Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Jestem zdania, że za takie coś powinny być blokowane konta...

 

ewentualnie powinien pojawić się dopisek,że licytowana jest literówka

Share this post


Link to post
Share on other sites
ewentualnie powinien pojawić się dopisek,że licytowana jest literówka

 

Jeśli byłby dopisek to Ok, bez dopisku, jak wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli byłby dopisek to Ok, bez dopisku, jak wyżej.

 

Właśnie dostałem powiadomienie, że "kolejny" się złapał. Ja zwykłem sprawdzać czy domena jest "ok" poprzez wklejenie jej do google, ale w tym przypadku nawet ta metoda może zwieść w pierwszym momencie. Dopiero jak wpisałem w przeglądarkę "informacja.pl" to zorientowałem się, że coś nie "halo".

 

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie dostałem powiadomienie, że "kolejny" się złapał. Ja zwykłem sprawdzać czy domena jest "ok" poprzez wklejenie jej do google, ale w tym przypadku nawet ta metoda może zwieść w pierwszym momencie. Dopiero jak wpisałem w przeglądarkę "informacja.pl" to zorientowałem się, że coś nie "halo".

 

O.O

 

Przede wszystkim na giełdzie nie są używane duże litery :D Widać więc, że to nie jest i tylko l.

 

2 sprawa, domena widnieje w polu "Wyróżnione aukcje" na głównej stronie Premium ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie dostałem powiadomienie, że "kolejny" się złapał. Ja zwykłem sprawdzać czy domena jest "ok" poprzez wklejenie jej do google, ale w tym przypadku nawet ta metoda może zwieść w pierwszym momencie. Dopiero jak wpisałem w przeglądarkę "informacja.pl" to zorientowałem się, że coś nie "halo".

 

O.O

 

Najlepszy sposób to po prostu wkleić nazwę domeny do zwykłego notatnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Uwaga, kolejny cwaniak:

https://premium.pl/lnformacja.pl

 

Sam bym się prawie złapał, bo miałem aukcje w obserwowanych. Ciekawe czy kupiec wie co licytuje...

 

O.O

Przeglądając Premium.pl poprzez telefon o mało nie nabrałem się na ofertę. Uważam, że tego typu aukcje powinny być przez giełdy oznaczone w sposób bardziej odpowiedni. Rozumiem , że należy czytać opis aukcji ale rozumiem też że ktoś z różnych przyczyn daje się nabrać. Rozumiem w 100% że trzeba uważnie czytać opisy aukcji lecz jestem zdania że giełdy domen powinny dołożyć szczególnych starań aby dbać o BEZPIECZENSTWO swoich użytkowników i co za tym idzie dbać o to aby nikt na nich nie zastawiał tego typu promowanych pułapek. Procedery tego typu zawsze przypominają mi ustawienie nieoznakowanego radaru w krzakach... Gdyby aukcja dotyczyła zwykłej literówki, nie była podszyta intrygą to nie zostałaby wystawiona jako oferta promowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W miejscu nazwy domeny specjalny css z dużą czcionką szeryfową (czytelna ale męczy wzrok) i każda litera jest do odróżnienia od siebie, dla intersona to ~20 minut roboty, wdzięczność użytkowników - bezcenna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcja została zakończona. Do wykrytych literówek dodawane jest oznaczenie (na liście aukcji), oznaczenie (w aukcji) oraz od teraz wyraźny komunikat (w aukcji). Jednocześnie ulepszyliśmy system wykrywania literówek, co w komplecie powinno zredukować ilość pomyłek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe co by było jakby ją sprzedał za 3k ;)

Nie sprzeda. Aukcja przwinęła mi się przed oczami na allegro niejednokrotnie, już dawno temu. Podziwiam wytrwałość wystawiającego oraz jego wiarę w tą (co najmniej dziwną) domenę.

Swoją drogą: achtekonie.pl wolna (krótsza, tańsza i chyba lepsza) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sprzeda. Aukcja przwinęła mi się przed oczami na allegro niejednokrotnie, już dawno temu. Podziwiam wytrwałość wystawiającego oraz jego wiarę w tą (co najmniej dziwną) domenę.

Swoją drogą: achtekonie.pl wolna (krótsza, tańsza i chyba lepsza) :P

w mojej wypowiedzi była nutka ironii ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozostawiam to do oceny użytkowników (każdy przesiewa informację przez inne filtry). Dla jednych zapewne nic....dla innych wiele.

Pozdrawiam

ORES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×