Jump to content
Domeniacz

APOKALIPSA - Wielki Reset czyli Nowy Porządek Świata (NWO) i powrót Jezusa Chrystusa.

Recommended Posts

Można też zmienić nazwę forum. DI.pl - Debaty Ideologiczne :P

  • Like 1
  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki przychylności administracji mamy już właściwy tytuł we właściwym dziale aby nikt się nie czepiał - a komu dane skorzystać ten skorzysta. Zaproponowałem jeszcze jedną drobną korektę aby całość brzmiała bardziej logicznie celem zwiększenia CTR z wyszukiwarki co przyciągnie nowych ludzi szukających prawdy i właściwej drogi a może nawet ktoś z nich kupi od Was jakąś domenę. Widzę więc same plusy. Proszę więc o niezaśmiecanie tematu a jeśli macie jakieś pytania i będę w stanie na nie odpowiedzieć zgodnie ze swoim poznaniem - to zapraszam :)


Pozwole sobie więc przypomnieć na czym staneliśmy oraz przytoczyć kolejne wypowiedzi które słyszeliście w swoich telewizorniach i porównać je z tymi których nie słyszeliście. Pan Niedzielski tłumaczył iż rząd ma dowody na to że kowidowe trutki są bezpieczne. Rzućmy więc okiem na te dowody tym razem z jednej z amerykańskich stacji. Wycinek rozmowy dziennikarki ze specjalistą od redukcji populacji - Billem Gatesem. 

 

cbs-gates-small.jpg

 

Jak widać, depopulator Bill Gates jest niezwykle zadowolony z tak dobrych wyników bo 80 % NOP-ów natychmiast po kowidowych wlewach robi wrażenie. To właśnie o tych trupionkach niejaki Flisiak drwiąc sobie z naiwnych z uśmiechem na twarzy powiedział: "Z ręką na sercu - bezpieczne". 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 21.07.2023 o 13:06, Domeniacz napisał:

2) Nabywca nie zna dokładnego składu szczepionki a na ulotce są tylko wybrane składniki.

 

A co jest jeszcze w kowidowych trutkach nazywanych dla zmylenia "szczepionkami"  a czego nie ma na ich ulotkach ? Wyjaśnił to jeden z sympatycznych panów w sejmie którego wypowiedź była w publicznej TV, cyt: "Okazało się, że pobrane próbki czterech tzw. szczepionek na kofid-19, po przebadaniu pod mikroskopem fazowym przy powiększeniu 100x, 600x i 1500x - wykazano między innymi obecność zredukowanych cząstek tlenku grafenu (...) Producenci ukrywają w informacjach tak doniosły FAKT - obecność cząsteczek tlenku grafenu który będąc w organiźmie człowieka jest dla niego bardzo niebezpieczny. " - Koniec cytatu.

 

A czym między innymi charakteryzuje się tlenek grafenu ? Otóż w silnym polu elektro-magnetycznym staje się niezwykle toksyczny. I nie byłoby w tym nic szczególnie dziwnego, gdyby nie FAKT, iż w jednej z ustaw kowidowych z kwietnia 2020 roku podniesiono dopuszczalną moc tego promieniowania aż o 100x zaznaczając w niej jednocześnie iż nie przeprowadza się badań oddziaływania na środowisko oraz nie dokonuje się pomiarów podczas tzw. "epidemi" - aby ogłupiony tłum niczego nie mógł zrozumieć. I dlatego pozamykano wszystko i ludzi w chaciendach aby nikt nie przeszkadzał z montowaniem nadajników 5G a  prace z ich montowaniem trwały nawet w nocy a zamontowano je nawet w lampach przy drodze. A któż podpisał się pod tą ustawą ? - Mateusz Morawiecki.

