Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Trochę OT:

Czy ja to dobre rozumiem, że ktoś miał opcje na nnn.pl i nie zarejestrował domeny?

Teraz jest jako przychwycone w premium:

https://premium.pl/nnn.pl

 

Żałuje, że nie dodałem do przychwycenia, ale nie spodziewałem się, że opcja nie została zrealizowana...

 

Z ciekawości, w jakiej cenie ostatecznie sprzedała się domena nnn.pl na aukcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś z rana wpadła z opcji taka domena:

 

postprodukcja.pl

 

Postprodukcja to montaż, udźwiękowienie i efekty specjalne do reklam, filmów i teledysków - są całe studia w tym wyspecjalizowane. Przykład postprodukcji w reklamie telewizyjnej:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś z rana wpadła z opcji taka domena:

 

postprodukcja.pl

 

Postprodukcja to montaż, udźwiękowienie i efekty specjalne do reklam, filmów i teledysków - są całe studia w tym wyspecjalizowane. Przykład postprodukcji w reklamie telewizyjnej.

Niezła sztuka. Widzę że kiedyś należała nawet do jednego ze studiów filmowych. Grono potencjalnych kk też spore.

Gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś z rana wpadła z opcji taka domena:

 

postprodukcja.pl

 

Postprodukcja to montaż, udźwiękowienie i efekty specjalne do reklam, filmów i teledysków - są całe studia w tym wyspecjalizowane. Przykład postprodukcji w reklamie telewizyjnej:

 

ciekawa domena, jeśli to nie tajemnica to powiedz czy dużo masz opcji, że Ci takie sztuki wpadają?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawa domena, jeśli to nie tajemnica to powiedz czy dużo masz opcji, że Ci takie sztuki wpadają?

 

Za dużo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto złapał z opcji domenę nuta*pl? https://www.facebook.com/nutapl/info - bardzo dziwne, że taka domena aktywnego portalu spadła, ciekawe co się stało. W każdym razie gratuluję, bo jeśli domena spadła przez przypadek i będą chcieli odkupić domenę (bo taka słownikowa raczej nie będzie do odebrania) to na pewno można liczyć na sporą ofertę - domena ma dużą wartość.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

nuta.pl - super domena ale jeśli tam był serwis to chyba już na wymarciu. Tylko 4 str zaindeksowane, PR n/a, alexa wskazująca na brak ruchu, jedynie ilość backlinków wskazuje, że coś tam się działo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 muzyczne wpadły ostatnio do jednej osoby :) Nuta i Funky. Ostatni wpis na FB z Grudnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 muzyczne wpadły ostatnio do jednej osoby :) Nuta i Funky. Ostatni wpis na FB z Grudnia.

Napisz Apze jaki ma ruch nuta*pl? :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że niby mało? Jak dla mnie dużo. Praktycznie brak zaindeksowanych podstron, brak aktualizacji, Alexa nie powala. Moje rokowania były niższe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×