Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Guest radse

Właśnie dostałem informację, że zrealizowała mi się opcja na domenę BioMedycyna.pl :) Jest to pierwsza moja zrealizowana opcja, więc można powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Wcześniej była zarejestrowana w 2006 roku.

Miłego dnia,

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
scores.pl :)

 

ładna. gratulację.

 

mnie ostatnio szczęście opuściło: 3 dobre domeny leciały i wszystkie 3 przedłużone. a miały być takie ładne prezenty świąteczne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie ostatnio szczęście opuściło: 3 dobre domeny leciały i wszystkie 3 przedłużone. a miały być takie ładne prezenty świąteczne :)

Po pierwsze znając Twoją częstotliwość realizacji opcji jestem pewien, że to tylko chwilowe a po drugie lepiej nie zakładajmy wątku "Opcje, których tylko zapach poczułem" bo zrobi się długa, sentymentalna lista :P

 

A skores.pl nie chciałeś Marcin do kompletu - taka sobie leży biedaczka i nikt jej nie chce tknąć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po pierwsze znając Twoją częstotliwość realizacji opcji jestem pewien, że to tylko chwilowe a po drugie lepiej nie zakładajmy wątku "Opcje, których tylko zapach poczułem" bo zrobi się długa, sentymentalna lista :)

 

Przynajmniej pozostali forumowicze mogliby sobie popisać w takim temacie, nie tylko Networker :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbm.pl

 

mam mieszane uczucia: z jednej strony "ładna" 3 literówka, z drugiej popyt na 3L ostatnimi czasy spadł i chyba nie ma się co podkręcać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jbm.pl

 

mam mieszane uczucia: z jednej strony "ładna" 3 literówka, z drugiej popyt na 3L ostatnimi czasy spadł i chyba nie ma się co podkręcać :D

 

 

nie jest źle. jest kilka firm z różnych branż o tej nazwie, więc nie traktuj jej jak zwykłej 3literówki

Share this post


Link to post
Share on other sites
scores.pl :D

 

jbm.pl

 

 

inb pl tzt pl batik pl

 

Gratulacje!

 

 

Po pierwsze znając Twoją częstotliwość realizacji opcji jestem pewien, że to tylko chwilowe a po drugie lepiej nie zakładajmy wątku "Opcje, których tylko zapach poczułem" bo zrobi się długa, sentymentalna lista ;)

 

W takim wątku mógłbym się wykazać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
nice. ruch będzie pewnie spory, tylko komu to sprzedać :D

 

Jak to komu ;) Ani albo Jankowi,jak wróci do Legii :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×