 

I co teraz ? Kręcimy moc na full w wybranych rejonach i ludzie zaczynają padać jak muchy na ulicach identycznie jak było w Wuhan i zejszczani ze strachu kupią kolejną bajkę o kolejnym straszliwym wirusie. Z kolei Wuhan było pierwszym miastem na świecie gdzie zamontowano ponad 10,000 nadajników 5G a gdzie ludzi nawet pozabijano dechami w domach aby nie wychodzili na zewnątrz w obawie przed rzekomym wirusem. Ale oczywiście to tylko zbieg okoliczności, podobnie jak scenariusz filmu "Pandemia Strachu" - który dokładnie odpowiada temu co działo się podczas PLANdemii. Wystarczy równiez rzucić okiem na 20 funtowy banknot  z 2020 roku aby znaleźć tam koronę na awersie i w tym samym miejscu wirusa na rewersie a na hologramie pięknię pulsującą wieżę 5G. Ale to oczywiście również wyłącznie "zbieg okoliczności" ;)

 

A co mówi Biblia na temat zarazy ?

 

"5 W nocy nie ulękniesz się strachu 
ani za dnia - lecącej strzały, 
ani zarazy, co idzie w mroku, 
ni moru, co niszczy w południe. 
Choć tysiąc padnie u twego boku, 
a dziesięć tysięcy po twojej prawicy: 
ciebie to nie spotka. 


Ty ujrzysz na własne oczy: 
będziesz widział odpłatę daną grzesznikom. 

Albowiem Pan jest twoją ucieczką, 
jako obrońcę wziąłeś sobie Najwyższego. 
10 Niedola nie przystąpi do ciebie, 
a cios nie spotka twojego namiotu, 
11 bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie, 
aby cię strzegli na wszystkich twych drogach. 
12 Na rękach będą cię nosili, 
abyś nie uraził swej stopy o kamień. " - Psalm 91, Biblia Tysiąclecia (katolicka)

 

Pamiętajcie że Bóg daje mądrość i poznanie tym, którzy Go naprawdę szukają a co ważniejsze postępują tak jak mówi Słowo Boże. I dlatego mają oni mądrość aby uniknąć pułapek i oszustw pachołków szatana. Wie o tym również doskonale specjalista od depopulacji szczepionkami - Bill Gates, który powiedział: "Bóg zna swoich". I zaiste tak jest - nie tylko zna ale i również chroni a ten motyw powtarza się przez całą Biblię.

 

A czy katolicy i inne odstępcze religie posłuchały Bożego nakazu ? Ależ skąd. Słuchali tzw. "papieża" pomimo NAKAZU opuszczenia tego odstępczego kościoła nazywanego w Apokalipsie "Wielką nierządnicą". A co mówi Słowo Boże w kwestii słuchania człowieka czyli np. jezuity Bergolia (tzw. Franciszka) zamiast polegania na Bogu ?


To mówi Pan: 
«Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku
i który w ciele upatruje swą siłę, 
a od Pana odwraca swe serce." - Księga Jeremiasza, rozdz. 17

 

I dlatego: "jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną" - Ewangelia Mateusza, rozdział 15

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Domeniacz said:

. Z kolei Wuhan było pierwszym miastem na świecie gdzie zamontowano ponad 10,000 nadajników 5G a gdzie ludzi nawet pozabijano dechami w domach aby nie wychodzili na zewnątrz w obawie przed rzekomym

 dawaj linka..

pomyliłeś sie conajmniej o jedno zero..

sprawdz sobie pokrycie 5g sląska a wuhan..

 

 

1 hour ago, Domeniacz said:

Wystarczy równiez rzucić okiem na 20 funtowy banknot  z 2020 roku aby znaleźć tam koronę na awersie i w tym samym miejscu wirusa na rewersie a na hologramie pięknię pulsującą wieżę 5G

 

to jest latarnia morska w Mergle!

 

juz mowilem.. kopiujesz jakies głupoty z fb..

masz taki folder na kompie? "dezinformacja i farmazony"??

 

adios 

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minut temu, panh napisał:

dawaj linka..

pomyliłeś sie conajmniej o jedno zero..

