Jump to content
apze

prawnik.pl

Recommended Posts

Czy w tym dziale nie zamieszcza sie sprzedanych wlasnych domen? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrym aspektem całej tej sprawy z prawnik.pl jest fakt, że Infor kupuje dobre generyki dla swoich serwisów. Dobry przykład dla innych.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiło mi sie o uszy kiedyś że Infor kupił tą domene za 20 - 30 tys

 

Jeżeli by ta kwota sie potwierdziła to chyba raczej nie przepłacili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obiło mi sie o uszy kiedyś że Infor kupił tą domene za 20 - 30 tys

 

Jeżeli by ta kwota sie potwierdziła to chyba raczej nie przepłacili :)

 

za 20-30tys to biore kredyt i ja kupuje dodatkowo przez rok za darmo moge im sprzatac biuro ... :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
za 20-30tys to biore kredyt i ja kupuje dodatkowo przez rok za darmo moge im sprzatac biuro ... :]

 

Jeśli weźmiesz kredyt co najmniej 2x większy, to poważnie rozważę możliwość sprzedaży domeny adwokaci. pl. No i bez sprzątania się obejdzie ;-)

 

A propos prawnik.pl - ta domena już od jakiegoś czasu należy do INFOR. Sprawdzałem bodajże rok temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli weźmiesz kredyt co najmniej 2x większy, to poważnie rozważę możliwość sprzedaży domeny adwokaci. pl. No i bez sprzątania się obejdzie ;-)

Gdyby to była adwokat.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby to była adwokat.pl :)

 

Wydaje mi się, że w przypadku "domen zawodowych" najlepiej brzmią te w liczbie mnogiej. Zresztą dam ją do wyceny, ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie na temat tej nazwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że w przypadku "domen zawodowych" najlepiej brzmią te w liczbie mnogiej. Zresztą dam ją do wyceny, ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie na temat tej nazwy.

Infor był innego zdania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ojjj mozna byloby z taka domenka wiele zrobic... no ale jak sie glowa kiedys nie ruszalo to teraz trzeba cierpiec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
odkopię temat bo jakis czas temu zagospodarowana została także domena szpital.pl, jednak imo bez pomysłu i w sposób dość prymitywny jak na taki generyk

 

lepsza strone napisal bym lewa stopa po pijaku , porazka takie storny robia gimnazjalisci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
lepsza strone napisal bym lewa stopa po pijaku , porazka takie storny robia gimnazjalisci ...

 

No tak. w liceum to już uczą xhtml + css, a tutaj pełno tabelek :)

Aż dziw bierze, że domena z takim potencjałem zagospodarowana w ten sposób... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeraził mnie wygląd tej strony, przy tak pięknej domenie.... ehh

mogliby dać kilka k na design jak już taka kasa idzie na domenę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
przeraził mnie wygląd tej strony, przy tak pięknej domenie.... ehh

mogliby dać kilka k na design jak już taka kasa idzie na domenę

żeby była jasność: właściciel się nie zmienił, klient się nie zgłaszał (cena zapewne zaporowa) to traktuje to pewnie jako promocję domeny - tylko czy w tak makabryczny sposób można coś wylansować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
żeby była jasność: właściciel się nie zmienił, klient się nie zgłaszał (cena zapewne zaporowa) to traktuje to pewnie jako promocję domeny - tylko czy w tak makabryczny sposób można coś wylansować :)

 

chyba że tak, ale to nie zmienia faktu że nędza :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×