Jump to content

Recommended Posts

A przeczytałeś przynajmniej ten wątek? Gdybyś przeczytał wszystkie wypowiedzi to byś już kogoś znalazł.

Po drugie chciałbyś aby skandował twój nick, że jesteś taki i owaki jakbyś coś zrobił złego itp. itd. ? Myślę, że nie.

Takie osoby niech sam zastanowią się nad sobą.

 

Pełno takich osób na tym forum już poznałem, którzy z zawiści i że sami czegoś nie osiągnęli/nie mają/zazdroszczą zrobią wszystko by Cię przysłowio "udupić". Polska chora mentalność.

 

2 userow z ponad 2.000 to chyba nie jest pelno?

No ofens :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 userow z ponad 2.000 to chyba nie jest pelno?

No ofens :)

 

A czy ja napisałem, że tylko oni? Nie, czytanie ze zrozumieniem.

Nie odpisuje bo zbędny OT się robi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tym forum jest pelno Uzytkownikow, ktorzy lubia konkrety, a nie jakies demagogie o dupie maryny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA ZARTOWALEM!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

 

(ale domene i tak oplace :))

- "Dziendobry, Netia?"

"Slucham?"

- "Czy wiem pani ze za chwile wam spadnie domena w.pl?"

"OMOOJ BOZE!!!"

- "Wlasnie! Bo wie Pani, jest takie forum... di.pl"

"PAMBUK NIECH NAS MA W OPIECE... sLYSZALAm!!! lece oplacic na zyliard zyliardow lat"

 

Jakie nerwusy tu siedza... ; p

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja zrobie przelew do rejestratora z tytulem wpisu "w.pl" : P

 

jak jestes taki madry, to podam ci liste moich opcji i czekam az przedluzysz (czyt. zasponsorujesz mi przedluzenie) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak jestes taki madry, to podam ci liste moich opcji i czekam az przedluzysz (czyt. zasponsorujesz mi przedluzenie) :)

To ja też poproszę na kilka moich domen :)

 

Poza tym czy taka firma jak Netia popełniła by taki błąd i nie przedłużyła tak wartościowej domeny...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja też poproszę na kilka moich domen :)

 

Poza tym czy taka firma jak Netia popełniła by taki błąd i nie przedłużyła tak wartościowej domeny...?

 

Nie jestem pewien, ale chyba Telekomunie i Technopolowi spadlo w przeszlosci kilka domen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jestem pewien, ale chyba Telekomunie i Technopolowi spadlo w przeszlosci kilka domen :)

spadlo, spadlo, m.in. telepunkt.pl w samym srodku kampanii reklamowej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zrobiłem sobie małą wycieczkę i po drodze - jak zawsze :) - zwracałem uwagę na reklamy a zwłaszcza na adresy internetowe. Zauważyłem wśród nich subdomeny .w.pl

Ktoś wie ile ich mają ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szanowni Klienci,

 

Rozwój oraz szerokie zastosowanie internetu stawia coraz wyższe wymagania przed firmami oferującymi usługi hostingowe.

 

W związku z tym, że świadczone Państwu usługi w serwisie aliasy.polbox.pl nie spełniają kryteriów funkcjonalności, zmuszeni jesteśmy z dniem 30 kwietnia br zamknąć wszystkie adresy zdefiniowane w domenach w.pl i z.pl.

 

Zespół alias.polbox

 

Zrodlo: http://www.alias.polbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym czy taka firma jak Netia popełniła by taki błąd i nie przedłużyła tak wartościowej domeny...?

Spadająca domena w.pl może być związana ze sprzedażą Play i zainkasowaniem przez Netię około 150 mln zł zysku na tej transakcji. Zanim zarząd spółki wytrzeźwieje po oblewaniu tego wydarzenia, domena może już spaść.. :):)

 

http://di.com.pl/news/20712,0,456_milionow..._dla_Netii.html

 

