Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

O, widać, że się znawca znalazł. ;)

 

Możesz napisać, jak można uczynić, aby zainwestowane 100k w serwis kiedyś udało się zwrócić?

 

Sprzedać stronę Eryksynowi za 200k. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No pięknie ;) , ledwie dwa dni aukcji minęły, a już jest klient, który wykłada 400 000,00 zł.

I to prawdopodobnie jego pierwszy zakup na Allegro. I jaki będzie udany !!!

 

Spokojnie, jeszcze nic nie kupił, musiałby cenę minimalną przekroczyć. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Handel domenami na Allegro zaczyna się robić coraz bardziej smutny i smieszny zarazem.

Ustawiając tak aukcję można liczyć jedynie na takiego jelenia jak ostatnio w Stanach gdzie ktoś sprzedał niewidocznego ducha zamkniętego w słoiku za tysiące dolarów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Handel domenami na Allegro zaczyna się robić coraz bardziej smutny i smieszny zarazem.

Ustawiając tak aukcję można liczyć jedynie na takiego jelenia jak ostatnio w Stanach gdzie ktoś sprzedał niewidocznego ducha zamkniętego w słoiku za tysiące dolarów ;)

 

 

 

Obserwując zachowania Amerykanów, wynikające z ich co nieco naiwnej, rozbrajającej mnie mentalności, myślę, że za kilka razy drożej sprzedano by "widocznego ducha" w słoiku :P.

 

-----

 

Edit:

Zobaczcie proszę jeszcze to: Sprzedający, co jakis czas wciska kolejne domeny na tej samej aukcji.

Rozpoczął od 68 domen, zakończył (na razie) na 84 + jakieś jeszcze "dodatki" !

Trochę się rozpędził, i może nie pamiętać, że kupujący nie chcą zakupić 84 domen + ...

Może z rozpędu uderzyć głową w mur .. :P

 

http://allegro.pl/item305770090_68_wartosc..._sprzedaz_.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obserwując zachowania Amerykanów, wynikające z ich co nieco naiwnej, rozbrajającej mnie mentalności, myślę, że za kilka razy drożej sprzedano by "widocznego ducha" w słoiku :lol: .

 

-----

 

Edit:

Zobaczcie proszę jeszcze to: Sprzedający, co jakis czas wciska kolejne domeny na tej samej aukcji.

Rozpoczął od 68 domen, zakończył (na razie) na 84 + jakieś jeszcze "dodatki" !

Trochę się rozpędził, i może nie pamiętać, że kupujący nie chcą zakupić 84 domen + ...

Może z rozpędu uderzyć głową w mur .. :)

 

http://allegro.pl/item305770090_68_wartosc..._sprzedaz_.html

 

nie wiem czy to widziales, ale warto tu zajrzec

http://www.di.pl/index.php?showtopic=8352

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie yarowa - po pierwsze to ja nie wciskam tyko oferuję, wciska może Pan i nie będę wnikał co. Po drugie jeżeli dodaję kolejne domeny, oznacza to, że chcę podnieść wartość oferowanych domen i możliwie zwiększyć cenę końcową. Zainteresowanie jest wystarczające i odpowiednie, jeżeli nawet nie uzyskam ceny minimalnej to aukcja pozwoliła zyskać klientów na wiele poszczególnych domen. Jeżeli nie widział Pan wcześniej, że ktoś sprzedaje swoje portfolio to już Pana sprawa. A stwierdzenie "Trochę się rozpędził, i może nie pamiętać, że kupujący nie chcą zakupić 84 domen + ...

Może z rozpędu uderzyć głową w mur .. " chyba jest mało przemyślane i nie na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegiecie? Na upartego daloby sie cos dolozyc. :lol:

 

Brakuje „h” po „24”. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie yarowa - po pierwsze to ja nie wciskam tyko oferuję, wciska może Pan i nie będę wnikał co. A stwierdzenie "Trochę się rozpędził, i może nie pamiętać, że kupujący nie chcą zakupić 84 domen + ...

Może z rozpędu uderzyć głową w mur .. " chyba jest mało przemyślane i nie na miejscu.

 

Swego czasu dużo domen właśnie w ten sposób sprzedałem na Allegro, przez całą aukcję dokładając po jednej domenie i zawsze kiedy to robiłem to ktoś dołączał do licytacji - ludzie po prostu uwielbiają takie promocyjne dodatki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swego czasu dużo domen właśnie w ten sposób sprzedałem na Allegro, przez całą aukcję dokładając po jednej domenie i zawsze kiedy to robiłem to ktoś dołączał do licytacji - ludzie po prostu uwielbiają takie promocyjne dodatki.

 

 

Ja również zawsze uważałem, że im więcej tym lepiej dla klienta, a często i dla sprzedawcy.

Dodawał będę nadal :lol:

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-Aptekarz-24.pl. What the f*** is that?

 

mogłoby by być na upartego, sumując wszystko powyżej i mój pomysł z 'i'

e-iAptekarz-24h.biz.pl

 

teraz to dopiero wygląda:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×