Jump to content
DD

Nie zapomnij o wyścigu Kubicy :)

Recommended Posts

I skończyło się babce sranie.

Powinien zakończyć karierę. Żenada.

 

 

Popieram

 

 

 

#zenada.pl - stwórzmy stronkę o Andrzeju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że zapomniałem o tej walce i tego nie widziałem.

 

Teraz pozostanie mu już tylko udział w reklamach, w których strachliwy olbrzym ucieka przed małym pieskiem.

Może do reklam Pudelka go zatrudnią ? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie rozumiem Was, przecież Andrzej walczył na swoim stałym poziomie :(

 

nie oglądałem walki, ale z opisu wynika, że staje sie on z walki na walkę coraz lepszy:

 

Ostatnio uciekł z ringu w 53 sekundzie

 

teraz juz w 3 nokaucik

 

 

Andrzej, może ty lepiej powinieneś zatańczyć na lodzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... nie rozumiem tych wypowiedzi. Może któryś z szanownych Panow wlozy rekawice, zlamie sobie reke i wyjdzie do walki z Murzynem ??? Nie? To po co te brednie?

 

Andrzej faktycznie, początkowo trochę się denerwuje, ale w miarę upływu rund jest coraz lepszy... Myślę ze wczoraj oglądalibyśmy bardzo dobrą walkę, gdyby nie duża kontuzja i ogromny ból lewej ręki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adamek mistrzem świata IBF !!!

 

Po bardzo dobrej walce pokonał Steve'a Cunninghama. Super walka, Adamek pokazał prawdziwego ducha walki Polaków :)

Warto obejrzeć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubica jest najlepszym kierowcą świata

 

Lewis Hamilton, najmłodszy w historii mistrz świata Formuły 1, musiał być mocno zaskoczony, gdy zobaczył ranking 50 najlepszych kierowców świata sezonu 2008 sporządzony przez specjalistów tygodnika "Autosport" - pisze "Dziennik".

 

Swojego rodaka brytyjska kapituła umieściła na drugim miejscu, a najlepszy ich zdaniem był Robert Kubica.

 

Czytaj dalej:

http://sport.onet.pl/0,1248769,1891322,wiadomosc.html

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kubica jest najlepszym kierowcą świata

Rankingi są tendencyjne - najlepszym jest ten, który uzyskał najlepszy wynik na torze i zdobył tytuł MŚ :D

 

edit: Ktoś oprócz mnie trzyma kciuki za podium Roberta u progu sezonu 2009 ? ^_^

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit: Ktoś oprócz mnie trzyma kciuki za podium Roberta u progu sezonu 2009 ? ;)

 

oj trzymala pewnie cala Polska.

Fantastyczny wyscig otwierajacy sezon F1 w Australii. Na trzy okrazenia przed koncem przy próbie wyprzedzenia drugiego w wyscigu Vettela Kubica zderzył się z Niemcem, uszkodził przednie skrzydło i na następnym zakręcie rozbił bolid.

 

Meta: Button, Barrichello, Trulli, Hamilton, Glock, Alonso, Rosberg, Buemi, Bourdais, Sutil, Heidfeld, Fisichella, Webber.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fantastyczny wyscig otwierajacy sezon F1 w Australii. Na trzy okrazenia przed koncem przy próbie wyprzedzenia drugiego w wyscigu Vettela Kubica zderzył się z Niemcem, uszkodził przednie skrzydło i na następnym zakręcie rozbił bolid.

widziałem to szkoda szkoda :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie jest jednak pozytywnie... Kubica jechał dziś na prawdę szybko, samochody Brown GP wcale tak więc nie odjeżdżają jak się wszyscy spodziewali... trzymamy kciuki za następny wyścig ;)

 

 

;) PS. Tak się powinno komentować wyścigi F1 : http://www.youtube.com/watch?v=fi247zLwqOo

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lewis Hamilton został na lodzie

 

Lewis Hamilton został na lodzie. Jak donosi dziennik "The Guardian", kierowca McLarena sam będzie się tłumaczył przed FIA ze swojego kłamstwa po GP Australii. Przed FIA nie stawi się Dave Ryan, były dyrektor McLarena.

 

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Lewis-Hamil...,wiadomosc.html

 

 

hmm... czy to podnosi wartość mojej domeny nalodzie.pl ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×