Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Piosenka w klimacie Grzesia Laty ;]

 

Hehe, z deszczu pod rynnę.

 

Bo jak nie KOKO KOKO WYP$#@% KWOKO, to

 

...

 

Oceana - Endless Summer (Official Video UEFA EURO 2012)

 

http://www.youtube.com/watch?v=mdeJiEn75Ug

 

PS Aha i pamiętajcie śpiewając Endless Summer, że Oceana pochodzi z Hamburga i oczywiście jest naturalną Niemką :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchając KOKO KOKO i Endless Summer muszę stwierdzić że naprawdę nie mamy się czy przed światem pochwalić....

Share this post


Link to post
Share on other sites
koko koko :)

 

z jednej strony lubie i popieram tradycje, ale "spoko" do tego się nie zalicza, szczególnie w ustach "ryczących 60-ek" :)

To nie ryczące 60, to Działa Navarony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawdziwy kłopot to dopiero będzie wtedy, jak te panie staną się "nowoczesne", przebiorą się jak te inne zespoły, zrobią sobie kolorowe ondulacje, wyjdą tak na scenę, zaczną podskakiwać i rykną Koko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie plagiat tylko folklor a ten nie podlega ochronie

okazuje sie że Kilar tez to pożyczył, ale niesmak pozostaje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe kiedy Wojewódzki je zaprosi do swojego programu. :)

Już to widzę: Wychodzi Wojewódzki, potem Kurki z kurczątkami, a na koniec zespół. Na koniec programu wspólne jedzenie kurczaków z rożna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję Kibicom Śląska Wrocław Mistrza Polski :)

 

 

Płakusianie rozsiane przez płaczków w tym mediów, po całym polskim Internecie przed meczem Śląska z Wisłą na temat rzekomego odpuszczania przez Wisłę tego meczu pozostawiam płaczkom do dalszego przepłakusiania :)

 

Przy czym, nie było absolutnie żadnego argumentu za tym aby Wisła grająca "o nic", gryzła trawę i wyszła na to ostatnie spotkanie wyśrubowanym składem. Jednak wyszła składem najlepszym jakim dysponowała. Wcześniej już wprost zarzucano Wiśle w mediach, że odsunięcie 4 obcokrajowców było po to aby osłabić Zespól przed meczem ze Śląskiem. Czterech obcokrajowców grających w Wiśle piach, którzy w ostatnim swoim meczu w Wiśle Kraków [koniec kontraktów] przechadzaliby się po boisku zwyczajnie ze spakowanymi walizkami!

 

[Wisłę oglądałem prawie do 70 minuty i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo dobre. O lata bardzo świetlne lepszy mecz niż przegrany ostatnio 2:0 z Górnikiem Zabrze].

 

Przygotowywane były dwie wersje spiskowe. Jedna dotyczyła podłożenia się Wisły Śląskowi. Druga na wszelki wypadek dotyczyła podłożenia się Wisły Ruchowi zwycięstwem ze Śląskiem gdyż Państwo Cupiałowie są dobrymi znajomymi pewnej rodziny rządzącej w Ruchu.

 

Jakie wyjście byłoby najlepsze? Wisła ewentualnie mogłaby nie wybiec w ogóle na boisko [żart], ale przecież wtedy Śląsk wygrałby walkowerem Mistrza Polski więc i to byłoby woda na młyn dla płaczków ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję Kibicom Śląska Wrocław Mistrza Polski :)

 

 

...

 

Kibic ze mnie okazjonalny, ale dziękujemy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cześć,

 

dostaliście już bilety?

Do mnie przyszły wczoraj, ale na wszystkich 4 jest nazwisko teściowej ;-) Tak szczerze to myślałem, że będą bezimienne...

Ktoś się dowiadywał, czy osoba widniejąca na biletach musi zjawić się na stadionie ? Wysłałem zapytanie do uefa ale nie spodziewam się szybkiej odpowiedzi ;-)

 

pozdr

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lewandowski z świetnej formie . We wczorajszym pucharze Niemiec strzelił Hat Tricka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsza wersja Koko Euro Spoko + teledysk ;)

 

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepsza wersja Koko Euro Spoko + teledysk ;)

 

 

DD

 

 

Kwestia gustu :P

 

Wg mnie to brzmi jak kolęda. Z tych wolniejszych i usypiających,

To nie ma "kopa"! :P a chodzi o dynamiczną imprezę piłkarską.

------------------------------------------

 

 

Osobiście Panie "Jarzębiny" pozostawiłbym w [spoko]ju.

Niektórzy z Rodaków zareagowali zbyt gwałtownie sądzę, i próbują się odcinać [?] od tego w czym najzwyczajniej siedzą. To jest właśnie polski folklor, z tego wyszli i nic tego nie zmieni. Nawet ubiór japiszona.

"Wiejskie"? Ależ tak! Jak najbardziej wiejskie. Kiczowate? Być może tak ale idealnie pasuje np. do "wiejskiego koszyka" za 2,7 miliarda zł, któremu na niecały miesiąc przed Euro zaczął odpadać daszek.

 

 

Czy Niemiec, Holender, Rosjanin odcinałby się tak bardzo od krotochwilnego utworu [zwłaszcza o "podłożu" folklorystycznym] tak, jak to robią w polskim Internecie oburzeni i zniesmaczeni obywatele Polski?

 

... A może by tak podmienić Panie "Jarzębiny" na kilkanaście bardzo młodych lasek i już nie będzie "obciachowo"? W tym jest problem? Proponuję Dody, a oczywiście bez majtek [Zresztą drzewiej na wsiach majtek pod spódnicami nie noszono].

 

 

Przecież to tak niewinna sprawa a są miejsca w Internecie, gdzie niektórzy zaangażowali się w nią jak w obronę Niepodległości :P

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Zmniejszyć deficyt państwa, wyburzając stadiony?

Na coś takiego może wpaść chyba jedynie socjalista ;)

 

Marne to państwo, dla którego budżetu tak istotnym obciążeniem jest istnienie kilku/nastu stadionów.

 

Ciekawi mnie, jaki koszt poniesie to państwo w zw. planowanymi wyburzeniami. Procedura przetargowa a później zapłata firmom, które będą wyburzać, wywozić, "utylizować" ... etc.

 

Nie mówiąc o kosztach tzw. społecznych związanych z nagłym "zniknięciem" tych obiektów sportowych czy też nawet sportowo widowiskowych.

 

------------

Edit:

 

Trochę o "bezpieczeństwie" podczas Euro a właściwie o bezpieczeństwie przez najbliższy rok:

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualno...-euro-2012.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×