnie z ustawą sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych może być prowadzona wyłącznie w stacjonarnych sklepach.

Za sprzedawanie alkoholu w sieci można stracić zezwolenie nawet na trzy lata.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to lecimy od poczatku

tytul: swietna trzyliterowka, a w tresci przedmiotem aukcji jest opcja na domene ;-)

http://allegro.pl/item526473663_rko_pl_swi...yliterowka.html

 

;) sam z rozbiegu zalicytowałem ale kiedy się zorientowałem, o co biega to poprosiłem o usunięcie mojego zakładu.

napisałem nawet do osoby która mnie przebiła, że dziekuję jej bardzo za wyratowanie mnie bo przeciez tu nie chodzi o domenę tylko opcję za 30 pln, ale jak widać twardo walczy dalej. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) sam z rozbiegu zalicytowałem ale kiedy się zorientowałem, o co biega to poprosiłem o usunięcie mojego zakładu.

napisałem nawet do osoby która mnie przebiła, że dziekuję jej bardzo za wyratowanie mnie bo przeciez tu nie chodzi o domenę tylko opcję za 30 pln, ale jak widać twardo walczy dalej. :D

 

Hmmmm.... Mam trochę 3 literówek. Może pozakładam na nie opcje i sprzedam? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmmm.... Mam trochę 3 literówek. Może pozakładam na nie opcje i sprzedam? :D

Bardzo dobry pomysł.

 

Ekonomia nie lubi próżni. Skoro nie można inwestować w to co się lubi (czyt. domeny bo dobre zajęte) to inwestorzy szukają innych źródeł.

 

Jesteśmy -chyba - jedynym krajem z opcjami na domeny więc nie dziwcie się, że rynku opcji na zachodzie nie ma i nie ma się co za takim tam oglądać.

Może natomiast powstać taki rynek w Polsce no i muszę przyznać, że... właśnie powstał.

 

heden poniżej masz szansę na ponowną wypowiedź, pomysł już masz ("sam wpadłeś"). Opcje na własne domeny możesz sprzedać a jeśli nie - zyskasz solidną polisę na swoje portfolio.

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=22391...mp;#entry148747

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmmm.... Mam trochę 3 literówek. Może pozakładam na nie opcje i sprzedam? ;)

dobre :lol:

 

Ale co do samej aukcji to jej tytuł i kategoria, w której aukcja została umieszczona (Domeny krajowe) w oczywisty sposób wprowadzają człowieka w błąd i jest to oszustwo, dlatego też myśle, że jeśli zwycięzca aukcji zrezygnuje z zakupu to ten co to sprzedaje nic mu nie jest wstanie zrobić.

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites
to tez dobry pomysł. MapaDomen.pl, Ctr+C, Ctr+V - 39 pln :D

 

i legalna praca na zasadzie przepisywania tekstów. Sadzę, że frajerów nie zabraknie nawet jeśli ta pierwsza licytacja to ustawka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłbym na przekierowanie, ale nie za taką cenę. ;-)

Zresztą to przecież tylko reklama. Może też wystawię. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurcze ta gosia to złoty biznes, dziwne ze serwis jest sprzedawany.

Ciekawe co znalazł rekino??

 

Dziwnie to szystko wygląda.

Dokładnie, nie podcina się gałęzi na której sie siedzi..... chyba, że takie założenie było od początku....

Uważacie że serwis był wiarygodny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze na poczatku byl wiarygodny, potem pojawila sie Gosia i pewnie jeszcze wiecej "kupcow", ale tlyko do Gosi nie mam waptliwosci. Gosia = 100% fake.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze na poczatku byl wiarygodny, potem pojawila sie Gosia i pewnie jeszcze wiecej "kupcow", ale tlyko do Gosi nie mam waptliwosci. Gosia = 100% fake.

Nie znam tu prawie nikogo i nie wiem kto jest kto.

Ale pociągnąłem w google po nicku, po KRS itd

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
porownajcie sobie whois exdomeny.pl i co poniektore domeny wylicytowane przez gosie.

Mike.... co Ty piszesz? Niektóre? Jeszcze nie trafiłem pudła. 100 na 100. Szkoda że to nie lotto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może po prostu nie zmieniły się jeszcze dane? Nie chcę nikogo bronić ale jedną domenę tam wylicytowałem i nie było żadnych problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×