Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

spóźniłem się, a co tam było?

 

Można było sobie kupić krótki urlop od domaining'u :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
a to jego sajt: bazadomen.info

 

A to cytat z jego sajtu:

 

Wszyscy liczący się w świecie domainerzy mają w swoim portfolio takie właśnie D-O-M-E-N-Y dlatego też nie ma już wolnych adresów z rozszerzeniami com i eu.

 

:)

 

Zastanawia mnie do kogo kieruje on swoją ofertę skoro pisze w taki sposób... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
??? ;)

 

Co w tym dziwnego? Licytował np.:

1. 10 PLN

2. 50 PLN

3. 100 PLN

4. 200 PLN

 

Pewnie szukał ceny minimalnej.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
bił sie sam ze sobą?

chyba ze to efekt cen minimalnych

 

Mógł podnosić kilka razy swoje maksimum na aukcji (przydatne, jeśli wiesz, że będziesz poza dostępem do komputera gdy zakończy się aukcja, dajesz najwięcej, ile możesz dać za daną domenę, żeby się to opłacało - jeśli ktoś Cię przebije to pech, a jeśli nie to domena jest Twoja).

 

Najpierw pomyślał, że go stać np. na max 100 zł, potem 200, a potem, że w sumie i za 500 zł się opłaca (i to dało 3 nowe jego oferty na aukcji, bo pokazuje się zawsze aktualna cena, o ile nie będzie przebita).

 

Mógł też tak jak pisze Anubis szukać ceny minimalnej (o ile taka była ustawiona na aukcji), jeśli cena minimalna wynosiła 1000 zł, a on dał też najpierw 100, 200, a potem 500 zł to też dało 3 kolejne nowe jego oferty na aukcji. Tak to działa na Aftermarket.pl, a wygląda trochę dziwnie na liście - fakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadna tam minimalna bo kupil za 10, ale prawda - mógł podbijac kwote dla pewnosci

 

 

 

 

jghd.jpg

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

 

No to wtedy nie szukał minimalnej (bo jej nie było) ani nie dał 500 zł pewnie też, bo domena (chyba) nie była tyle warta. :)

 

Wtedy wersja pierwsza - wiedział, że może go nie być pod koniec aukcji i dał 20, 30 , potem 40 zł, a dlatego, że nikt go nie przebił kupił za 10 zł. Albo sobie podbijał maksimum dla zabawy, z nudów (znudzony tym, że nikt inny nie licytował na aukcji), tak też bywa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe czy wejdzie minimalna

Nawet bym się nie zdziwił, gdyby ktoś wybrał opcję Kup Teraz - myślę, że cena nie jest wygórowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet bym się nie zdziwił, gdyby ktoś wybrał opcję Kup Teraz - myślę, że cena nie jest wygórowana.

oczywiscie, nawet powiedzialbym ze za niska jak na branżę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×