Jump to content
Domeniacz

APOKALIPSA - Wielki Reset czyli Nowy Porządek Świata (NWO) i powrót Jezusa Chrystusa.

Recommended Posts

4 godziny temu, Domeniacz napisał:

sygnał 5G który uaktywni wirsua Marburg zainstalowanego w kowidowych szprycach, który spowoduje śmierć niemal wszystkich osób które otrzymały ów trupionkę w sprzyjających warunkach. Ten sygnał zostanie uruchomiony w 2023 r, powiedział Buttar.

4 godziny temu, Domeniacz napisał:

chłopcy z magazynów FedEX pokazywali miliony worków na zwłoki rozsyłanych na tą okazję. A ustawy kowidowe w Polsce sprzed 3 lat przewidują budowę szybkich spalarni zwłok

 

 

" jest całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do wyludnienia na masową skalę" - Michael Yeadon, były v-ce prezes firmy Pfizer

"Ta szczepionka stanowi największe ryzyko eksterminacji ludzkości w całej historii" - prof. Luc Montagnier - poszedł do piachu podobnie jak Dr Buttar.

 


Dalej myślicie naiwnie  że to "teorie spiskowe" ? 

 

Dodam jeszcze iż WHO zostało założone przez Rockefellera a jego szefem został oskarżony o ludobójstwo i szereg innych przestępstw w Etiopii - Tedros Adhanom Ghebreyesus.

To właśnie Rockefeller powiedział iż potrzebują globalnego kryzysu aby wprowadzić NWO a w rozmowie z Aronem Russo wyjaśnił iż ich celem jest zaczipowanie całej ludzkości.

A jak wyjaśnił Jacques Attali - muszą wcześniej się pozbyć sporej części ludzi. To tylko szybka depopulacja << polecam obejrzeć. Ci sami ludzie, te sami nazwiska.

 

A przestępca z Etiopii już w maju 2023 roku nawoływał aby świat przygotował się na następną pandemię. Z kolei Bill Gates powiedział z uśmiechem, że tą pandemię na pewno zapamiętamy.


 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz
Na wszelkie zaburzenia polecam wizyte u lekarza, bo nie warto się męczyć i pogłębiać ten stan.

A jako ciekawostkę polecam poczytać opinie z drugiej strony:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrowie_psychiczne_Jezusa

https://opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/echo201249_prawda

https://londynek.net/czytelnia/article?jdnews_id=4640387

Dużo zdrowia i spokoju i warto zadbać o siebie!


Edited by PompujJa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, tinplate napisał:

zamiast srać żarem

 

Jeśli nie będziesz znał FAKTÓW niczego nie zrozumiesz co się koło Ciebie dzieje ani tego jaki będzie tego finał. Dlatego poruszam kwestie które mają kluczowe znaczenie aby na końcu złożyć je w jedną logiczną całość na podstawie tego co zostało przepowiedziane w Biblii, na podstawie tego co się wokół dzieje oraz na podstawie wypowiedzi wybitnych naukowców i lekarzy którzy nie sprzedali za garść srebników i dlatego ich wypowiedzi nie słyszeliście w szatańskich mediach. 

 

11 godzin temu, PompujJa napisał:

polecam wizyte u lekarza

 

Ty już posłuchałeś "lekarzy" takich jak Flisiak i Grzesiowki więc daruj sobie swoje  "porady". Albowiem jak powiedział Jezus: Gdy ślepy ślepego prowadzi obaj w dół wpadną. Dla kontrastu przedstawię więc wypowiedzi Prof.E.Curtin-a i zacytuję wybrane fragmenty:

 

Po piętnastu miesiącach wytrwałego czytania, studiowania, obserwacji i badań doszedłem do pewnych wniosków na temat tego, co jest nazywane COVID-19. Wiem, że ogromna liczba ludzi została zahipnotyzowana strachem, groźbami i łapówkami, aby zaakceptować wersję COVID-19 podawaną przez korporacyjne media głównego nurtu. Doszedłem do wniosku, że wiele milionów porusza się w transie i nie wie o tym.

 

Wiem, że lockdown dla setek milionów zdrowych ludzi, naleganie na noszenie bezużytecznych masek, mówienie im, aby unikali kontaktów międzyludzkich, niszczenie ekonomicznego życia zwykłych ludzi stworzyło ogromne cierpienie, które miało przetestować ludzi w celu wyłonienia tych, którzy są pod pełną kontrolą. Nie wiem, dlaczego tak wielu dobrych ludzi nie potrafi przejrzeć tego zła.