O 10k anten w Wuhan można poczytać chociażby tutaj:

https://www.odkrywamyzakryte.com/chiny-5g-i-koronawirus/

=> "To, o czym nie mówiono głośno w wiadomościach, to fakt, że Chiny w pośpiechu, aby objąć prowadzenie w wyścigu 5G, postawiły sobie za cel instalację do końca 2019 r. (i to głównie w ciągu ostatnich kilku miesięcy poprzedzających wybuch COVID-19) 130 000 anten 5G w całym kraju, z czego co najmniej 10 000 anten zainstalowano w samym Wuhan.".

40 minut temu, panh napisał:

to jest latarnia morska

Tutaj akurat przyznaję Ci rację:

https://en.numista.com/catalogue/note203144.html

Bardziej mi to przypomina latarnię morską niż maszt 5G... Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem @Domeniacz ma bardzo dużo racji w tym, co pisze...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, panh napisał:

pomyliłeś sie

 

Porównujesz miasto Wuhan do województwa (Śląsk)? 

Porównujesz zaludnienie rzędu 90,000 osób na km2 z Śląskiem o zaludnieniu 2,000 osób na km2 ?

I sprawdzasz pokrycie 5G w 2023 roku gdy mowa o roku 2019 ?

 

Gratuluje rozumu @panh ;)

 

PS. A jeśli nie będziesz chciał zachorować na "kofid" - to Mateusz Morawiecki przygotował dla Ciebie rozwiązanie w w/w ustawie. Podjadą pod Twoją chatę i postawią Ci mobilny nadajnik 5G pod oknem i podkręcą moc na fulla - rzecz jasna wyłącznie po to abyś miał lepszy internet i mógł podziwiać "latarnie morską" na 20 funtowym banknocie. ;) 

 

 

1 godzinę temu, meloo napisał:

Bardziej mi to przypomina latarnię morską

 

Zgadza się - bo muszą mieć wytłumaczenie dla takich jak @panh

Aby zgodnie z planem byłego doradcy prezydenta Francji odróżnić mądrych od głupich.

Bo Ci drudzy zgodnie z Biblią - będą patrzeć a nie będą widzieć i będą słuchać a nie będą rozumieć. 

Dlatego w swej pyszności i głupocie zmarnują ostatnią szansę przed kolejną plandemią - ale to ich wybór.

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, K4 BTC napisał:

Wy tak na poważnie tutaj ?

 

A myślałeś że dla jaj Bill Gates przygotował dla Ciebie patent z trzema szóstkami (WO2020060606A1) ?

 

Mówi on iż poprzez aktywność ciała w którym pływa (lub będzie) pływał nano-system lub poprzez wszczepiony chip który komunikuje się z Twoim telefonikiem za pomocą protokołu Bluetooth/WiFi - informacje będą wysyłane do centralnego serwera. Dzięki temu po ostrym naparzaniu przez cały dzień będziesz mógł zarobić na miskę ryżu którą obiecał Ci Mateusz Morawiecki w ramach Nowego Porządku Świata. I dlatego przyspieszyli z planem cyfowej waluty CBDC a najprawdopodobniej już przy nadchodzącej plandemii wycofają gotówkę tak jak to zostało zapowiedziane w Biblii a konkretnie Apokalipsie Jana.

 

Bo musisz zrozumieć @K4 BTC że w NWO czyli w Nowym Porządku Świata o którym mówił Mateusz Morawiecki w sejmie będzie tylko rasa panów i niewolników. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć w której grupie się znajdziesz wraz z resztą prześmiewców, prawda ? ;) 

 

Zakładając oczywiście że przeżyjesz depopulację zarówno szczepionkową jak i również militarną. Odnośnie tej drugiej Jacques Attali wyjaśnia:

 

"Po wojnie w której zabijemy może miliard albo dwa miliardy z dziewięciu,

co jest dużo ale nie zniszczy ludzkości (...) 
pokochamy coś takiego jak Nowy Porządek Świata i globalny rząd."

