Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Skąd decyzja o takiej formie sprzedaży :/ Nawet za 50k zł można mówić o cenie D2D, zupełnie jak dajmy na przykład reklama.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe czy wejdzie minimalna

 

Ciekawe na jakim pułapie jest ustawiona, blisko KT, czy mniej...Dla mnie duże zaskoczenie, myślałem, że thomaso dłużej ją potrzyma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zastanawiam się w jaki sposób można zagospodarować tą domenę, aby cena za jaką ktoś kupi domenę miała jakieś uzasadnienie. Cena z opcji kup teraz moim zdaniem przewartościowuje tą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe na jakim pułapie jest ustawiona, blisko KT, czy mniej...Dla mnie duże zaskoczenie, myślałem, że thomaso dłużej ją potrzyma.

 

Ciekawa rzecz, bo cena minimalna wynosiła 12300 zł, ale aukcja nie przeszła tej ceny (o 100 zł). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawa rzecz, bo cena minimalna wynosiła 12300 zł, ale aukcja nie przeszła tej ceny (o 100 zł). :)

To musiał być jakis przeciek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To musiał być jakis przeciek :)

 

Ostatnio kran w łazience wymieniałem (sam) to już wiem, że to nie był dobry pomysł. ;-)

 

Tak samo jak z tą aukcją zresztą...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawa rzecz, bo cena minimalna wynosiła 12300 zł, ale aukcja nie przeszła tej ceny (o 100 zł). :)

 

Masz szczęście, że nie sprzedałeś za grosze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj nie poszło za 12 200 :)

 

Pytanie czy "Elektroenergetyka.pl" kupi to teraz czy będzie chętne wydać więcej za kilka lat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawa rzecz, bo cena minimalna wynosiła 12300 zł, ale aukcja nie przeszła tej ceny (o 100 zł). :)

Sytuacja aż nieprawdopodobna. Niemal idealnie wyceniłeś domenę na rynek d2d.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sytuacja aż nieprawdopodobna. Niemal idealnie wyceniłeś domenę na rynek d2d.

 

Czy nieprawdopodobna to bym się zastanowił...:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Ciekawa rzecz, bo cena minimalna wynosiła 12300 zł, ale aukcja nie przeszła tej ceny (o 100 zł). :)

Dla mnie to wielka ciekawostka i aż niewiarygodne że aukcja zakończyła się na tym poziomie. Jeśli prawdą jest że cena minimalna była tak niska to moim zdaniem była to okazja roku aby stać się posiadaczem tak mocnej domeny. Za nią jedną oddałbym wszystkie swoje domeny...

Tak czy inaczej dzięki za domenę mozliwosci.pl, którą nabyłem od Ciebie na innej aukcji.

Pozdrawiam,

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie to wielka ciekawostka i aż niewiarygodne że aukcja zakończyła się na tym poziomie. Jeśli prawdą jest że cena minimalna była tak niska to moim zdaniem była to okazja roku aby stać się posiadaczem tak mocnej domeny. Za nią jedną oddałbym wszystkie swoje domeny...

Tak czy inaczej dzięki za domenę mozliwosci.pl, którą nabyłem od Ciebie na innej aukcji.

Pozdrawiam,

Radek

 

A według Ciebie na jakim poziomie miała się skończyć aukcja gdzie ilość potencjalnych klientów jest ograniczona i to bardzo...tego że domena jest bardzo dobra nie neguje...tyle że takich domen trochę jest ale o klienta ciężko...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
A według Ciebie na jakim poziomie miała się skończyć aukcja gdzie ilość potencjalnych klientów jest ograniczona i to bardzo...tego że domena jest bardzo dobra nie neguje...tyle że takich domen trochę jest ale o klienta ciężko...

Wszyscy mają swoje zdanie na temat domen i tak czy inaczej nigdy wszystkim w rozmowie (szczególnie takim pisaniu na forum) nie dogodzisz. Moim zdaniem domena jest warta w transakcji d2d przynajmniej około 25k (ja gdybym tyle miał to bym śmiało zaoferował). Wiem że to gdybanie bo nie mam tyle i nie kupiłem a łatwo się mówi co by się zrobiło jakby się mogło. Jak popatrzysz na inwestycję w taką domenę jako szybki strzał, że porozsyłasz mailing i będziesz chciał klienta trafić szybko to jasne że wyżej licytować nie ma sensu. Natomiast jak popatrzysz na domenę jako inwestycję na np 5-10 lat to ilość potencjalnych zainteresowanych jest moim zdaniem mniej znacząca od potencjalnej zamożności tego jednego, który się kiedyś trafi. W wielu branżach masz przecież ogromną ilość małych i średnich firemek a tych, które są prawdziwym potencjalnym klientem na domenę wyceniana na dolne 6iksów masz tyle co kot napłakał. Na koniec powiem tylko tyle że gdyby wszyscy mieli takie samo podejście do domen to zapewne przynajmniej połowa domen byłaby wolna;)

Pozdrawiam

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy mają swoje zdanie na temat domen i tak czy inaczej nigdy wszystkim w rozmowie (szczególnie takim pisaniu na forum) nie dogodzisz. Moim zdaniem domena jest warta w transakcji d2d przynajmniej około 25k (ja gdybym tyle miał to bym śmiało zaoferował). Wiem że to gdybanie bo nie mam tyle i nie kupiłem a łatwo się mówi co by się zrobiło jakby się mogło. Jak popatrzysz na inwestycję w taką domenę jako szybki strzał, że porozsyłasz mailing i będziesz chciał klienta trafić szybko to jasne że wyżej licytować nie ma sensu. Natomiast jak popatrzysz na domenę jako inwestycję na np 5-10 lat to ilość potencjalnych zainteresowanych jest moim zdaniem mniej znacząca od potencjalnej zamożności tego jednego, który się kiedyś trafi. W wielu branżach masz przecież ogromną ilość małych i średnich firemek a tych, które są prawdziwym potencjalnym klientem na domenę wyceniana na dolne 6iksów masz tyle co kot napłakał. Na koniec powiem tylko tyle że gdyby wszyscy mieli takie samo podejście do domen to zapewne przynajmniej połowa domen byłaby wolna;)

Pozdrawiam

Radek

 

Ty inwestujesz mnie interesuje obrót....i tyle...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Ty inwestujesz mnie interesuje obrót....i tyle...:)

Można to też tak wyjaśnić:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty inwestujesz mnie interesuje obrót....i tyle... :)

 

To ja bardzo chętnie wystawię na aukcję komplecik obrót.pl + obrot.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja bardzo chętnie wystawię na aukcję komplecik obrót.pl + obrot.pl :)

To się nazywa czujność :) </offtopic>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe jak długo obecny/przyszły abonent będzie mógł cieszyć się z tej domeny :)

 

 

Pewnie niedługo. Dziwi mnie tylko że tak duża firma nie zabezpiecza swoich domen, bo jak widać googleplus.pl została zarejestrowana niespełna kilka tygodni temu. Widzę, że googleplus.com dla google zarejestrowała firma MarkMonitorn. która pewnie zgłosi się do abonenta peelki z pozwem lub propozycją ugodową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×