 

Wiem, że test PCR wymyślony przez Kary Mullisa nie może testować rzekomego wirusa ani żadnego wirusa i dlatego wszystkie liczby przypadków i zgonów są oparte na niczym. Jestem pewien, że było to zaplanowane i stanowiło część spisku na wysokim szczeblu. Protokół ten ustawił próg cyklu (wzmocnienie) na 45, co mogło skutkować jedynie fałszywie dodatnimi wynikami. Nazywano je wówczas przypadkami: to jawne oszustwo na masową skalę.
 

Wiem, że wszystkie statystyki dotyczące przypadków i zgonów „z powodu” COVID-19 zostały zmanipulowane, aby stworzyć fałszywą pandemię. Jednym z najbardziej oczywistych dowodów na to jest rzekome zniknięcie grypy i zgonów z powodu grypy. Tylko ktoś w transie mógł nie zrozumieć absurdalnej logiki argumentu, że było to wynikiem noszenia masek, gdy jednocześnie zrodzony w powietrzu COVID-19 rozprzestrzeniał się lotem błyskawicy.

 

Wiem, że fakt ten, iż ci, którzy promują te szczepionki – Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Gatesa, Fundacja Rockefellera itd. – mają długą historię chęci drastycznego zmniejszenia światowej populacji i promowania eugeniki pod różnymi nazwami – jest bardzo dobrze znany. Jestem przekonany, że całkowicie nieprzetestowana „terapia genowa” typu mRNA jest kluczem do ich planu redukcji populacji.

 

Koniec cytatu. 

 

Nie ma więc absolutnie żadnych wątpliwości (a dowodów ogrom) że:

 

doniesienia-naukowe-psnlin-te-szczepionk

 

Dlatego też wszyscy którzy dali się nabrać na wyszczepianie powinni jak najszybciej odnaleźć właśniwą drogę a jest nią JEZUS CHRYSTUS.

 

"12 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni»." - Dzieje Apostolskie

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Domeniacz said:

Po piętnastu miesiącach wytrwałego czytania, studiowania, obserwacji i badań doszedłem do pewnych wniosków na temat tego, co jest nazywane COVID-19.

 

Nie wiem czy warto inspirować się artykułami na Salon24 - rób jak chcesz - wiesz lepiej.

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1176853,dlaczego-tak-wielu-dobrych-ludzi-nie-potrafi-przejrzec-tego-zla

 

Nie warto tracić zdrowia psychicznego - dbaj o siebie! Jak lekarzy nie uznajesz to porozmawiaj z księdzem. I pamiętaj... po to masz dwoje uszu i jedne usta, aby dwa razy więcej słuchać niż mówić.

 

ps. chyba nie bawisz się w płaskoziemca? szkoda życia na taką misję

 

def. (światowa) płaskoziemca – osoba, która ma jakiekolwiek wątpliwości dotyczące oficjalnego przekazu związanego z pandemią i/lub zadaje trudne pytania na ten temat. Etykieta używana zazwyczaj w celu uniknięcia dyskusji na argumenty. Synonimy: foliarz, szur, siewca śmierci.

 

https://psychomedic.pl/ziemia-jest-plaska-a-swiatem-rzadza-illuminaci-dlaczego-wierzymy-w-teorie-spiskowe/

 

https://nafalinauki.pl/teorie-spiskowe-czym-sa-i-kto-w-nie-wierzy-psychologiczne-podstawy-podatnosci-na-szkodliwe-zjawisko/

 

http://psychologia.umk.pl/info-1/ukryty-wrog

 

https://www.miesiecznik.znak.com.pl/homo-fundamentalis/

 

https://www.termedia.pl/koronawirus/Kto-wierzy-w-teorie-spiskowe-na-temat-COVID-19-,42354.html

 

https://www.dw.com/pl/ekspert-o-teoriach-spiskowych-nie-da-się-dyskutować-z-faktami-naukowymi/a-56306576

 

https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C87309%2Cbadania-uw-wiara-w-teorie-spiskowe-zwiazana-z-mniejsza-checia-zaszczepienia

 

