Jump to content
Alex

publiczna.tv

Recommended Posts

a61a2107700a61c49dc682c69ab96bfc,0,1.jpg

 

Pierwszy interaktywny talk-show w polskiej telewizji: publiczna.tv. Widzowie na żywo komentują wydarzenia łącząc się ze studiem przez Onet Skype. Program w formie rankingu przedstawia najciekawsze wiadomości tygodnia prezentując je z zaskakującej perspektywy.

TVN24 stawia na kontakt z widzami. Po sukcesach, jakie odniosły Szkło Kontaktowe i platforma Kontakt TVN24, stacja startuje z nowym projektem. Już w najbliższą niedzielę na antenie zadebiutuje nowy program Macieja Mazura – publiczna.tv. Dziennikarz będzie rozmawiał na żywo z widzami przez internetowe łącze wideo o najważniejszych wydarzeniach tygodnia.

 

Program będzie swego rodzaju subiektywnym, autorskim rankingiem najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia. Maciej Mazur, dziennikarz TVN24 i Faktów TVN wytypuje propozycje do takiej „listy przebojów”, a internauci określą ich kolejność. - Na stronie internetowej programu widzowie zagłosują, co chcą zobaczyć na antenie. Będą też mogli zgłaszać swoje propozycje - tłumaczy Mazur.

Nowy program TVN24

 

 

W trakcie programu, przy wykorzystaniu komunikatora internetowego Onet Skype, z prowadzącym będzie mogło porozmawiać nawet czterech naraz, widocznych na ekranie gości. Będą dyskutować, debatować, a czasem zapewne także się kłócić. Widz będzie mógł więc zaistnieć na antenie bez wychodzenia z domu.

 

TVN24 liczy na widzów

 

Publiczna.tv to już kolejny projekt TVN24 i tvn24.pl, który opierać się będzie na współpracy z widzami. Przed kilkoma tygodniami ruszyła platforma Kontakt TVN24, która pozwala internautom i widzom przesyłać nam swoje materiały: zdjęcia, filmy i informacje z ostatniej chwili. Dzięki takim mailom i telefonom, dowiedzieliśmy się m.in. o wypadku Macieja Zientarskiego, zobaczyliśmy skutki huraganu Emma i mogliśmy poinformować cały kraj o wycofanych partiach leku dla dzieci, w których odkryto teflon.

 

Zainteresowanie i aktywność naszych widzów przerosła najśmielsze oczekiwania. Dlatego w ciągu kilku dni powstała osobna redakcja Kontaktu, która cały czas się rozwija.

 

Kontynuacją tej strategii jest właśnie publiczna.tv. - Otwieramy się na widzów, wpuszczamy ich na antenę. Takie dziennikarstwo obywatelskie to nowy trend rozwoju telewizji - podkreśla Mazur.

Share this post


Link to post
Share on other sites
publicznatv.pl zajeta :)

Sprawdzałem ją jak tylko zobaczyłem reklamy ale ktoś był szybszy. Zobaczymy jak będzie sobie radzić publicznetv.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

nic mnie tak nie cieszy jak reklamowanie przez media domen .tv (nawet w tak posredni sposó:):o

 

jeszcze pare miesięcy wszyscy mówili że .tv to egzotyka i sie nie przyjmie, ...a ja widzęże tempo adaptowanai .tv w Polsce jest coraz szybsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo dobrze ;-).

 

Przyda się reklama dla domen .tv.

 

Cieszę się również, że nareszcie te domeny również w Polsce zaczynają być popularne. Świadczy o tym chociażby liczba nowych rejestracji tych domen w Polsce a od około roku rośnie bardzo szybko.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

w niedziele okaże się jak TVN zdecydowała siepromować ten nowy serwis. Skoro ten program ma w nazwie domene, to spodziewam się tam sporo traffic'u. Jutro się okaże ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuu czuje że sylyx coś kupił :)

 

daj znać po Niedzieli jakie będą staty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem jakimś wielkim fanem .tv, ale pewnie dlatego, że nie mam ich praktycznie wcale w swoim portfolio ;) A może ich nie mam, bo nie jestem fanem... już sam nie wiem :) Faktem jest, że domena zaczyna się jednak przedzierać do świadomości użytkowników Internetu, co może jej wróżyć tylko dobrze.

