Jump to content
vul

Ilość składanych ofert na domeny [AM]

Recommended Posts

ja też bym chciał

 

@ ryskadow ja też chętnie załapałbym się, jeśli nie boisz się drobnej konkurencji.

Podoba mi się Twój styl inwestowania - rejestrowanie domen (zamiast przechwytywania?) i sprzedaż po niskich cenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

ja napiszę tak podwórkowo bo już któryś raz z kolei zauważam taką specyfikę tego forum.... otóż tu albo się jedzie na tym samym wózku albo Cię zjadą z góry na dół, to jest dość nie smaczne i między innymi zabieram tylko w tedy głos kiedy nawet sam szatan mi nie dopier....li ..... chcę mieć gacie całe bo często chodzę bez bielizny ................ ale pomimo wszystko jest tu na forum coś takiego jak grupa która się adoruje na wzajem reszta co takie tam owieczki ......... Kropka.

 

Przepraszam jeżeli kogokolwiek uraziłam.

Piszę co widzę.

Pozdrawiam Anita

(o badaniach wiem) :wub::ph34r:

Share this post


Link to post
Guest Anubis
Posted (edited) · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

...jest tu na forum coś takiego jak grupa która się adoruje na wzajem reszta co takie tam owieczki ......... Kropka.

 

Nie jest, a była. Mało kto z tej kasty został na forum.

Edited by Anubis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

Wiesz Anubis to tak jak z komuną ...też była a jak przerejestrować Auto chciałam to aż czerwoności dostałam między nogami i było gorzej niż za gierka a Jaruze...ki salto w trumnie zrobił ( to właśnie takie była)

 

Edytuję po dłuższym namyśle ....

 

Tak na poważnie jest chyba kilka (kilkoro) osób które wypowiadając się gdzie kol wiek na forum piszą bez przekory i piszą mądrze. Reszta pisze by wyśmiać a ta skórka zaś wyśmiewa bo popiera wyśmiewającego .....taki serek pleśniawka :D

Edited by Anita

Share this post


Link to post
Guest Anubis
Posted (edited) · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

Tak na poważnie jest chyba kilka (kilkoro) osób które wypowiadając się gdzie kol wiek na forum piszą bez przekory i piszą mądrze. Reszta pisze by wyśmiać a ta skórka zaś wyśmiewa bo popiera wyśmiewającego .....taki serek pleśniawka :D

 

O! To o mnie! :D

 

mnRI2N6.png

Edited by Anubis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

Ale tak na poważnie ............. Ci mądrzy i doświadczeni już przestali pisać na forum jak piszą to robią to albo przez pomyłkę albo "są bardziej wylewni" akurat ................. aby czytać i się uczyć trzeba dość długo przesiewać resztę od wiedzy pożądanej wystarczy spojrzeć na dół gdzie pisze kto ........... przegląda ten temat............. i notabene TA WŁAŚNIE STARA KASTA .............. CI MĄDRZEJSI NIE PISZĄ ...... :D

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

ja napiszę tak podwórkowo bo już któryś raz z kolei zauważam taką specyfikę tego forum.... otóż tu albo się jedzie na tym samym wózku albo Cię zjadą z góry na dół, to jest dość nie smaczne i między innymi zabieram tylko w tedy głos kiedy nawet sam szatan mi nie dopier....li ..... chcę mieć gacie całe bo często chodzę bez bielizny ................ ale pomimo wszystko jest tu na forum coś takiego jak grupa która się adoruje na wzajem reszta co takie tam owieczki ......... Kropka.

 

Przepraszam jeżeli kogokolwiek uraziłam.

Piszę co widzę.

Pozdrawiam Anita

(o badaniach wiem) :wub::ph34r:

 

 

czytam, i z ciągłości wypowiedzi nie wiem o co Ci chodzi? mam nadzieje, ze to nie do mnie???????

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

 

ryskadow ja tak ogólnikowo wyciągam co mnie boli nikomu nie chciałam dogryźć .......... ale już mi się nie chce czytać jazdy na dr. Vul i w koło maciejka innych afer.... przepraszam za off

 

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

to czytaj tylko co Cie interesuje, ....

 

ja nie wiem o chodzi z @vulem i jest mi z tym dobrze....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Guest
Posted · Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given
Hidden by apze, March 10, 2015 - No reason given

ale już mi się nie chce czytać jazdy na dr. Vul i w koło maciejka

ja tylko na chwile, zapytam i nie zaczekam na odpowiedz, za co przepraszam z gory: Anita, powiedz prosze, czy jak cie ktos zgwalci, to masz do niego zal, czy zalujesz go, ze sie od ciebie zarazil tryplem ?

 

przepraszam za potoczny charakter wypowiedzi

Share this post


Link to post

Dawno nie było tak wielu raportów. Przypomnę, że administracja nie czuwa na di.pl 24h - co nie upoważnia do robienia śmietnika. Takie sytuacje są i będą nagradzane ostrzeżeniami i dniami wolnymi od di.pl.

 

Proszę bez OT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×