Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Pani Maj jest niepoważna

 

ciekawe jaki ma problem z tym, że domenę zarejestruje ktoś kto postawi na niej serwis geodezyjny, o malowaniu/gruntowaniu czy też rolniczy

lub domeniarz, który bedzie domenę reklamował pod takim kątem

 

ludzie to są jednak ...

 

IMHO Pani Maj po prostu chce świetną domenę za darmo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pani Maj jest niepoważna

Nie takie osoby i firmy jak ona próbują podobnych metod.

Najlepsze moje domeny generyczne próbowano mi zabrać takim "pustakiem-straszakiem".

Najwięcej takich prób było z Polski i z Chin.

Próbują, a nuż trafią na frajera i się uda ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepsze moje domeny generyczne próbowano mi zabrać takim "pustakiem-straszakiem".

 

No ale tym razem z grunt.pl to chyba nie był taki totalny "pustak".

 

Domena należała wcześniej do biura Mościcki Nieruchomości - http://moscicki.pl (od 2000 roku) i im skasowali tę domenę. ;) To dopiero jest nie fair, jestem przekonany, że poprzedni abonent jest nawet bardziej poirytowany całą tą dziwną sytuacją, szczególnie, że już nie będzie miał tej domeny - bez względu na to, czy ostatecznie trafi na rynek wtórny czy do p. Maj.

 

Moim zdaniem ten Mościcki jest najbardziej poszkodowanym w całej tej sytuacji. W sumie nóż w kieszeni się otwiera, bo to pewnie każdemu by się mogło zdarzyć.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie to domena juz jest zarejestrowana więc Pani Maj może składać zapis o arbitraż przeciwko premium.pl

Domena nie jest w rezerwacji.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

englishschool.pl, aukcja na AM, 3 dni do końca, już 1100 pln. To naprawdę dobra domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ustawka z tym 10,000 ;/

 

Jak nic. Ciekawe, jaki będzie powód odwołania tej oferty przed zakończeniem aukcji. :)

 

Stawiam na jeden z poniższych:

- "sprzedaż poza aukcją"

- "brak kontaktu z kupującym"

- "otrzymanie lepszej oferty"

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/jednoliterowa-domena-pl-...1650083455.html moim zdaniem opis wprowadza nieco w błąd...nigdzie nie jest napisane, że nie licytujemy domeny d.pl a ten znak (nie wiem nawet jak się nazywa i z jakiego jest alfabetu) nie jest specjalnie różny od d, szczególnie przy tym foncie.

 

To chyba czytać nie umiesz. W opisie wyraźnie napisał, że to domena jednoznakowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

No niestety, domena się nie sprzedała za 10 tys. zł, bo:

 

Oferty wycofane przez Sprzedającego

 

w...l (1) 10 000,00 zł brak potwierdzeni!

 

Nie trafiłem z powodem niestety, ale z tym, że oferta będzie odwołana - tak. :) EDIT: nie zauważyłem, że megalgal wcześniej napisał, ale niech już będzie. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba czytać nie umiesz. W opisie wyraźnie napisał, że to domena jednoznakowa.

 

czytać zdecydowanie potrafię - miałem na myśli tytuł oczywiście gdzie jak byk stoi domena jednoliterowa. a pierwsze co ktoś widzi przeglądając listę aukcji to właśnie tytuł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba czytać nie umiesz. W opisie wyraźnie napisał, że to domena jednoznakowa.

A xn--fea - to jest jeden znak w języku polskim???

 

PS: NASK nie zna jednoznakowe domeny IDN, np.:

 

whois đ.pl

 

DOMAIN NAME: xn--fea.pl

Więc dla Nasku jest to domena siedemznakowa.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawa aukcja na premium https://premium.pl/transparency.pl

 

Spodziewalem sie zdecydowanie wiekszej kwoty...

W ogole, to czemu ta domena spadla? Czyzby TI zwijalo sie z PL, czy tez moze przeszli na inna domene, czy trzeba sie przyjzec transparentnosci pracownikow? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×