 

 

Wystarczy tylko dobrze skłócić narody za pomocą telewizorni co obecnie się dzieje a ludzie wzajemnie się pozabijają, tak jak również zostało przepowiedziane w Biblii. Albowiem jak wyjaśnił Henry Kissinger:

 

"Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej."

 

Chłopcy z NATO i ONZ pewnie jeszcze o tym nie słyszeli ;)

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, meloo said:

hahah:)

podajesz jako źródło stronę z której korzysta Domeniacz albo on to tam pisze:))

 

4 hours ago, meloo said:

Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem @Domeniacz ma bardzo dużo racji w tym, co pisze...

 

przecież on to wkleja z jakichś idiotycznych postów na fb itd..

4 hours ago, Domeniacz said:

Porównujesz miasto Wuhan do województwa (Śląsk)? 

Porównujesz zaludnienie rzędu 90,000 osób na km2 z Śląskiem o zaludnieniu 2,000 osób na km2 ?

I sprawdzasz pokrycie 5G w 2023 roku gdy mowa o roku 2019 ?

przejdz do meritum...napisałeś kłamstwo z ilością masztów..

nie odwracaj kota ogonem!

masz taki sam długi nos jak mateuszek..;)

 

wydajesz się inteligentnym człowiekiem więc sądzę, że w wypisywaniu tych głupot masz jakiś cel..

 

i wiadomo..na 20GBP to jednak maszt bo Domeniacz tak twierdzi:)))

 

Agartha Forever!

 

buziaki i papa

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sprawdziłem i w swoim numerze rachunku VAT mam trzy szóstki. Czy jestem bezpieczny? :o

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, pb said:

Właśnie sprawdziłem i w swoim numerze rachunku VAT mam trzy szóstki. Czy jestem bezpieczny?

 

wszyscy skończymy marnie..Domeniacz chce nas ocalić ale blask jego intelektu nas oślepia..

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurde opuszczam temat..

nie zauważyłem, że został w to zamieszany Jezus Chrystus..

a że ma wrócic to wolałbym się nie narażac..

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, panh napisał:

wszyscy skończymy marnie..Domeniacz chce nas ocalić ale blask jego intelektu nas oślepia..

 

No ja właśnie próbuję ogarnąć, bo najpierw pisze, że jak nie będę miał trzech szóstek, to nie kupię pomidorów, a potem że jak będę miał trzy szóstki, to mnie zje lewiatan, to w końcu nie wiem co gorsze. Może tak jak piszesz, wszyscy i tak zginiemy, możemy tylko wybrać czy z braku pomidorów czy w paszczy morskiego potwora. Czy ewentualnie przedwcześnie od grafenu aktywowanego promieniami 5G.

 

@Domeniacz a czy można sobie ten tatuaż na czole zrobić henną i potem go szybko zetrzeć jak przyjdzie co do czego?

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, panh napisał:

napisałeś kłamstwo z ilością masztów.

15 godzin temu, panh napisał:

podajesz jako źródło stronę z której korzysta Domeniacz

15 godzin temu, panh napisał:

przecież on to wkleja z jakichś idiotycznych postów na fb


W swej pyszności i głupocie nie dość że zarzuciłeś mi kłamstwo to nawet byłeś na tyle obłąkany iż wydawało Ci się że wiesz skąd biorę dane. Poczekałem więc aż podobnie jak @networker udowodnisz wszystkim iż nie masz bladego pojęcia o czym mówisz aby Twoje głupości wypunktować jak bilet w kasowniku i przejść do meritum co niniejszym czynię:

 

"Wuhan City, the capital of Hubei, is expected to have 10,000 5G base stations by the end of 2019, said Song Qizhu, head of Hubei Provincial Communication Administration." - xinhuanet.com

 

No i co @panh, Kto jest kłamcą ? TY czy ja ? ;) 

Więc po co robisz z siebie forumowego klauna nie mając bladego pojęcia o czym mówisz ani wystarczająco rozumu aby zweryfikować co napisałem.

 

 

 

15 godzin temu, panh napisał:

nie zauważyłem, że został w to zamieszany Jezus Chrystus..