 

ps2. szkoda powielać mity... chociaż zapewne masz swoje sprawdzone źródła i wiesz lepiej co jest prawdą a na ludzi z odmiennym zdaniem reagujesz słowną agresją itp itd.

https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie/byly-szef-pfizera-twierdzi-ze-szczepionki-na-covid-19-sa-niepotrzebne-manipulacja-na-dwoch-poziomach-ra1053537-ls5790463

https://fakenews.pl/zdrowie/byly-wiceszef-pfizera-michael-yeadon-mowi-o-depopulacji-szczepionkami-sprawdzamy/
 

Edited by Opiekacz
  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Opiekacz - spójrz na siebie w lustrze a zobaczysz tam robionego w bambuko 24 godziny na dobę żałosnego tchórza który boi się nawet napisać pod swoim nickiem. To właśnie przez takich jak Ty (których jest porażająca większość) pachołki szatana zrealizują swój plan zgodnie z tym co zostało zapowiedziane w Biblii albowiem już zostałeś zwiedziony na wszystkich możliwych frontach a z tego otumanienia może Cię wyrwać jedynie Jezus. 

 

Musisz też zrozumieć iż frazę "teorie spiskowe" wymyślono specjalnie dla ludzi, którzy ani nie potrafią myśleć ani niczego samodzielnie zweryfikować. To właśnie dla tej grupy stworzono ogłupiacze nazywe dla zmylenia "sprawdzaczami faktów" w których pojęcie "teorie spiskowe" jest właśnie używane. I dlatego wmawiają Ci one że Micheal Yeadon wcale nie powiedział tego co zacytowałem. A Ty linkując te głupości udowodniasz jedynie iż jesteś naiwnym frajerem który łyknie wszystko, albowiem mam video w którym Michael Yeadon-a powiedział to co napisałem. 

 

Widzę też iż jesteś wielkim fanem jutubowego klauna biegającego po pokoju z latarką i globusem starającego się nieudolnie dowieść swoich głupkowatych zabobonów ;) No cóż, gdybyś miał rozum to zrozumiałbyś iż gwiazda polarna która jest zawsze w tym samym miejscu i która jest widoczna z dowolnego miejsca na ziemi rozwala w pył głupkowaty zabobon o kulce latającej w kosmosie. A to tylko skromny przykład ale nawet i jego nie jesteś w stanie pojąć.

 

A ten "kosmos" wymyślono po to, aby już wkrótce Ci wmówić iż UFO właśnie z niego przyleciało z nową "ewangelią", która będzie podwaliną jednego rządu i jednej religii. A być może wmówią Ci zagrożenie z tegoż kosmosu - czas pokaże. Natomiast najwybitniejsi ludzie w kwestii "ufo" (łącznie z wynalazcą tej terminologii) nie mają złudzeń iż UFO to demoniczne manifestacje i dlatego mogą przybrać dowolny kształt - czy to ufo czy królowej nieba nazywaną maryjką z fatimy. Albowiem Biblia mówi, iż szatan może przybrać dowolną formę nawet anioła światłości.

 

I dlatego równie łatwo dasz się nabrać na UFO tak jak nabrałeś się na "kofid" i latającą kulkę w rzekomym kosmosie. A pachołek szatana z Watykanu już wypatruje swojego pana przez teleskop nazywany jego imieniem - LUCIFER a który znajduje się w stanie Arizona w USA. A przygotowania do tego zwiedzenia trwają już blisko 100 lat. Po to właśnie powstało NASA raczące naiwnych frajerów niedorobionymi graficzkami i filmikami z rzekomego kosmosu.

 

 

teolodzy.jpg

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Domeniacz said:

@Opiekacz - spójrz na siebie w lustrze a zobaczysz tam robionego w bambuko 24 godziny na dobę żałosnego tchórza który boi się nawet napisać pod swoim nickiem. To właśnie przez takich jak Ty (których jest porażająca większość) pachołki szatana zrealizują swój plan zgodnie z tym co zostało zapowiedziane w Biblii albowiem już zostałeś zwiedziony na wszystkich możliwych frontach a z tego otumanienia może Cię wyrwać jedynie Jezus. 