 

Właściciel tv.pl też pewnie skorzysta na każdym kolejnym projekcie w domenie .tv :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właściciel tv.pl też pewnie skorzysta na każdym kolejnym projekcie w domenie .tv :)

 

Dokladnie o tym samym pomyslalem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rynek domen wymaga większej czujności niż gry zręcznościowe.

Gdy MiśUszatek napisał o mecz/e.tv spojrzałem m.in. czy jest wolna publiczna.tv ale gdy okazało się, że jest zajęta to nie sprawdziłem czy jest coś na tej stronie i czy jest wolna publicznatv.pl.

To jakieś wariactwo bo możesz trzymać jakąś dziwną domenę przez kilka lat i w końcu jej nie przedłużysz a kilka dni później może okazać się, że za chwilę zacznie ona na siebie ładnie zarabiać.

Byle ninja z dnia na dzień może zamienić się w konia pociągowego.

I bądź tu mądry i pisz wiersze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rynek domen wymaga większej czujności niż gry zręcznościowe.

 

 

:):D;):D

 

święte słowa ... nie mógłbym tego lepiej ująć

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i po programie.... trochę szkoda że reklamują 2 adresy :)

 

tvn24.pl/publicznatv i publiczna.tv (chociażmam wrazenie że www.publiczna.tv pokazują częściej)

 

...no ale zobaczymy. Sylyx daj znać czy masz jakies typo wejscia ;)

Ciekaw jestem ile publice zajmie aby wykreować jakiś znaczny ruch.

 

publiczna1.jpg

 

 

publiczna2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i po programie.... trochę szkoda że reklamują 2 adresy :)

 

tvn24.pl/publicznatv i publiczna.tv (chociażmam wrazenie że www.publiczna.tv pokazują częściej)

 

...no ale zobaczymy. Sylyx daj znać czy masz jakies typo wejscia ;)

Ciekaw jestem ile publice zajmie aby wykreować jakiś znaczny ruch.

 

No pochwalcie sie jest jakies ruch na domenach "zwiazanych z publiczna.tv" czy raczej cienko ?

Bo tak naprawde ruch powinien byc nie w trakcie ale po programie i to z pewnym opoznieniem .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
No pochwalcie sie jest jakies ruch na domenach "zwiazanych z publiczna.tv" czy raczej cienko ?

Bo tak naprawde ruch powinien byc nie w trakcie ale po programie i to z pewnym opoznieniem .

A Ty się pochwalisz? :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

swoją drogą program był fajniejszy niż myślałem ;)

Nawet z tymi technicznymi wpadkami :)

 

wracając do ruchu to myślę ze zajmie co najmniej 2-3 edycje zanim zobaczymy konkretny ruch na typos.

Szkoda że nie można zbadać ruchu na www.publiczna.tv bo to by dało jasniejszy obraz sytuacji.

 

Google.pl wyłapuje linki związane z tym tematem nadspodziewanie szybko

Już jest 76,000 przy czympewnei nie wszystkie nawiązują bespośrednio do domeny.

 

Jak to mówią pożyjemy-zobaczymy :D

Najważniejsze że domeny .TV zaczynają być reklamowane w Polskiej telewizji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A Ty się pochwalisz? :D:)

 

Caly Michal siedzi cicho i obserwuje ;))

Wiesz ze ja sie nie lubie chwalic chyba ze przy piwie i dziewczynach :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli ktoś ma ochotę na przetestowanie niezłego typoska to: wwwpubliczna.tv jest wolna - 99 PLN netto, np. na domeny.tv.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Caly Michal siedzi cicho i obserwuje :D)

Ja niestety jestem za wolny na takie literówki... w przeciwieństwu do innych, którzy byli prorokami już kilka lat temu... nic innego mi nie zostało :)

 

Wiesz ze ja sie nie lubie chwalic chyba ze przy piwie i dziewczynach ;))

No to już wiem dlaczego co niektórzy dbają o odpowiednią dostawę ;):D

 

PS: Prywatna.tv wydaje się być wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i po programie.... trochę szkoda że reklamują 2 adresy ;)

 

tvn24.pl/publicznatv i publiczna.tv (chociażmam wrazenie że www.publiczna.tv pokazują częściej)

 

Dziś była mała wzmianka o domenach .me na TV BIZNES babeczka mówiła tam seksownie "domeny" mrrr :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×