Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Sorry, że wtrącam się w dialog, ale rozumiem, że

chodzi o to: koszmarne Az.pl powinny być sprzedawane za koszmarnie niska cenę,

Skoro Az.pl za tak wiele, to "czyste" pl, kosztują bardzo, bardzo wiele ...

nie chodzi o az.pl tylko takie subdomeny nie sa wiele warte

chyba lepsze regionalne?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, it's gon' be trouble for somebody, he he

 

http://www.allegro.pl/item261693018_domena_prochnik_pl.html

 

Ale co tam, najwazniejsza jest motywacja i przekonanie o wlasnej bezkarnosci:

 

Oświadczam, że posiadam wszelkie niezbędne prawa by dysponować tą domeną i nie są mi znane żadne ograniczenia prawne w tym zakresie.

Do administratorów Allegro.pl : Oświadczam, że znane są mi wszelkie obowiązki prawne i zależności prawne dotyczące tego przedmiotu i sprzedaż tego przedmiotu nie narusza prawa polskiego oraz praw osób trzecich.

 

He, ale po czesci ma racje, moze sie tak jednak zdarzyc, ze wieksza racje bedzie miec PRÓCHNIK. skoro ma dwie domeny, moze zechciec miec i 4...BTW próchnik.com.pl ktos wlasnie zarezerwowal - pewnie sie napalil widzac te aukcje

 

...

 

Mordo ty nasza - http://www.allegro.pl/item263157203_domena...tynasza_pl.html :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[żebyście nie musieli klikać w linka, podaję: dupa.info poszła na allegro za 202,50 zł]

 

dlaczego oszalał? :-) moim zdaniem domena warta tych pieniędzy. sam się zastanawiałem czy nie zalicytować, ale mi się zapomniało :-) lepsza byłaby dupy.info, ale ta też jest ładna :-) w każdym razie nie czułbym się nieszczęśliwy mając ją w swojej kolekcji.

 

 

Hm .., może nie jestem specjalistą w sex domenach ... :D Ja, pewnie bym jej nie wziął.

Widać, Świat się faktycznie wokół dupy kręci :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie chodzi o az.pl tylko takie subdomeny nie sa wiele warte

chyba lepsze regionalne?:D

 

 

... wiem, że nie chodzi o Az.pl, i też użyłem tego rozszerzenia dla "przykładu" i zobrazowania domniemanej przeze mnie zasady,

że pewnie jest tak, iż czym większa cena za lichą subdomenę, tym większa za domenę ... :lol:

 

Pewnie, że regionalne bez żadnego porównania lepsze .., i myślę że taka "zasada" dotyczyła by też przecież i regionalnych. Niech będą jak najbardziej drogie ... Na zdrowie!

Tym lepiej dla posiadaczy jeszcze lepszych domen.

 

Swoją drogą, myślę, że i tak sprzedam kiedyś moją pierwszą ninję :D ,

właśnie subdomenę z Az,

której się nawet nie wstydzę: pierwszyr.az.pl :D

Pozdrawiam.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYSZLO, ZE MAM "POD SOBA" POSTY. PRZEPRASZAM, MIALEM ZAMIAR TYLKO ODPOWIEDZIEC NA 2 ROZNE TEMATY ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Google Twoim przyjacielem...

 

.vu - domena internetowa przypisana do Vanuatu.

 

Swoją drogą coś dziwne, że dało się kupić taką nazwę domeny. Wyczuwam jakąś ściemę...

To akurat sprawdziłem, ale coś więcej?

 

Pytam bo dziwię się, że Polak ma taką domenę, chyba, że tam nie zna się słowa sex :]

 

Ale pewnie jakiś wałek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale pewnie jakiś wałek.

 

Oczywiście że tak, ta domena nie jest dostępna do rejestracji.

 

Domain: sex.vu

Customer handle: TONIC1

Registrant: Domain-Admin TVL

Telecom Vanuatu Limited

PO Box 146

 

Port Vila

Vanuatu

support@vanuatu.com.vu

Created on: Thu Dec 10 21:51:45 1998

Last edited on: Wed Apr 26 12:07:43 2006

Expires on: Sun Dec 10 9:51:45 2000

Primary host add: None

Primary host name: None

Secondary host add: None

Secondary host name: None

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Michal, cabona: Dzięki za informację, nie wiedziałem! :)

 

[/sarkazm]

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolesiowi chyba chodzilo o real property, real estate, estate, property ;]

 

tak, ale immobility to jest nieruchomosc, ale rozumiana bardziej jako stan, stan bezruchu, a nie jako budynek bo to real estate !

Aczkolwiek po niemiecku "Nieruchomosci" to "Immobilien"

 

Aczkolwiek Wikipedia podaje: http://en.wikipedia.org/wiki/Real_estate_economics

 

Immobility - Real estate is locationally immobile (save for mobile homes, but the land underneath them is still immobile). Consumers come to the good rather than the good going to the consumer. Because of this, there can be no physical market-place. This spatial fixity means that market adjustment must occur by people moving to dwelling units, rather than the movement of the goods. For example, if tastes change and more people demand suburban houses, people must find housing in the suburbs, because it is impossible to bring their existing house and lot to the suburb (even a mobile home owner, who could move the house, must still find a new lot). Spatial fixity combined with the close proximity of housing units in urban areas suggest the potential for externalities inherent in a given location

 

tak czy inaczej koles wtopil,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×