Jump to content
Sign in to follow this  
margas

emp3.eu

Recommended Posts

Bardzo ciekawa. Szkoda że nie .com ;]. Trudno mi ocenić wartość takiej .eu ale na pewno była warta rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o dalszą wycenę.

Miło, iż jest to domena *.eu mam nadzieję, że jest "coś" warta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny .EU są coraz bardziej popularne. Wartosc na pewno będzie rosła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny .EU są coraz bardziej popularne. Wartosc na pewno będzie rosła.

 

szczerze mówiąc nie zdarzyło mi się jeszcze wpisać do przeglądarki jakiegoś adresu .eu, a internetu używam codziennie. również szukając czegokolwiek w google'ach nie spotkałem się z choćby jednym wynikiem, gdzie byłby obecny adres .eu... także naprawdę nie wiem kto tego używa ;-)

 

wg mnie na domenach .eu nigdy nie zrobi się naprawdę dobrego interesu.

jak dla mnie reg fee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO ciekawa domena, ale jedynym mankamentem jest *.eu, no cóż pozostaje mi założyć serwis i czekać kilka lat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny .EU są coraz bardziej popularne. Wartosc na pewno będzie rosła.

 

Rozumiem, że informacje o popularności czerpiesz z komunikatów o liczbie zarejestrowanych domen .eu? Bo jeśli ze statystyk ruchu czy wyszukiwania, to chyba używamy innego Internetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, myślałem że będzie powyżej Reg Fee pomimo, iż jest końcówka *.eu :)

Czas wziąć się za serwis o muzyce i zobaczymy za rok, dwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że informacje o popularności czerpiesz z komunikatów o liczbie zarejestrowanych domen .eu? Bo jeśli ze statystyk ruchu czy wyszukiwania, to chyba używamy innego Internetu...

Tez. Z resztą wszystko co nowe, kiedys sie przyjmie badz nie.. Tu mam nadzieje, ze tak :) Parenascie lat temu malo kto slyszal o European Union.. Koledzy.. na wszystko potrzeba czasu. Gdzies w TV widzialem juz adres z .EU, byla tam oficjalna strona firmy, wiec wszystko zmierza w dobra strone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo tego, że jest to domena z końcówką *.eu istnieje możliwość, abym za kilka lat sprzedał ją za max*. 1000zł? Opłaca się trzymać domenę?

Domena nie została opłacona, więc ją kupiłem :)

eMP3.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomimo tego, że jest to domena z końcówką *.eu istnieje możliwość, abym za kilka lat sprzedał ją za min. 1000zł? Opłaca się trzymać domenę?

Domena nie została opłacona, więc ją kupiłem :)

eMP3.eu

Moim zdaniem do 5 lat powinna osiagnac cene max, nidlugo napewno wejdzie jakis nowszy format i wyprze mp3 tak jak wyparlo wav itd a odtwarzacze mp3 discmany .. sam posiadam podobna domenę z jakims tam ruchem i planuje ja sprzedac za 2-3 lata no chyba ze bedzie mi sie chcialo to cos pod nia postawie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×