 

Nie dziwię się albowiem to właśnie Jezus powiedział że nic nie będziesz widział oraz że nic nie będziesz rozumiał.

Apokalipsa której dotyczy ten wątek zaczyna się słowami: "Objawienie Jezusa Chrystusa ..."

Z kolei już trzeci werset mówi: "Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa (...)"


Również i sam Jezus wyjaśnił dlaczego tacy jak TY nie słuchają:

 

"47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście»." - Ewangelia Jana, rozdział 8

 

 

 

Ale słusznie powiedziałeś:

 

15 godzin temu, panh napisał:

skończymy marnie..


Tyle iż na razie to jedynie TY z @networker-em w tym wątku jesteście najlepszymi kandydatami aby skończyć marnie. Zdaje się iż @pb również pragnie do Was dołączyć drwiąc sobie z Pisma Świętego. A ja mam obowiązek Was o tym poinformować, iż zagłada tego świata zbliża się bardzo szybko co widać po wypełniających się na naszych oczach proroctwach. Ale DOBRĄ NOWINĄ JEST FAKT - iż dzięki temu że Jezus wziął na krzyż nasze grzechy - każda osoba może skorzystać z Bożego daru łaski  i mieć życie wieczne. A czy z niego skorzysta - to już inna kwestia.


 

 

Edited by Domeniacz
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Domeniacz said:

No i co @panh, Kto jest kłamcą ? TY czy ja ? ;) 

dobra moja wina..znalazłem info o ok. 2k stacji..

zwracam honor..

 

co nie zmienia faktu że 5g nie ma żadnego zwiazku z wirusem..

jeśli twierdzisz inaczej jesteś kosmitą..

i dokładnie takie bzdury o jakich piszesz są w tamtym artykule..

 

nie wiem co mnie podkusiło dyskutować z gościem, który straszy tekstami z ksiązki sprzed 2000 lat..

bye 

bez odbioru

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyż Jezus nie ostrzegał że powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą?
Strzeżcie się zatem, albowiem więszkość teorii spiskowych to fałsz i zakłamianie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Domeniacz napisał:

A ja mam obowiązek Was o tym poinformować

 

 

"Nie posłałem tych proroków,
lecz oni biegają;
nie mówiłem do nich,
lecz oni prorokują"

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, networker napisał:

"Nie posłałem tych proroków,
lecz oni biegają;
nie mówiłem do nich,
lecz oni prorokują"

"Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami".

  • Thanks 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, meloo napisał:

"Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami".

 

Mega trafny komentarz @meloo do którego również się poniżej odniosę albowiem @networker jak zwykle nie ma bladego pojęcia o czym mówi cytując to, czego nie rozumie. A więc zacznijmy od jednej z podstaw biblijnych odnośnie obowiązku o którym wspomniałem:

 

"1 Zaklinam cię wobec Boga i Chrystusa Jezusa, który będzie sądził żywych i umarłych, i na Jego pojawienie się, i na Jego królestwo:  

głoś naukę, nastawaj w porę, nie w porę, [w razie potrzeby] wykaż błąd, poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz. 

Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili (...)" - 2 List do Tymoteusza, rozdział 4

 

 

 

Ci którzy zdrowej nauki nie mogą znieść to szczególnie porażająca większość zaczadzonych kadzidłem katolików i dlatego mam obowiązek wykazać im błąd i pouczyć. Albowiem chodzą oni po całej Polsce na kolanach z zabronionymi obrazami i rzeźbami i modlącymi się do Królowej Nieba czym ściągają na Polskę przekleństwo i zgubę (tak samo jak modłami do królowej nieba Izraelici ściągneli przekleństwo i zgubę na starożytny Izrael) a w swym zwiedzeniu nazywają ją nawet "pośredniczką" pomimo że Biblia mówi:

 

"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus"  - 1 List do Tymoteusza, rozdział 2

 

 

 

Walą również pokłony do obrazów i rzeźb tak jak to robił  ich idol JP2 a nawet obwiesili nimi swoje chaciendy. Pismo Święte wyjaśnia kim są katolicy (również i inne denominacje jak Prawosławie)

 

"22 Podając się za mądrych stali się głupimi. 