 

 

 

nie mam wątpliwości, że powinieneś iść na obserwację specjalisty, ale rób ze swoim życiem co chcesz - w końcu masz rację - atakowanie mnie czy innych chyba sprawia, że czujesz się dobrze, bo potrzebujesz atencji i być może uznania. Powodzenia! Tylko wiedz, że nie za późno jest, żebyś sobie pomógł omnibusie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Domeniacz said:

No cóż, gdybyś miał rozum to zrozumiałbyś iż gwiazda polarna która jest zawsze w tym samym miejscu i która jest widoczna z dowolnego miejsca na ziemi rozwala w pył głupkowaty zabobon o kulce latającej w kosmosie. A to tylko skromny przykład ale nawet i jego nie jesteś w stanie pojąć.

 

I dlatego równie łatwo dasz się nabrać na UFO tak jak nabrałeś się na "kofid" i latającą kulkę w rzekomym kosmosie. ... Po to właśnie powstało NASA raczące naiwnych frajerów niedorobionymi graficzkami i filmikami z rzekomego kosmosu.

 

 

cieżko uwierzyć w to co Pan pisze zwłaszcza, że

 

- Słońce i księżyc są widoczne zawsze jako koło niezależnie w jakiej części ziemii się na nie patrzy (no bo chyba aż tak bardzo pan się nie zapędził w swoich przekonaniach i nie sądzi pan, że płaskie słońce obraca się frontem zawsze do osoby która akurat na nie patrzy, no i chyba nie sądzi pan, że słońce i księżyc są akuat kulami, ale ziemia jest płaska.)

 

- Wschody i zachody słońca (bo gdyby było tak jak wierzysz, to na całej ziemii byłby jednocześnie dzień lub noc. A nie tak jak jest teraz że gdy w Polsce jest noc to w USA wciąż jest jasno.)

 

- Na niebie są widoczne inne gwiazdy na innych półkulach.

 

- Alaska ma bliżej do Japonii niż do któregokolwiek kraju z europy(nie wiem jak wedle ludzi wierzacych w plaska ziemie wyglada mapa, byc moze w centrum ma wlasnie alaske i japonie wiec wtedy moze Ci sie to wydac normalne, ale chodzi o to ze ze skrajnie oddalonych miejsc na mapie jest do siebie blizej niz miedzy jedna ze skrajnych miejscowosci a czyms co jest idealnie po srodku.)

 

- Dzień polarny i noc polarna(w tym samym czasie w Polsce normalnie w ciągu doby trwa zarówno noc i dzień, skoro ziemia jest płaska to słońce powinno być widoczne dla całej planety jednocześnie). Możesz się wybrać jeśli nie wierzysz, że coś takiego istnieje i doświadczyć tego na własną rękę.

 

@Domeniacz może pogadaj z kimś kogo Pan uważasz za experta odnośnie tego co się dzieje w Twojej głowie, żeby nie było za późno.

 

zsZk9kqTURBXy9kZTZkMTAyYTkyOTgwNzAxZmViO

 

Ktokolwiek wchodzi w uniwersum teorii spiskowych, żegna się z nadzieją, bo raz uwierzywszy w sekretny rząd światowy, szczepionki wywołujące autyzm albo płaską Ziemię, będzie już w stanie uwierzyć dosłownie we wszystko.

Edited by nicniewiem
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, meloo napisał:

Co to za wysyp fake'owych kont?

 

Dlaczego fejkowych? Przecież sam Domeniacz przepowiedział, że niniejszy wątek, tak zatytułowany, "przyciągnie nowych ludzi szukających prawdy i właściwej drogi" i oto mamy pierwsze jaskółki. Sam się zdziwiłem, że to zadziałało, ale widocznie nie ściemnia że jest specjalistą od SEO.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, pb napisał:

Dlaczego fejkowych?

Bo tak mi mówi moja kobieca intuicja... ;) A tak serio, to chyba sam nie wierzysz w te "pierwsze jaskółki", prawda?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jeśli nie przyszli z google, to nie wiem skąd przyszli i boję się zapytać. :rolleyes:

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teorie płaskiej ziemi zostały pozamiatane symulacjami komputerowymi i wszelkie modele dostarczane przez płaskoziemców legły w gruzach już dawno. Symulacje wykazały ogromne niezgodności z tym co obserwujemy na niebie oraz wykazały dobitnie i niepodważalnie że Ziemia jest kulista. Do dziś nie powstała jakakolwiek symylacja która mogłaby uwiarygodnić dowolny model ziemi płaskiej!

Ziemia nie jest płaska i dowody są niepodważalne.

