Jump to content
DD

Nie zapomnij o wyścigu Kubicy :)

Recommended Posts

I jak widać - warto walczyć o swoje :)

 

http://sport.onet.pl/0,1248769,1825917,wiadomosc.html

 

Szef ekipy BMW Sauber Mario Theissen I Robert Kubica po długiej rozmowie doszli do porozumienia. – Robert ma szansę na mistrzostwo świata i dostanie nasze wsparcie – powiedział Theissen.

 

DD

I prawidłowo, nie wiadomo co przyniesie sezon 2009, i nie wiadomo czy F1.09 będzie tak szybki jak bolidy Ferrari czy McLarena ;)

Dla fanów F1 którzy będą mieli okazję zawitać niedługo do Gdańska:

http://galeriabaltycka.pl/doc_553-_bmw-sau...-race-club.html

http://galeriabaltycka.pl/doc_555-_formula...collection.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby Kubica w przyszłym roku miał tego samego kolegę w zespole? ;) Czyli Heidfeld zostaje?

 

Fernando Alonso pozostanie na kolejny sezon w Renault - donosi hiszpańska prasa. Zdaniem gazety "AS" dwukrotny mistrz świata wierzy w zapewnienia, że w przyszłym roku Renault będzie dysponowało bolidem, który pozwoli na rywalizację z czołówką F1.

 

http://sport.onet.pl/0,1248769,1828436,wiadomosc.html

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem nie ma co sie "podniecac" - poczekajmy na oficjalne wiesci bo to co prasa donosi to z tym roznie bywa ;)

Tak sobie spekuluję tylko ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm - ciąg dalszy spekulacji:

http://sport.onet.pl/0,1248769,1828783,wiadomosc.html

 

Zapalenie zęba Roberta Kubicy o przyszłości Polaka może nam powiedzieć więcej niż najbardziej wyszukane spekulacje gazet z całego świata. Polak nie przystąpił do testów na torze Jerez, a zamiast w trybie awaryjnym jeździł Nick Heidfeld. Czy zespół BMW odsuwa naszego zawodnika od swoich sekretów w obawie, że Kubica zabierze je do konkurencji?

 

Zdaniem "Przeglądu Sportowego" istnieje coraz więcej przesłanek, które wskazują, że po tym sezonie to Polak opuści niemiecki zespół.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro nocny wyścig o .... 14:00 :ph34r:

Kubica 4 czas kwalifikacji - tak więc pojedzie z 2 linii.

Może być ciekawie.

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites

I będzie ciekawie :ph34r:

 

Na moj nos Hamiltonowi mogą puścic nerwy i moze nie ukonczyc wyscigu. Kubica ma realne szanse nawet na 2 miejsce jutro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jutro nocny wyścig o .... 14:00 :ph34r:

Kubica 4 czas kwalifikacji - tak więc pojedzie z 2 linii.

Może być ciekawie.

No to ładnie - czeka nas emocjonujący wyścig i zdecydowanie szansa na miejsce na podium dla Kubicy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje spekulacje:

 

Wygra Massa przed Kubicą a Hamilton skończy na murze.

Partner Roberta z teamu nie zdobędzie punktów (czyli norma)

Raikonen będzie 6 a 3 Vettel

 

Pasuje? :ph34r:

 

PS.

Niemca z BMW przesunęli za kare o 3 miejsca w dół.

A w mojej opinii za karę to on powinien umyć auto Robertowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że po tym wyścigu szefowie FIA bardzo mocno zastanowią się nad wprowadzeniem wyścigu bez możliwości tankowania. Szkoda mechaników.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że po tym wyścigu szefowie FIA bardzo mocno zastanowią się nad wprowadzeniem wyścigu bez możliwości tankowania. Szkoda mechaników.

Zastanowią się raczej nad zmianą producenta urządzeń do tankowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygra Massa przed Kubicą a Hamilton skończy na murze.

Partner Roberta z teamu nie zdobędzie punktów (czyli norma)

Raikonen będzie 6 a 3 Vettel

 

Pasuje? :D

Nic się nie sprawdziło... Następnym razem nie baw się w spekulacje. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanowią się raczej nad zmianą producenta urządzeń do tankowania.

Możliwe, ale zapamiętajcie to co napisałem wyżej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS.

Niemca z BMW przesunęli za kare o 3 miejsca w dół.

A w mojej opinii za karę to on powinien umyć auto Robertowi.

 

 

Hmm, pewnie przesunęli go na złość Kubicy, co?, bo wiedzieli, że Robert skończy i tak na 11 miejsu a Niemiaszek przywiezie punkty....

 

Nie rozumiem takiego gadania w stylu... "powinien Robertowi umyć auto". Formuła 1 to nie przedszkole :rolleyes:, to banda indywidualistów, którzy niestety pracują w wyścigu również na rzecz wizerunku zespołu czyli marek samochodów, a cały biznes jest wart miliardy dolarów. Po prostu, niech NIemiec jeździ swoje, a Robert jeździ swoje, ważne, aby w efekcie końcowym mieli obaj punkty i nie wyeliminowali si,e przypadkowo na jakimś łuku czy prostej, bo wtedy jest ZERO punktów i dr Mario Theissen jest zły, hehe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesujące jest to, że jeden człowiek taki jak Kubica ( lub Małysz ) potrafi zainteresować jedną dyscypliną rzesze ludzi i znacząco wpłynąć na sprzedaż reklam w takim przeciętnym czasie antenowym.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic się nie sprawdziło... Następnym razem nie baw się w spekulacje. :)

 

Nie mów mi co mam robić.

 

Jeśli myślisz, że po nieudanej pierwszej spekulacji na temat się poddam - to się mylisz. Może ty byś tak postąpił ale mi jest to obce. Czy moje spekulacje są trafne powinno się oceniać po co najmniej kilku wynikach. Tobie wystarczył jeden raz... :)

 

Na koniec - takich jak ty nie mających odwagi wypowiedzieć słowa przed zawodami (piłka, f1, etc) a prowadzącymi tyrady po zakończeniu zawodów o "ich przewidywaniach, że się sprawdziły, że oni mówili" itd znam kilkudziesięciu. :D

Co o nich myślę to ci nie powiem ale się chyba domyślasz...

 

Poza tym to zabawa. Fachowcy są na F1.com - nie na di.pl

 

Kolejna dawka spekulacji:

wygra raikonen

drugi hamilton

trzeci massa

czwarty alonso

piąty kubica

szósty vettel

siódmy glock

ósmy webber

Edited by keskese

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny wyścig Kubicy i Alonso!

Po starcie z 6 miejsca Robert znalazł się na pierwszym. Dojechał drugi, za Alonso.

Massa 1 pkt, McLaren bez punktów.

 

Widać było po wyścigu jak bardzo się lubią z Alonso, nie jestem w temacie, ale czy to nie był jakiś znak?

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie śpię i oglądam (właśnie leci konferencja prasowa i mówi robert o lepszej trakcji na wolniejszych zakrętach) :D

Absolutna perfekcja. :)

Prowadzący zastanawiali się co byłoby, gdyby BMW zamiast naprawiać, polepszać bolid Heidfelda skoncentrowali się na Robercie...

Ich konkluzja jest taka, że większy zaangażowanie ze strony BMW, większe wsparcie i Kubica byłby na pewno wyżej w kwalifikacji generalnej. Kto wie może liderem...

 

A co niemiec z BMW potrafi to się przekonujemy od początku sezonu a zwłaszcza w Japonii. Koleś odpadł w pierwszej turze kwalifikacji... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×