23 I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów."  - List do Rzymian, rozdział 1

 

 

 

A głupimi stali się między innymi dlatego iż nie czytają Pisma Świętego co wykorzystali pachołki szatana z Watykanu. Dlatego przy kopiowaniu Dekalogu z Pisma Świętego do katechizmu podstępnie i celowo usuneli jedno z przykazań które mówi:

 

"4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 

Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą (...)" - Księga Wyjścia, rozdział 20

 

 

 

Mało tego, naiwni katolicy nazywają ich "ojcami"  których odstępczy kościół katolicki spłodził bez liku (jak Pio,Rydzyk,Franciszek) choć sam Jezus przestrzegał:

 

"9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie." - Ewangelia Mateusza, rozdział 23

 

 

 

I dlatego jak mówi dalsza część w/w rozdziału Ewangelii Mateusza:

 

"13 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą."

 

 

A jak mówi również w/w pierwszy rozdział Listu do Rzymian - oni (księża, biskupi etc) pomimo iż znają wyrok Boży dalej ogłupiąją lud swoimi zabobonami. A tymczasem:

 

"10 Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone." - Ewangelia Mateusza, rozdział 3

 

 

 

Dlatego właśnie w Apokalipsie jest wezwanie do opuszczenia tego odstępczego kościoła nazywanego w niej wielką nierządnicą aby z nim nie ponieść kary i nie mieć udziału w jego grzechach. Albowiem jak mówi Apokalipsa, oni podwójny wyrok dostaną za to że ogłupili ludzi a wpędziając ich w grzech - zamkneli przed nimi królestwo niebieskie. Więc obudźcie się z katolickiego ogłupienia bo wszyscy zostaliśmy w błąd wprowadzeni. Albowiem ja też kiedyś byłem katolikiem ale wystarczyło iż ktoś gdzieś na forum napisał że kościół zmienił przykazania abym się temu dokładnie przyjrzał. Dlatego moim celem nie jest tutaj uderzenie w jakiegokolwiek katolika który podobnie jak ja został oszukany, ale to - abyście otwarli oczy. A oczy się Wam otworzą dopiero wtedy gdy zaczniecie czytać Pismo Święte. I dlatego zgodnie z poleceniem o którym wspomniałem na wstępie - wykazuje Wam błędy i pouczam. A od tego co z tym zrobicie - zależy jak skończycie, bo czas jest bliski.


To właśnie @tinplate tego typu zwiedzenia miał na myśli Jezus mówiąc: "Uważajcie aby Was ktoś nie zwiódł

Albowiem to właśnie papież mianuje się VICARIUS CHRISTI - czyli "zastępca Chrystusa na ziemi" - choć nikt go do tego nie powołał.

 

Mało tego, ów "kościół" założył POGANIN - Cesarz Konstantyn, który zmieszał wszystkie zakazane pogańskie kulty (jak choćby kult zmarłych, kult królowej nieba) aby zyskać jak najwięcej "wiernych" i nazwał go "katolickim" - co znaczy "powszechnym". Więc biorąc to wszystko pod uwagę, najbardziej właściwa nazwa to:

 

POWSZECHNY KOŚCIÓŁ POGAŃSKI - i dlatego właśnie jest w Apokalipsie wezwanie do jego opuszczenia. Więc obudźcie się, Wy, którzy śpicie.

 

 

Edited by Domeniacz
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Domeniacz napisał:

Podając się za mądrych stali się głupimi. 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 28.07.2023 o 15:39, panh napisał:

straszysz tekstami z ksiązki sprzed 2000 lat.