Przypomina mi się przy okazji kwestia domeny play.pl, która ostatecznie nie została odkupiona od obecnego właściciela. W grę pewnie wchodziły pieniądze nie większe niż kilka milionów złotych. Może był to nawet 1 mln zł albo 1.5 mln? Wtedy taka inwestycja to 1% zainkasowanego zysku na tym projekcie. Ale nie sposób oprzeć się wrażeniu, że z tą domeną czy bez niej - dla Netii nie miałoby to najmniejszego znaczenia, jeśli chodzi o końcowy efekt.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypomina mi się przy okazji kwestia domeny play.pl, która ostatecznie nie została odkupiona od obecnego właściciela. W grę pewnie wchodziły pieniądze nie większe niż kilka milionów złotych. Może był to nawet 1 mln zł albo 1.5 mln? Wtedy taka inwestycja to 1% zainkasowanego zysku na tym projekcie. Ale nie sposób oprzeć się wrażeniu, że z tą domeną czy bez niej - dla Netii nie miałoby to najmniejszego znaczenia, jeśli chodzi o końcowy efekt.

DD

 

mysle, ze jezeli play nie padnie to kiedys dojdzie do sprzedazy tej domeny, pewnie za kilka lat.

 

ot: NIE KUPUJCIE TELEFONOW W PLAY, niestety wiem cos o tym z autopsji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spadająca domena w.pl może być związana ze sprzedażą Play i zainkasowaniem przez Netię około 150 mln zł zysku na tej transakcji. Zanim zarząd spółki wytrzeźwieje po oblewaniu tego wydarzenia, domena może już spaść.. ;):lol:

 

Jedna mala rzecz .W wypadku tej domeny Netia jest zarowno registrarem jak i abonentem w.pl Nie wierze zeby w systemie nie mieli ustawionego automatycznego renew na swoje domeny tak wiec cos jest tu innego grane chyba ? Wiem jedno jak kiedys ktos probowal "sprzedawac" na allegro jakas domene nalezaca do Netii to wiedzieli o tym tego samego dnia .Tak wiec o w.pl mysle ze moze nie wiedzieli pierwszego dnia ale juz drugiego mieli w tej sprawie z 5 tel .Ale czas pokaze jak to sie skonczy i jesli domena spadnie to znaczy ze za przyzwoleniem i wiedza Netii.Bo skoro na forum wie o tym jakies 1000 osob to Netia tez ten watek sledzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja dobrze rozumiem? Jeśli domena jednoliterowa spadnie to nikt jej ponownie nie zarejestruje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście chciałbym, żeby w.pl spadła, bo to zawsze jedna fajna domena więcej w rękach domainerów :lol: Szanse jednak takiego scenariusza oceniam bardzo nisko :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Handel opcjami nie jest zbyt rozwiniety, ale ciekawa mogłaby być aukcja opcji na taką domenę :lol: do jakiej ceny by w tych dniach doszla...

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Handel opcjami nie jest zbyt rozwiniety, ale ciekawa mogłaby być aukcja opcji na taką domenę :lol: do jakiej ceny by w tych dniach doszla...

 

a.

Chyba bym nie zaryzykował sprzedaży opcji w takim czasie. Jednocześnie dochodziłoby do takich rzeczy, jak sprzedawanie opcji na domeny, które są w postępowaniu ale na 100% nie spadną. Znajomy zakłada opcje, drugi znajomy maksymalnie przedłuża wpłatę i pieniążki są. Myślę, że wcale nie małe jeśli chodziłoby o tą domenę. Z drugiej jednak strony, kto trzeźwo myśli nie licytowałby tej opcji. Chociaż jak ktoś tu już napisał. Opcja to hazard. Grasz kilka lat. W końcu karta się trafi i do końca życia możesz pierdzieć w stołek :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba bym nie zaryzykował sprzedaży opcji w takim czasie. Jednocześnie dochodziłoby do takich rzeczy, jak sprzedawanie opcji na domeny, które są w postępowaniu ale na 100% nie spadną. Znajomy zakłada opcje, drugi znajomy maksymalnie przedłuża wpłatę i pieniążki są.

 

Pewnie tak, ale akurat w przypadku takich molochów jak Netia, tego typu kombinowania nie podejrzewałbym.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zalozopcje.pl

kupopcje.pl

sprzedajopcje.pl

aukcjeopcji.pl

krolopcji.pl

 

Ready 2 go! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOMAIN: aukcjeopcji.pl is in the queue for registration, po.. was? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha nice, cabon wszystkie domeny które podałeś są już w rezerwacji, zapewne jedna i ta sama osoba je zarejestrowała, ktoś się pochwali? A cabonie wisi skrzynkę piwa, za pomysł ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×