Jump to content
oshean

Portfolio

Recommended Posts

Dziś otrzymałem ofertę zapewne od kogoś z tego forum dotyczącą zakupu mojego portfolio. Zaoferowana cena to 6000 zł. Ponieważ w grę wchodzą duże pieniądze chciałbym aby wypowiedzieli się doświadczeniu użytkownicy. Ja uważam, że to za mało ponieważ wiele z domen zostało tu na forum wycenionych na powyżej 1000 lub kilkaset zł. Wrzuciłbym to do działu wycena ale tam chyba wycenia się pojedyncze domeny a ja nie bardzo wiem gdzie ten wątek umieścić (jeżeli administrator stwierdzi, że jednak nie tu, proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu).

 

Link to portfolio:

 

https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=d46d4beec83bf2d5aeeb370676356f81

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja będę pierwszy - przejrzałem portfolio pod kątem mojego skromnego doświadczenia i nie zainwestowałbym (bo tak trzeba traktować zakup portfolio od innego domainera) w nie nawet 1/4 kwoty, którą rzekomo ktoś Ci zaproponował. Tyle ode mnie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Moim skromnym zdaniem, biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie domeny z końcówką .pl, należałoby bardzo, bardzo, bardzo mocno użyć przycisku AKCEPTUJ:) Kwota jak najbardziej jest zadawalająca więc nie widzę sensu myślenia i rozważania. Chyba, że dochodzi czynnik: rośnie apetyt w miarę jedzenia.

 

Nie oceniam domen w innych końcówkach, bo od tego są specjaliści.

 

Moja rekomendacja: sprzedawaj.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given
Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given

myslę, że ściema,ściema ściema!!!! nikt nie kupuje takiego łajna jako portfolio... co innego powiedzmy 20 domen w tej samej tematyce to rozumiem a tu myślę, że nakręcanie tematu żeby ktoś szybko napisał prv "dam 6500 olej frajera" lub ewentualnie po akceptacji ten niby "klient" już się nie odezwie :) w każdym razie POWODZENIA

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given
Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given

myslę, że ściema,ściema ściema!!!! nikt nie kupuje takiego łajna jako portfolio... co innego powiedzmy 20 domen w tej samej tematyce to rozumiem a tu myślę, że nakręcanie tematu żeby ktoś szybko napisał prv "dam 6500 olej frajera" lub ewentualnie po akceptacji ten niby "klient" już się nie odezwie :) w każdym razie POWODZENIA

Ująłbym to trochę bardziej delikatnie... ale wszystko wskazuje na totalną bezczelną ściemę. :-/

Na palcach jednej ręki można policzyć domenę z szansą na sprzedaż.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post

Wydaje mi się, że kupując jakieś portfolio bardzo istotne jest to, ile domen się z niego sprzedało na giełdzie, bo z tego można by oszacować, ile się może dalej sprzedać.

 

A tu wchodzę w zakładkę Sprzedający i mam:

 

Historia transakcji:

Liczba domen sprzedanych na giełdzie: 0
Transakcje z niedotrzymanymi warunkami sprzedaży: 0
Użytkownik AfterMarket.pl od: 2013-10-05

 

Specjalnie to nie zachęca do kupna. ;)

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie większość z Was kliknęła w link i sprawdziła domeny.

A może się jakaś sprzeda i cel tego tematu zostanie osiągnięty.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited) · Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given
Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given

VUL V2.0 ;-)

Edited by wiktor Z

Share this post


Link to post

@oshean

To dobra cena. Na Twoim miejscu też bym się zapewne zastanawiał (puścić tyle moich domen :) ) ale patrząc z boku - to adekwatne do wartości tych ciekawszych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oszacuj jaki % domen z listy faktycznie przedłużysz, jeżeli nie jest to duży procent to być może sprzedaż całego pakietu jest okazją na budowę - nowego, bardziej wyselekcjonowanego portfolio. Więcej raczej nie dostaniesz (rzadko znaleźć klientów, którzy chcą skłonni kupić całe portfolio). Pewnie się z nimi zżyłeś, ale pamiętaj, ze od czasu też muszą trochę Panu dać ;-)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×