Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Mam nadzieję że wszystko poszło po waszej myśli i jutro nastąpi ten "Big day" ;)

Odflitrowałem boty, które nawiedzały przesłane mi domeny. Było ich jednak niewiele. Jeśli ktoś podeśle mi inne domeny, które wg. niego mają fałszywy ruch, to je także posprawdzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy możesz odświeżyć twardo stronę (Shift + F5) aby odświeżył Ci się CSS?

ok, już jest nad buttonem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Odflitrowałem boty, które nawiedzały przesłane mi domeny. Było ich jednak niewiele. Jeśli ktoś podeśle mi inne domeny, które wg. niego mają fałszywy ruch, to je także posprawdzam.

 

To nie było to czyszczenie całego AfterMarket, a tylko wybranych domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałyby się powiadomienia SMS o złożeniu oferty (opcja NEGOCJUJ) przez zainteresowanego na giełdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Czyszczenie całego AM z botów, jakie znalazłem na wskazanych mi domenach.

 

To nie jest rozwiązanie problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy możesz odświeżyć twardo stronę (Shift + F5) aby odświeżył Ci się CSS?

 

 

Czy możecie się zająć odpowiedzą na moje pytanie sprzed kilku dni?.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy możecie się zająć odpowiedzą na moje pytanie sprzed kilku dni?.

 

Prześlij, proszę pytanie na moje PW bo naprawdę nie wiem gdzie go szukać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest rozwiązanie problemu.

To jest jedyne rozwiązanie, jakie jest możliwe. Każdy bot ma inną specyfikę i trzeba go wyszukać i filtrować oddzielnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy byłaby możliwość wysłania wiadomości e-mail do użytkownika

AfterMarket?

 

Na przykład po kliknięciu na nazwę użytkownika na liście ofert

złożonych w aukcji widzę stronę z ratingiem użytkownika.

Chciałbym się z nim skontaktować, bo kupił domenę na aukcji,

którą przegapiłem i chciałbym ją od niego odkupić :lol:

Czy byłaby taka możliwość?

 

Jak domena jest zarejestrowana w AfterMarket.pl to po wejściu

na nią po wpisaniu adresu w przeglądarce wyświetla się komunikat:

 

Domena xxxxx została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl, największej w Polsce giełdzie domen internetowych.

 

Giełda AfterMarket.pl to [...]

 

 

Skontaktuj się z właścicielem domeny

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej domeny, możesz skorzystać z formularza kontaktowego aby wysłać wiadomość do właściciela domeny.

 

Przejdź do naszej giełdy domen

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej giełdzie domen lub zakupić domenę internetową, kliknij powyższy odnośnik aby przejść na główną stronę giełdy.

 

Czy byłaby możliwość dodania informacji w tym miejscu

o nazwie użytkownika właściciela domeny w AfterMarket?

Po jej kliknięciu mógłbym skontaktować się z nim

w ten sposób jak napisałem wyżej przez stronę z ratingiem

użytkownika?

 

Chodzi mi o to żeby były dwie możliwości kontaktu ze sprzedającym

tak jak jest na Allegro:

 

Zadaj pytanie Sprzedającemu (na stronie aukcji)

Wyślij e-mail do tego Użytkownika (na stronie z informacjami o użytkowniku)

 

Czy byłaby taka możliwość? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest jedyne rozwiązanie, jakie jest możliwe. Każdy bot ma inną specyfikę i trzeba go wyszukać i filtrować oddzielnie.

 

 

Kierwa czekam na odpowiedź od tygodnia.Odezwiecie się w końcu czy dalej będziecie palić jana?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak długo trwa zasilenie konta przez Getin Bank? Coś minie dzisiaj podkusiło i od godziny czekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kierwa czekam na odpowiedź od tygodnia.Odezwiecie się w końcu czy dalej będziecie palić jana?.

 

Wyslij PW z numerem ticketu - sprawdze :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy istnieje możliwość dodania w ofercie domeny na sprzedaż, zarówno na am i reseller,

opcji z ceną miesięcznej dzierżawy i guziczkiem ;) dzierżaw lub wynajmij domenę ?

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś pisał ostatnio, że poprawiło się odpowiadanie na Tickety.

To fakt, odpowiedź przyszła po kilku minutach, ale chyba to był autoresponder. Taka standardowa odpowiedź, że sprawa została przekazana do działu technicznego nie jest rozwiązaniem problemu. Tym bardziej, że sprawa dotyczy Faktur.

 

Może wiecie dlaczego fakturę wydatków zazwyczaj wystawia Domain Aftermarket, LLC (USA) a za kwiecień Michau Enterprises, Limited (Cypr).

Z Ameryki mam faktury bez VATU, w kwietniowej z Cypru początkowo miałem VAT ale widzę, że ktoś to zmienił i teraz generuje się bez vatu.

