Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

A po drugie, wiekszosc tych smiesnzych aukcji lamie prawo stosujac znak towarowy NK. Sami sie pakuja w klopoty. I aukcje takie powonny byc usuwane, dlatego pracownik Allegro nie ma racji twoerdzac, ze nie ma powodow do usuniecia aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawde nie dziwmy sie, ze smieja sie z nas, Polakow na calym swiecie. Smutne to wszystko.

 

Niezwykle jest to że ktoś chce zapłacić kilka tysięcy złotych za wirtualnego przyjaciela, psychologia jest niezwykła a człowiek nieprzewidywalny ale z drugiej strony to pokazuje jak łatwo jest zarobić sporo pieniążków, woda po goleniu Kononowicza kosztowała chyba 4 tysiące ech, ludzie mają za dużo kasy - niech lepiej kasę wydają na domeny aaaa no tak rydzyk*pl więc nie jest źle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A po drugie, wiekszosc tych smiesnzych aukcji lamie prawo stosujac znak towarowy NK.

 

Nie widzę na stronie NK symboli ® / ™ a w urzędzie patentowym nasza klasa jest zarejestrowana ale przez kogoś innego do druku i dytrybucji książek.

Więc samo określenie nasza-klasa jest dopuszczalne przez innych.

Choć na tej aukcji faktycznie skopiowano charakterystyczne logo wprost ze strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech ja też coś mam z tej notki na onecie - mam wystawioną aukcję i tytuł zmieniłem na przyjaciela nasza-klasa od razu licznik odwiedzin zaczął gnać jak szalony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niech ja też coś mam z tej notki na onecie - mam wystawioną aukcję i tytuł zmieniłem na przyjaciela nasza-klasa od razu licznik odwiedzin zaczął gnać jak szalony ;)

 

NIe dosc, ze dziala na szkode naszej-klasy, to jeszcze oszukuje, he he :);) a masz!, masz!, he he

Share this post


Link to post
Share on other sites
NIe dosc, ze dziala na szkode naszej-klasy, to jeszcze oszukuje, he he ;):) a masz!, masz!, he he

Co mam mieć? ;) ponad 10 tysięcy odwiedzin i kilku potencjalnych kupców piechotą nie chodzi - kto nie ryzykuje ten nie zarabia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lipna, lepsze nasz-doradca.pl ;)
Lepszy jest doradca.pl albo doradcahandlowy.pl

Nie chodziło mi o to, co może być lepsze, ale o to za jaką cenę domena została wylicytowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest lepsze:

W zasadzie nie ma już wolnych domen dwu i trzyliterowych. Trzeba układać coraz dłuższe nazwy.

 

 

W SPISIE SĄ domeny 2 i 3 literowe

 

 

Niektóre domeny to rarytaski, O wysokim współczynniku PR i wysokiej liczbie odyłaczy z innych stron. ( Te dane potrzeba samemu sprawdzić, nie ma ich na liście )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×