Jump to content
Sign in to follow this  
niki.santino

e-budowanie.pl

Recommended Posts

Każda z powyższych domen na portal/serwis o budownictwie jest kiepska (chyba że hobbystycznie poprowadzisz taką stronę - to ujdą te domeny).

Po za tym. Powiedz mi po co np. miałbym kupić od Ciebie domenę e-budowanie.pl skoro "lepsza" leży wolna? Mówię tu o domenie ebudowanie.pl

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinię. Jeżeli możesz - wypełnij ankietę.

 

Każda z powyższych domen na portal/serwis o budownictwie jest kiepska (chyba że hobbystycznie poprowadzisz taką stronę - to ujdą te domeny).

Po za tym. Powiedz mi po co np. miałbym kupić od Ciebie domenę e-budowanie.pl skoro "lepsza" leży wolna? Mówię tu o domenie ebudowanie.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinię. Jeżeli możesz - wypełnij ankietę.

Nie wypełnię, bo nie ma tam odpowiedzi którą bym zaznaczył - "żadna z powyższych"

Edited by lechoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wypełnię, bo nie ma tam odpowiedzi którą bym zaznaczył - "żadna z powyższych"

To znaczy że nie zrozumiałeś pytania. A jest tylko jedno i dosyć proste. Spróbuj, odpowiedź zajmuje kilka sekund:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę nic lepszego nie jesteś w stanie zarejestrować/przechwycić/wylicytować za grosze?

Wybrałem budowanie24.pl bo nie lubię myślników.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten post nie jest o tym jak to ujowe są te domeny. Na chwilę porzućcie swoje malkontenckie charaktery:) Od lat prowadzę skutecznie kilka biznesów na dużo gorszych domenach i ani mi ani ludziom którym daję pracę to nie przeszkadza.

 

Jak masz lepszą domenę, zapraszam do kontaktu. Max 5k zł.

 

Naprawdę nic lepszego nie jesteś w stanie zarejestrować/przechwycić/wylicytować za grosze?

Wybrałem budowanie24.pl bo nie lubię myślników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finalnie kupiłem: JakBudowac.pl

 

Można hejtować ;)

 

No lepsza od tych poprzednich zaproponowanych w temacie :) Myślę, że domeny dalej szukać nie musisz i śmiało możesz zacząć prace nad portalem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×