Niezłe tam macie porządki.

 

Sprawa kolejna, zdjęliście ze strony link do Faktur sprzedaży ponieważ niby nie zgadzały się kwoty. Widzę jednak że nie zgadzają się też Faktury kosztów. W żadnym ostatnio miesiącu kwoty z Pobranych faktur nie zgadzają się z tabelą wydatków w Statystykach konta.

 

Zauważyłem też jeszcze coś. Mam w koncie dropped dwa profile, prywatny i firmowy. Mimo, że mam wybrany jeden z nich jako domyślny nie wiadomo dlaczego 5 domen jest powiązanych do drugiego profilu. Co ciekawe suma tych domen jest o 7 mniejsza niż suma wszystkich moich domen. Tak na marginesie gdzie mogę sprawdzić które domeny są powiązane z którym profilem?

 

Podsumowując, widzę spory bałagan w liczbach. O sposobie komunikacji nie będę wspominał.

Proszę o zajęcie się sprawą, a nie mydleniem oczu autoresponderem. Ticket: 754554008

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ticket jest we właściwych rękach i nie wymaga dodatkowych interwencji na forum.

 

Faktura już wczoraj w kilka minut po przysłaniu ticketu była wygenerowana poprawnie.

Została wygenerowana Cypryjska bez VAT i taka jest prawidłowa. Ma Pan zarejestrowaną firmę z unijnym VAT.

Poprzednie faktury są również poprawne, bo były zgodne z deklaracją vat, która nie uległa zmianie. Poprawiliśmy Pana deklarację VAT na zgodną ze stanem faktycznym.

 

Dział techniczny zajmuje się uwzględnieniem wszystkich kosztów w statystykach obrotów (wydatków, przychodów), stąd wydłużony czas odpowiedzi na ticket.

Nie znamy pojęcia autoresponder.

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Na forum odzywam się w ostateczności, wcześniej prosiłem o pilną odpowiedź w kilku innych miejscach. Zależało mi na czasie ponieważ dzisiaj wysyłam deklaracje Vat. Skoro faktura została poprawiona w kilka minut dlaczego nie została dodana taka informacja do Ticketa?

 

Przy okazji proszę o info dlaczego są różnice między Fakturami i Statystykami konta, a także dlaczego suma domen w profilach jest inna niż suma wszystkich domen. Poza tym gdzie można sprawdzić które domeny są powiązane z którymi profilami.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie kwestie.

 

1. Taki mały drobiazg, ale wkurzający. Gdy ktoś podaje linka do aukcji z użyciem adresu dropped.pl a nie aftermarket.pl to nie będąc zalogowanym, przy próbie zalogowania wywala błąd "The requested URL /nazwadomenynasprzedaz/login.php was not found on this server" Sprawdźcie np. tutaj http://www.dropped.pl/bid.php?id=952035 , zalogujcie się bezpośrednio z tej strony (aukcja nie moja, ale zakończona, więc regulaminu nie naruszam)

 

2. W związku z powyższym i nie tylko, kiedy podacie konkretną datę ostatecznej rezygnacji z adresu dropped.pl? (oczywiście nie mówię tu o przekierowaniu)

 

Dzięki za odpowiedzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. W związku z powyższym i nie tylko, kiedy podacie konkretną datę ostatecznej rezygnacji z adresu dropped.pl? (oczywiście nie mówię tu o przekierowaniu)

ostatnio były jakieś próby (wszystko działo się w obrębie AM, nawet przechwytywanie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

2. W związku z powyższym i nie tylko, kiedy podacie konkretną datę ostatecznej rezygnacji z adresu dropped.pl? (oczywiście nie mówię tu o przekierowaniu)

 

Dzięki za odpowiedzi!

 

 

Może wtedy, gdy zostanie sprzedana? :)

 

http://sedo.com/search/details.php4?domain...&language=e

Share this post


Link to post
Share on other sites
ostatnio były jakieś próby (wszystko działo się w obrębie AM, nawet przechwytywanie)

 

Symptomy są, z logo Aftermarket.pl zniknęło "by Dropped.pl" czy jakoś tak. Newslettery od maja mają już w nazwie nadawcy Aftermarket.pl zamiast Dropped.pl. Ale konkrety się liczą, a tych brak :) A może tak jak pisze yarowa, domena dropped.pl idzie na sprzedaż? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy istnieje możliwość dodania w ofercie domeny na sprzedaż, zarówno na am i reseller,

opcji z ceną miesięcznej dzierżawy i guziczkiem :) dzierżaw lub wynajmij domenę ?

pzdr

 

Myślę,że to byłby dobry pomysł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdzie znajde obowiązujące stawki kaucji ?

 

chciałbym poinformowac potencjalnych nabywców, ze jak chcą licytować muszą być przygotowani na wpłatę kaucji, ale nie wiem jakie są progi i jakie kwoty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×