Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Autor jest znany w środowisku domenowym?

Taki mam staż jaki mam, dlatego pytam.

 

Znany.

Na Allegro dodaje do domen telefony. Drobnym drukiem pisze, że nie zawsze.

Albo sugeruje sprzedaż telefonu - w rzeczywistości sprzedając domenę.

 

3x - uważa za dwuliterówkę.

3X.ms - prawdziwa DWULITERÓWKA

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol: dobry jest ten sprzedajacy... allegro to tylko sposob na przyciagniecie klienta :D

 

Tylko ten sprzedający postępuje wbrew regulaminowi Allegro - zakaz linkowania do innych serwisów aukcyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie Ty widzisz tą opcję?

:lol:

 

...Zalicytuj, bo ta opcja jest właśnie dla Ciebie!

 

Pewnie tu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
rzeczywiscie opcji nie ma...

to sie szykuje jakis walek

Dlaczego wałek? Może domena została już kupiona i ponownie jest sprzedawana?

Poza tym chętnych nie widzę.

Skoro aukcja jest podejrzana to mądrzy ludzie nie licytują. Przestańmy bronić tych życiowych nieudaczników, którzy nie wiedzą co licytują a mają zbędną kasę. Widocznie stać ich na takie fanaberie. Wiadomo, że Allegro i tak nic z tym nie zrobi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro aukcja jest podejrzana to mądrzy ludzie nie licytują. Przestańmy bronić tych życiowych nieudaczników, którzy nie wiedzą co licytują a mają zbędną kasę. Widocznie stać ich na takie fanaberie.

 

O wypraszam sobie. Sam kiedyś licytowałem (i to drogo) www.nieruchomosci.pl. Nie uważam się za głupka ani nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Niemniej nie każdy musi się znać na szczegółach i do końca wiedzieć co próbuje mu wcisnąć sprzedawca.

 

Jakbys się czuł licytując z chęcia zakupu telewizora, jakby się okazało, że gdzieś drobnym druczkiem przedawca ukrywa informację, że licytujesz pudło po telewizorze a nie telewizor?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcja wystawiona jest w dziale domeny krajowe, więc klient spodziewa się zakupu domen, a nie opcji. Koleś wyraźnie kręci i próbuje wprowadzić w błąd, z resztą nie pierwsza to jego aukcja tego typu. Nie chce mi się pisać do allegro, ale proponowałbym na zachętę ban na di.pl, bo niestety mamy nieprzyjemność go tu gościć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O wypraszam sobie. Sam kiedyś licytowałem (i to drogo) www.nieruchomosci.pl. Nie uważam się za głupka ani nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Niemniej nie każdy musi się znać na szczegółach i do końca wiedzieć co próbuje mu wcisnąć sprzedawca.

 

Jakbys się czuł licytując z chęcia zakupu telewizora, jakby się okazało, że gdzieś drobnym druczkiem przedawca ukrywa informację, że licytujesz pudło po telewizorze a nie telewizor?

 

A przypadki z domenami: terrakota.pl czy suplement.pl? Też sprzedawca wciskał? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/item533268309_www_mojela...erialu_tvn.html

To jest aukcja opcji zobaczcie sobie na allegro to jest link do innej aukcji tej właśnie o to domeny przez innego użytkownika

http://www.allegro.pl/item530955165_www_mo..._telewizji.html

najwidoczniej zobaczył że cena jest duża to kupił opcje i też chce ktoś zarobić na jej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/item533268309_www_mojela...erialu_tvn.html

To jest aukcja opcji zobaczcie sobie na allegro to jest link do innej aukcji tej właśnie o to domeny przez innego użytkownika

http://www.allegro.pl/item530955165_www_mo..._telewizji.html

najwidoczniej zobaczył że cena jest duża to kupił opcje i też chce ktoś zarobić na jej sprzedaży.

 

Też nie wiadomo czy chodzi o www.mojelaski.pl czy mojelaski.pl

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×