 

Tu proszę jest TEST na kulistość planety, którego chcieli sami płaskoziemcy. Gdy test jednoznacznie wykazał kulistość too...

Test udowodnił że Ziemia jest kulista.

 

Żaden światowy płaskoziemca nie potrafi podważyć powyższych dowodów i symulacji. Unikają tematu bo "spisek" musi trwać a hajs musi płynąć!
Nie da się podważyć dowodów na kulistość ziemi albowiem nie wynikają one z wiary lecz z wiedzy naukowej! MY TO PO PROSTU WIEMY - ZOSTAŁO TO DOWIEDZIONE!

Edited by tinplate
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nicniewiem - zapomniałeś pochwalić się forumowiczom skąd czerpiesz wiedzę (i focie). No chyba że wstydzisz się Wyborcza.pl :lol: 

Widzę też, iż listę głupkowatych argumentów (copy-paste) zaczerpnąłeś z sekcji komentarzy na FilmWeb ( użytkownik @Marzag ).


medialny-rynsztok.png

 

 

 

 

 

8 godzin temu, nicniewiem napisał:

gdyby było tak (...), to na całej ziemii byłby jednocześnie dzień lub noc. A nie tak jak jest teraz że gdy w Polsce jest noc to w USA wciąż jest jasno.

 

Gdy ktoś nie ma rozumu i słucha medialnej propagandy i patrzy na tą idiotyczną grafikę którą wkleiłeś to zaiste może mu się wydawać iż nie ma innej możliwośći. Ale ta głupkowata grafika którą wkleiłeś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. I dlatego kulowiercy już na dzień dobry robią z siebie kompletnych idiotów używając tej grafiki . Po prostu nijak nie mogą pojąć jak słońce krąży nad ziemią, podobnie jak to możliwe iż oświetla ono tylko jej część tworząc wschody i zachody. Dlatego człowiek mądry sięga po mapy a głupiec po grafiki.

 

 

pz.jpg

 


I jeśli umieści się słońce na końcu tego wskaźnika i na odpowiedniej wysokości to będzie ono oświetlać właśnie tylko część ziemi. I dlatego na części będzie noc a na oświetlonej dzień. Z kolei w zimie słońce oddala się od bieguna północnego i dlatego lato jest w krajach południowych a u nas zima. Z kolei w lecie jest na odwrót i dlatego noc jest bardzo krótka albowiem słońce zatacza mniejsze koło. I proste doświadczenie ze źródłem światła nad tą mapą dokładnie to pokaże.  I jeśli ktoś ma oczy które widzą to zauważy iż właśnie ta mapa jest w logo ONZ. I z tą mapą wszystkie loty mają sens, czego nie można powiedzieć o absurdalnie wyglądających trasach na globusie. Albowiem latająca kulka w rzekomym kosmosie to perfidne oszustwo i głupkowaty zabobon o czym już wielokrotnie mówiłem, podobnie jak pisałem jaki jest cel tego oszustwa.

 

 

PS: Co myślisz o tym @apze aby pomóc paskudnemu trollowi się ogarnąć ?

Bo jak widać - nie radzi sobie biedaczysko ze sobą a jedynie zaśmieca wątek swoimi idiotycznymi nickami i głupkowatymi wypowiedziami ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Domeniacz said:

Dlatego człowiek mądry sięga po mapy a głupiec po grafiki.

pz.jpg

 

1508852966025-1499928541955-flatearth-1.

 

Jeżeli jesteś płaskoziemcą to chyba nie pozostawia wątpliwości to, że wymagasz wsparcia i pomocy specjalisty, o ile uwierzysz w to, że da się z tego jeszcze wyjść. Możesz wyśmiewać komentarze i ludzi, ale niszczy Cie to w środku i naocznie widać jak sie zaraz zaorasz.

 

Dbaj o siebie!

 

ref: https://www.vice.com/pl/article/zmzxgx/10-pytan-do-osoby-ktora-wierzy-ze-ziemia-jest-plaska

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/2/2023 at 11:01 AM, Domeniacz said:

Jeśli nie będziesz znał FAKTÓW niczego nie zrozumiesz co się koło Ciebie dzieje ani tego jaki będzie tego finał.

