Jump to content
pb

Pytania dotyczące serwisu

Recommended Posts

Wyjaśnijcie mi taką rzecz proszę:

Termin zmiany Nick'a miałem "wyznaczony" na 12 Grudnia po ostatniej zmianie. Dzisiaj patrzę - jest już w Styczniu. O co chodzi i dlaczego tak?

Z tego co pisał pb można raz na misiąc. Terminy zostały wydłużone?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinno być raz na miesiąc. Możliwe, że po ostatnich zmianach część ustawień uznaje jako zmianę loginu, sprawdzę to jutro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie ja bez pytań, nie wiedziałem gdzie to napisać, ale czułem się do tego zobowiązany.

 

Otóż zacząłem nieco czytać na temat przechwytywania domen i trafiłem również na ppd.pl. Jednak przez mój głupi błąd zleciłem przechwycenie nie tej domeny co trzeba. Ogólnie rzecz biorąc sprawa jest mało ciekawa, w każdym razie support firmy PPD zachował się bardzo profesjonalnie i odpowiedział nawet wczoraj i dziś, kiedy nikt nie ma prawa od nich tego wymagać. Napisałem to, bo warto mówić o dobrych rzeczach i profesjonalizmie, a nie tylko robić czarny PR firmom, które są niekompetentne. Przynajmniej tyle mogę zrobić dla PPD za anielską cierpliwość.

 

Wszystkiego najlepszego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu wygrałem licytację domeny innego użytkownika. Następnie dostałem info "Przypominamy o konieczności doładowania konta w celu opłacenia poniższych aukcji". Gdzie w panelu znajdę jakieś inf na temat domen do opłacenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka dni temu wygrałem licytację domeny innego użytkownika. Następnie dostałem info "Przypominamy o konieczności doładowania konta w celu opłacenia poniższych aukcji". Gdzie w panelu znajdę jakieś inf na temat domen do opłacenia?

 

zakladka sprzedaj ---> gielda handel domenami ---->wygrałem

Share this post


Link to post
Share on other sites
zakladka sprzedaj ---> gielda handel domenami ---->wygrałem

Dziękuję za pomoc. Chyba nie wpadłbym na pomysł aby kupionych domen szukać w "sprzedaj" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za pomoc. Chyba nie wpadłbym na pomysł aby kupionych domen szukać w "sprzedaj" ;)

 

Moje konto -> Narzędzia -> Giełda -> Wygrałem (w sekcji Kupujący)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od wczoraj mam problem z rejestracją i rezerwacją domen

 

zawiesza się w ostatnim momencie

b2fa5d2eaad2a1d7med.jpg

po kliknięciu "Dalej" żadnej reakcji

próbowałem zarejestrować kilka domen o różnych godzinach i to samo

 

od lat używam mozilli i nie miałem problemów z przeglądarką

Share this post


Link to post
Share on other sites
od wczoraj mam problem z rejestracją i rezerwacją domen

 

zawiesza się w ostatnim momencie

b2fa5d2eaad2a1d7med.jpg

po kliknięciu "Dalej" żadnej reakcji

próbowałem zarejestrować kilka domen o różnych godzinach i to samo

 

od lat używam mozilli i nie miałem problemów z przeglądarką

 

U mnie działa. Wyślij wszystkie szczegóły na support@, ale najpierw spróbuj sobie przypomnieć co zmieniłeś/zainstalowałeś wczoraj. Może update jakiejś wtyczki lub całego Firefoksa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie działa. Wyślij wszystkie szczegóły na support@, ale najpierw spróbuj sobie przypomnieć co zmieniłeś/zainstalowałeś wczoraj. Może update jakiejś wtyczki lub całego Firefoksa?

Od wczoraj mam ten sam problem. Operuję na Chrome, nic nie instalowałem, żadnego programu, wtyczki. Zrzut i objawy są identyczne jak u użytkownika @wieju.

U mnie nie ma w ogóle przycisku dalej w kroku powyżej. Brak możliwości wykonania jakiejkolwiek rezerwacji, rejestracji.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od wczoraj mam ten sam problem. Operuję na Chrome, nic nie instalowałem, żadnego programu, wtyczki. Zrzut i objawy są identyczne jak u użytkownika @wieju.

