Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Alpine5-wierny kibic;>

Cena jaka osiągnęły zakładypiłkarskie*pl nie powala ale jest całkiem sympatyczna.

Pozdrawiam

ORES

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dodam jeszcze tyle że miałem kilka propozycji, i jedna z lepszych ofert jaką otrzymałem ( 4 miesiące temu ) to 40 - 50 tysięcy złotych, wierzę iż ta domena jest dużo więcej warta i dlatego jej nie sprzedałem, aczkolwiek teraz ją wystawiam na aukcję bez ceny minimalne, więc za ile wylicytujesz to za tyle kupisz.

 

:)

 

Utrzymywałem tą domenę bardzo długi czas[...]

 

Domena pudzianowskimariusz.pl

Typ abonenta osoba fizyczna

Serwery nazw ns7.webd.pl. [94.75.225.48]

ns5.webd.pl. [95.211.31.65]

Utworzona 2011.05.23 10:13:21

Ostatnia modyfikacja 2012.01.06 10:36:55

Koniec okresu rozliczeniowego 2012.05.23 10:13:21

 

Rzeczywiście bardzo długi - 8 miesięcy :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że to raczej standardowa cena za dwuliterówkę z niepożądanym znakiem. Jak rozwiną byś ten skrót? Dlaczego uważałeś że będzie "droższa"?

Pozdrawiam

ORES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że to raczej standardowa cena za dwuliterówkę z niepożądanym znakiem. Jak rozwiną byś ten skrót? Dlaczego uważałeś że będzie "droższa"?

Pozdrawiam

ORES

Spodziewalem sie ok. 5tys zl A jak rozszyfrujesz np. fx i ile wg Ciebie taka dwuliterowka z "niepozadanym znakiem" mialaby kosztowac i byc "tansza"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spodziewalem sie ok. 5tys zl A jak rozszyfrujesz np. fx i ile wg Ciebie taka dwuliterowka z "niepozadanym znakiem" mialaby kosztowac i byc "tansza"?

 

Fx to bardzo pożądany skrót dla rynku forex.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spodziewalem sie ok. 5tys zl A jak rozszyfrujesz np. fx i ile wg Ciebie taka dwuliterowka z "niepozadanym znakiem" mialaby kosztowac i byc "tansza"?

 

Myślę, że akurat fx to zły przykład ponieważ skrót ten (f/x), o ile się nie mylę funkcjonuje jako określenie efektów specjalnych ;)

 

Niska cena jak za dwuliterówkę. Zwłaszcza, że ostatnio dość mocno reklamuje się portal ox.pl i jeszcze jeden, ale już teraz nie mogę sobie przypomnieć jaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że akurat fx to zły przykład ponieważ skrót ten (f/x), o ile się nie mylę funkcjonuje jako określenie efektów specjalnych ;)

 

A kiedys moze powstac skrot jx j/x i dotyczyc konkretnej branzy, wiec co za roznica? teraz fx.pl jest cos warta, ale Forex powstal nie tak dawno, wiec nie jest wiadome, czy i jx nie bedzie np. skrotem od jorex na ktorym bedzie sie tracic nie miliony, a miliardy ;-) Poza tym, to dwuliterowka, jakby nie bylo.

 

Niska cena jak za dwuliterówkę. Zwłaszcza, że ostatnio dość mocno reklamuje się portal ox.pl i jeszcze jeden, ale już teraz nie mogę sobie przypomnieć jaki.

 

No totez.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kiedys moze powstac skrot jx j/x i dotyczyc konkretnej branzy, wiec co za roznica? teraz fx.pl jest cos warta, ale Forex powstal nie tak dawno, wiec nie jest wiadome, czy i jx nie bedzie np. skrotem od jorex na ktorym bedzie sie tracic nie miliony, a miliardy ;-) Poza tym, to dwuliterowka, jakby nie bylo.

 

Tylko taka, że na chwilę obecną raczej nic nie znaczy, a gdyby było przeciwnie cena byłaby pewnie kilkukrotnie wyższa.

 

Co do reszty się zgadzam, ale może być również i tak, że do końca naszych dni nie będzie nic znaczyć ;)

 

Edit: Jorex - dobra nazwa dla hodowli "jorków" ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko taka, że na chwilę obecną raczej nic nie znaczy, a gdyby było przeciwnie cena byłaby pewnie kilkukrotnie wyższa.

 

Co do reszty się zgadzam, ale może być również i tak, że do końca naszych dni nie będzie nic znaczyć ;)

No to bedzie po prostu dwuliterowka, ktorych jest niewiele.

 

exchange

extra

extended

express

 

etc

 

To tylko moja opinia, i nie chce dalej ciagnac tego flejma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na jakiej platformie odbywa się ta aukcja, bo na stronie nie ma linku?

 

To raczej nie jest aukcja :)

 

Buy This Portfolio

 

$290,000 USD (Non-Negotiable)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To raczej nie jest aukcja :)

 

"Zobaczcie tę aukcję..." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Wg strony webarbiter (cokolwiek to jest), która jest na dołączonym screenie: http://www.webarbiter.com/pl/polsat.org.pl

 

Wartość strony: 53 wielbłądów - Wartość jednego wielbłąda to 3 kozy, 2 owce i 1 osioł

 

Nie ma jak korzystanie z poważnych narzędzi. :) Wg alexa.com polsat.org.pl ma No data.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg strony webarbiter (cokolwiek to jest), która jest na dołączonym screenie: http://www.webarbiter.com/pl/polsat.org.pl

 

Wartość strony: 53 wielbłądów - Wartość jednego wielbłąda to 3 kozy, 2 owce i 1 osioł

 

Nie ma jak korzystanie z poważnych narzędzi. :) Wg alexa.com polsat.org.pl ma No data.

 

15 997 butelek wódkiWartość jednej butelki wódki to 11,5 $

 

:)

 

PS. Drogą mają tą wódkę :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 997 butelek wódkiWartość jednej butelki wódki to 11,5 $

 

:)

 

PS. Drogą mają tą wódkę :)

 

34 PLN to nie tak duzo za 0.5 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×