Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

mało brakowało a bym kupił :P

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1094377

 

Nawet napisałem do własciciela ile chce na kup teraz - i on mi odpisal tak niska kwote ze sie mocno zastanowilem :P

 

Trzeba jednak mocno uwazac hehe

 

Takich aukcji jest naprawdę sporo :/ i żadnej informacji nie ma, że to literówka. To trochę oszustwem śmierdzi, ale z drugiej strony w aukcji first minute nie ma możliwości wybrania kategorii ani napisania, że to literówka..

Znalazłem aż tyle...:

lmport.pl, lnwestycje.pl, lnteres.pl, lnformatyka.pl, lnteligencja.pl, lnstalacje.pl, lmieniny.pl, lndonezja.pl, lstota.pl, lmprezy.pl, lnwestowanie.pl, lslandia.pl, lnwestycja.pl, lzrael.pl, lnstrukcje.pl, lmpreza.pl, lnformator.pl, lnstrumenty.pl, lnstytut.pl, lmplanty.pl, lnformatyk.pl, lnstytucja.pl, lndie.pl, lnternista.pl, lntroligatornia.pl, lnfrastruktura.pl, lnstalator.pl, lphone.pl, lzolacje.pl, lkony.pl, lnstal.pl, lnternisci.pl, lnwestor.pl, lzba.pl, lgor.pl, lnteresy.pl, lglaki.pl, lntel.pl, lmpotencja.pl, lntymnie.pl, lnwestujemy.pl, lreneusz.pl, lwona.pl, lntymna.pl, lzabela.pl, lran.pl, lrys.pl, ldol.pl, lbiza.pl, lndex.pl, lmportuj.pl, lgly.pl, lstambul.pl.

 

 

Fack LoL...

 

dwóch użytkownik się tak bawi

fragl i pml oj nie ładnie...

 

i jeszcze "sprzedawca"

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

tych literówek z "l" zamiast "i" jest pełno na AM, prawie bym się naciął, na szczęście wyznaję zasadę bardzo ograniczonego zaufania do rewelacji :P. Jak widać mnóstwo z nich się sprzedaje, ba niektóre nawet ponad 100zł kosztują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tych literówek z "l" zamiast "i" jest pełno na AM, prawie bym się naciął, na szczęście wyznaję zasadę bardzo ograniczonego zaufania do rewelacji :wacko:. Jak widać mnóstwo z nich się sprzedaje, ba niektóre nawet ponad 100zł kosztują.

Kiedyś nawe napotkałem domenę z bardzo podobną literą z innego języka do złudzenia przypominającą "i"

Lecz zawsze wklejam nazwy do Google , jego nie oszukasz :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
może AM powinien dodawać nazwę domeny pisaną tylko dużymi literami z automatu

 

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to fajnym rozwiązaniem jest wyświetlanie nazwy dużymi literami w tooltipie po najechaniu kursorem.

s211.png

 

[edit] sprawdzi się też przy wspomnianych wyżej "oszukanych" idnach:

s213k.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to fajnym rozwiązaniem jest wyświetlanie nazwy dużymi literami w tooltipie po najechaniu kursorem.

s211.png

 

[edit] sprawdzi się też przy wspomnianych wyżej "oszukanych" idnach:

s213k.png

Nie szczególnie podoba mi się rozwiązanie z konwertowaniem do Punycode, dla klienta który nie zna specyfiki domen będzie to wyglądało podejrzanie.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to fajnym rozwiązaniem jest wyświetlanie nazwy dużymi literami w tooltipie po najechaniu kursorem.

s211.png

 

Pomysł dobry, "Karolka" też niczego sobie dziewczyna :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×