U mnie nie ma w ogóle przycisku dalej w kroku powyżej. Brak możliwości wykonania jakiejkolwiek rezerwacji, rejestracji.

 

Wygląda na to, że ostatnia aktualizacja FF powoduje ten problem.

 

Występuje on losowo, w poniedziałek buttony zostaną przebudowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda na to, że ostatnia aktualizacja FF powoduje ten problem.

 

Występuje on losowo, w poniedziałek buttony zostaną przebudowane.

Interson, mam Chrome nie FF. Może to da wskazówkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Interson, mam Chrome nie FF. Może to da wskazówkę.

 

Problemem jest to, że teraz część buttonów działa w JS, co w poniedziałek zmienimy. Przeglądarka nie będzie miała znaczenia. Ja osobiście zauważyłem losowy problem w FF, od czasu aktualizacji która miała miejsce kilka dni temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinno już grać. Jeśli jednak są jakieś problemy proszę o informację.

Niestety, u mnie nie działa. Problem nadal występuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co się dzieje z domeną kredythipoteczny*net*pl.

Po złapaniu jej przez Intersona napisałem, że chcę ją odkupić. Interson był tak uprzejmy, że odpisał mi "jak ją dodam do przechwycenia po złapaniu to wezmę udział w licytacji"

Gdzie jest ta licytacja (?), bo ja żadnego maila nie dostałem. Czy ja coś przeoczyłem?

 

Domena została utworzona 2010.01.12 09:49:50, trzeba poczekać 5 czy 6 dni, aż zostanie przetransferowana do Varia i wtedy trafi na aukcję. Też czekam :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co się dzieje z domeną kredythipoteczny*net*pl.

Po złapaniu jej przez Intersona napisałem, że chcę ją odkupić. Interson był tak uprzejmy, że odpisał mi "jak ją dodam do przechwycenia po złapaniu to wezmę udział w licytacji"

Gdzie jest ta licytacja (?), bo ja żadnego maila nie dostałem. Czy ja coś przeoczyłem?

 

Błąd skryptu (czy raczej chwilowe problemy z łącznością) spowodował że domena nie została od razu zarejestrowana i trwała w rezerwacji, błąd został naprawiony kilka dni temu, jednak domena musi odczekać 5 dni zanim zostanie przeniesiona do PPD.pl i wystawiona na aukcję. A więc aukcja rozpocznie się 17.01.2010, o czym zainteresowani użytkownicy zostaną poinformowani mailem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy była już o tym mowa czy nie, ale denerwuje mnie sposób wystawiania domen na sprzedaż.

 

Trzeba zawsze podać cenę od której zaczyna się aukcja lub cenę kup teraz. Moim zdaniem powinno być coś takiego jak kup teraz i cena minimalna, która jednakże nie rozpoczynałaby aukcji tylko była by limitem - powyżej którego do sprzedającego dochodziły by składane oferty (tak jak na sedo).

 

 

Informowałem już o tym support i post piszę raczej z pytaniem do innych użytkowników co o tym myślą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Informowałem już o tym support i post piszę raczej z pytaniem do innych użytkowników co o tym myślą.

 

Ja mysle, ze aukcje... powinny byc dluzsze. 5 dni to zdecydowanie za malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mysle, ze aukcje... powinny byc dluzsze. 5 dni to zdecydowanie za malo :)

 

Przecież można ustawić 3, 5, 7 lub 14 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież można ustawić 3, 5, 7 lub 14 dni.

 

Przy wystawianiu domeny nie mam takiej możliwości. Wyskakuje mi od razu:

 

Czas trwania aukcji: 5 dni

 

Chyba, ze jest jakas opcja gdzies w ogolnych ustawieniach sprzedazy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy wystawianiu domeny nie mam takiej możliwości. Wyskakuje mi od razu:

 

A kliknij na tym "5 dni"... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klikam sobie i co dalej? :)

 

ppd.th.jpg

 

To nie wiem jak Ty to wystawiasz. U mnie się rozwija. Napisz do supportu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×