Dnia 28.07.2023 o 15:39, panh napisał:

5g nie ma żadnego zwiazku z wirusem

 

Czytałeś tą "książkę" ? A co ważniejsze -  czy zadałeś sobie trud aby sprawdzić czy są dowody na jakiekolwiek wydarzenia w niej opisane ? Oczywiście nie bo podobnie jak @networker wierzysz w głupkowaty zabobon iż latasz na oblanej wodą kulce kręcąc się przy tym 1,666 km na godzinę która jeszcze rzekomo wiruje wokół słońca w bajce pt. "bezkresny kosmos". I uwierzyłeś w te brednie (stworzone nie przez naukowca a przez księdza) wyłącznie na podstawie tego co nie możesz sprawdzić a zgodnie z tym co powiedział Jezus - nie widzisz dowodów które są na Twoich oczach i które możesz sprawdzić. Podobnie też jak nie widzisz proroctw sprzed 2,000 lat które wypełniają się na Twoich oczach. Dlatego też w swojej pyszności i głupocie wyśmiewasz to, czego nie znasz.

 

Biblia mówi jasno - Bóg stworzył dwa światła (słońce i księżyc) które PORUSZAJĄC się nad ziemią wyznaczają dni, pory i lata. A nad tą ziemią jest firmament o którym również mowa w encyklopedii Britanica z 1958 roku. Dlatego też nikogo nie mogło być na księżycu, ponieważ księżyc jest światłem i w przeciwieństwie do słońca owe światło jest zimne co również można sprawdzić i co rozwala w pył kolejny głupkowaty zabobon o rzekomo odbitym świetle słońca. Dlatego też dziadek Buzz Aldrin (astronauta NASA) zapytany przez małą dziewczynkę: "Dlaczego nikogo tak długo nie było na księżycu ?" - nie miał sumienia jej okłamać i odpowiedział wprost: "Ponieważ my nigdy tam nie byliśmy"

 

Podobnie też jak polski astronauta - Mirosław Hermaszewski zaskoczony pytaniem o kształt ziemi, odpowiedział wprost: "Zapewniam pana, ZIEMIA JEST PŁASKA". I za zdradzenie tego sekretu poszedł do piachu jak wszyscy inni którzy głośno mówią o tym, czego mówić nie powinni. Tak samo poszedł ostatnio do piachu Dr. Buttar - który zdradził do czego zostanie wykorzystany sygnał 5G który uaktywni wirsua Marburg zainstalowanego w kowidowych szprycach, który spowoduje śmierć niemal wszystkich osób które otrzymały ów trupionkę w sprzyjających warunkach. Ten sygnał zostanie uruchomiony w 2023 r, powiedział Buttar. A to da powód do nałożenia ostatecznych blokad przez WHO w ramach traktatu pandemicznego który daje im kontole nad światem i unieważnia Konstytucje poszczególnych krajów. I to już krok bliżej do zapowiedzianego w Biblii jednego rządu i jednej religii.


Dlatego radzę wszystkim którzy dali się nabrać na kowida i wyszczepianie - pojednanie się z Bogiem i przyjście do Jezusa, bo wszystko możesz się zmienić w jednej minucie wraz z uruchomieniem owego sygnału. A oni są już gotowi - nawet chłopcy z magazynów FedEX pokazywali miliony worków na zwłoki rozsyłanych na tą okazję. A ustawy kowidowe w Polsce sprzed 3 lat przewidują budowę szybkich spalarni zwłok podobnie jak było w Chinach. I jak ludzie to zobaczą - to się całkowicie posrają i sami pobiegną po kolejne trupionki, a takich jak ja, pozamykają w obozach kowidowych i jak dalej nie dadzą się przekonać to pewnie ukatrupią. Ale nie boję się albowiem wiem komu zaufałem. A tym kimś jest JEZUS CHRYSTUS. 


 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz to wszystko co piszesz jest bardzo ciekawe, natomiast w wielu Twoich postach intryguje mnie jedna rzecz: dlaczego nie odmieniasz "ów"? Wiesz, ów, owa, owe, owego, owej, owych itp. Zawsze piszesz tylko "ów", tak jak powyżej "ów światło". O co w tym chodzi?

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×