 

Porozmawiaj z rodziną o Twoich wizjach, może oni dadzą Ci wsparcie i doradzą co dalej. Oni też się wykruszą i zostaniesz na końcu sam, a to nie wróży dobrze kolego od "faktów" przez Ciebie i Twoich ludzi sprawdzonych. 

 

Dla rozluznienia: 

Jim Norton Debunks Flat Earthers' Arguments | Netflix Is A Joke - YouTube

Chris Porter on Flat Earthers - YouTube

Jake Byrd at the Flat Earth Conference - YouTube

 

+Talk Nerdy to Me: Ripping "Flat Earthers" Apart in Under 5 Minutes - YouTube

Edited by fam-emily
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Domeniacz said:

jeśli umieści się słońce na końcu tego wskaźnika i na odpowiedniej wysokości to będzie ono oświetlać właśnie tylko część ziemi. I dlatego na części będzie noc a na oświetlonej dzień.

 

czyli w nocy na niebie powinno być widoczne w jakiejś części słońce? czyli tak jak na scenie jest oświetlenie i oświetla punktowo np z góry tylko wykonawce, a osoby na widowni widzą, że tam jest jasno i widzą oświetlenie (słońce). masz wyobraźnie i prawdopodobnie wiele udanych eksperymentów

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ciekawostkę wrzucę tutaj dwie z bardziej intrygujących kart do gry "Illuminati"... "Ludzie się śmieją, ale płaskoziemcy COŚ WIEDZĄ"... Dodam, że owe karty "przewidziały" m.in. atak na WTC, czy pandemię COVID-19.

y4hvzgb646851.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, meloo napisał:

Jako ciekawostkę wrzucę tutaj dwie z bardziej intrygujących kart do gry "Illuminati"... "Ludzie się śmieją, ale płaskoziemcy COŚ WIEDZĄ"... Dodam, że owe karty "przewidziały" m.in. atak na WTC, czy pandemię COVID-19.

 

To słaba skuteczność, Simpsonowie przewidzieli o wiele więcej:

 

Cytat

 



Simpsonowie > Illuminaci

 

Edited by szogun
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minut temu, szogun napisał:

To słaba skuteczność, Simpsonowie przewidzieli o wiele więcej

Fakt, Simpsonów ciężko jest przebić jeśli chodzi o ilość spełnionych przepowiedni, jednak nie uważam, aby skuteczność tej karcianej gry była "słaba"... Tych trafionych predykcji było znacznie więcej (dlatego też napisałam "m.in." i podałam dwa przykłady).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest wiele gier, które "przewidziały" różne wydarzenia. Każdy z nas może tu i teraz przewidzieć 100 różnych wydarzeń i pewnie w najbliższych paru dekadach kilkanaście z nich się spełni.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, pb napisał:

Jest wiele gier, które "przewidziały" różne wydarzenia.

Przykłady proszę...

5 minut temu, pb napisał:

Każdy z nas może tu i teraz przewidzieć 100 różnych wydarzeń i pewnie w najbliższych paru dekadach kilkanaście z nich się spełni.

Z tym akurat kompletnie się nie zgodzę. Coś jest na rzeczy, że "Simpsonowie" mają tak wysoką sprawdzalność, a – dajmy na to – "Włatcy móch" nie mają żadnej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A.

z 2017 roku inne bajki:

"Właśnie 23 września, czyli dzisiaj gwiazdozbiór Panny, biblijna niewiasta, przesunie się na tle Słońca, z sierpem Księżyca u stóp – „obleczona w Księżyc”. Zgodnie z przepowiednią, Antychryst, obejmie władzę na 42 miesiące. A potem nastąpi Armagedon." 

Koniec świata może nadejść już dzisiaj. Ta przepowiednia została zapisana w Biblii - Nauka jest niesamowita

 

B.

"W Ziemię ma uderzyć nieznana dotąd asteroida X" - chyba, że mieli na myśli zmianę nazwy Twittera w X - więc Elon mesjasz może również tą przepowiednie czytał.

 

C.

w wcześniej o Covid już pisano w bibilii nawet :blink:

Koronawirus w Biblii | Papilot

 

D.

zresztą Jackowski też wszystko już zapewne przewidział tylko nie chce mówić od razu, żeby nie niepokoić ludzi i zbawców narodu wybranego.

 

Coronavirus-Bible-virus-punishment-God-C

 i wiele innych bajek dla dużych dzieci...

Edited by dot_y_kom
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×