Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Warunki nie pozwoliły na przeprowadzenie promocji dla domen .de za co przepraszamy. Promocja Black Friday dla domen .de będzie jednak ważna także dzisiaj, w sobotę.

Dziękujemy jednocześnie tym, którzy skorzystali z promocji dla domen .pl i .eu.

 

 

Co z tego, że jest ważna jak dalej pokazuje wolne domeny jako zajęte? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj, po raz pierwszy chyba odkąd mam konto w Aftermarket, dostałem wiadomość „Domena wystawiona na aukcji”. Dajcie znać, jeżeli też dostaniecie takie wiadomości. Ich dotychczasowy brak jest jednym z głównych powodów niskich cen osiąganych na aukcjach, ponieważ trudno, żeby ludzie licytowali, jeżeli w ogóle nie wiedzą, że mają taką możliwość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie to samo. Bezczelna ta wasza promocja.

Muszę pochwalić AM. Właśnie przed chwilą, bez żadnych problemów zarejestrowałem sobie domeny .de, jeszcze w promocyjnej cenie! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę pochwalić AM. Właśnie przed chwilą, bez żadnych problemów zarejestrowałem sobie domeny .de, jeszcze w promocyjnej cenie! :)

BTW fajnie, że dla domen .de pokazuje whois bezpośrednio bez żadnych captcha, a nie jak na stronie DENIC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę pochwalić AM. Właśnie przed chwilą, bez żadnych problemów zarejestrowałem sobie domeny .de, jeszcze w promocyjnej cenie! :)

 

Rejestracja .de działała, ale się chwilowo wysypała! Jakąkolwiek .de by nie wpisać, wyskakuje, że zarejestrowana, a whois nie działa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejestracja .de działała, ale się chwilowo wysypała! Jakąkolwiek .de by nie wpisać, wyskakuje, że zarejestrowana, a whois nie działa!

Faktycznie, znowu dupa. Dobrze, że wczoraj porejestrowałem sobie wszystko co chciałem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje mi newslettera ze wszystkimi nowymi domenami na giełdzie z danego dnia. Mógłby być wysyłany raz dziennie w formie excel Domena+Ruch+Cena. Nie wiem jak inni, ale przeglądałbym taki codziennie rano szukając ciekawych domen. Z pewnością zwiększyłoby to obroty i sprzedaż na giełdzie.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wczoraj listy wygasających domen .pl są strasznie okrojone. W widoku 500 pozycji jest ich ok 50, w widoku 50 jest ich kilka, etc. Innymi słowy większości wygasających domen nie ma na liście.

Wyszukiwarka_domen_2014_12_10_21_11_06.p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np. wczorajsza lista, niektóre strony mają po kilkadziesiąt pozycji, inne kilkaset (przy wyświetlaniu 500). Z dzisiejszej zdążyły zniknąć niektóre domeny. Mocno niefajnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio w AM dziwne rzeczy się dzieją. Jak było duże moje zdziwienie gdy chciałem zalicytować w aukcji domeny przechwyconej.... "Administrator serwisu zablokował Ci możliwość licytowania w aukcji" :huh:

 

Piszę do AM co jest grane. Odp: "Uprzejmie informuję, iż Pana konto zostało zablokowane z uwagi na wykryte przez nasz system niezgodne z regulaminem działania polegające na sztucznym podbijaniu ceny domeny we własnych aukcjach."

 

Ręce mi opadły bo NIE podbijałem swoich aukcji. Prześledziłem ostatnio sprzedane domeny i te trwające aukcje. Co zauważyłem, jeden z licytujących w mojej aukcji też otrzymał "nagrodę" (przekreślony nick) https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1873348

 

I od kilku dni piszę do AM żeby sprawdzili adresy IP skontaktowali się z użytkownikiem "podbijającym" a sprawa się wyjaśni.

 

Podsumowanie: AM napisało, że "system wykrył" więc skoro system kuleje niemożna czuć się bezpiecznym. Co mnie irytuje od kilku dni AM milczy w tej sprawie. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie tak od jakiegoś czasu patrzę na AM i posty na di.pl co poniektórych userów i myślę, że to nie jest ten sam AM co jeszcze 1,5 roku temu gdy zaczynałem przygodę z domenami. Jakiś czas temu przeniosłem wszystko do premium i ogólnie nie żałuję bo widzę, że sporo błędów w AM zostało a w międzyczasie wyskoczyły nowe. O niektórych nawet mi się już nie chce pisać. Mam takie wrażenie, że

giełda zatrzymała się w pewnym momencie w czasie...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje mi newslettera ze wszystkimi nowymi domenami na giełdzie z danego dnia. Mógłby być wysyłany raz dziennie w formie excel Domena+Ruch+Cena. Nie wiem jak inni, ale przeglądałbym taki codziennie rano szukając ciekawych domen. Z pewnością zwiększyłoby to obroty i sprzedaż na giełdzie.

 

Zlecone progamistom :-) Z tym że o ruchu raczej się wiele z takiego newslettera nie dowiesz, bo skoro domena jest pierwszy dzień na giełdzie, to jest prawdopodobne że dopiero od tego jednego dnia zliczamy ruch.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno temat był już poruszany i było zielone światło... Czy AM może w końcu wprowadzić dla nowo zarejestrowanych kont pierwszą płatność szybkimi przelewami bez prowizji. Nie ukrywajmy, że większość kont zostało zarejestrowanych na AM przez KK tylko dla zakupu jednej domeny. Takie rozwiązanie wykluczy problemy sprzedających związane z tłumaczeniem KK, że szybkie płatności są objęte dodatkową prowizją i znacznie przyspieszy realizację sprzedaży. Transakcja realizowałaby się natychmiast i KK nie miałby za dużo czasu do namysłu jak przy zwykłym przelewie i kilku dniach oczekiwania. To będzie zdecydowaną korzyścią dla sprzedających, bo nie ukrywajmy, że niejednokrotnie KK kupuje domenę pod wpływem chwili, jakiegoś impulsu i czym dłuższy czas realizacji, tym większe ryzyko rezygnacji i nieopłacenia zakupu. Poza tym nadal stosunkowo często zagraniczne kraje, raje podatkowe, firmy zarejestrowane na Cyprze, czy spółki Delaware potrafią odstraszyć KK. Przy szybkich płatnościach można nawet nie zwrócić uwagi gdzie przelewamy pieniądze, wszystko dzieje się automatycznie, natomiast przy zwykłym przelewie wszystko trzeba wklepać ręcznie i wtedy zapala się czerwona lampka, rodzą się wątpliwości, powstają niepotrzebne, dodatkowe pytania ze strony KK. Dziękuję.

Edited by CzarnyElo
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno temat był już poruszany i było zielone światło... Czy AM może w końcu wprowadzić dla nowo zarejestrowanych kont pierwszą płatność szybkimi przelewami bez prowizji.

 

Przekazałem do realizacji programistom.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje mi możliwości dodania adresu korespondencyjnego w Aftermarket.pl gdzie jakiekolwiek sprawy związanie z przesyłaniem abonentowi jakichkolwiek dokumentów czy kodów promocyjnych/prezentów były kierowane na ów adres.

 

Czy możecie wprowadzić taką opcję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tym razem bez uwag ;)

Dziękuje za dobrego szampana i życzenia :)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie.

 

Dodaję domenę do przechwycenia, jest na liście "do przechwycenia". Jest sobie i jest, przychodzi data wygaśnięcia. Domena znika z listy "do przechwycenia", ale nie pojawia się ani na liście "przechwycone", ani na liście "nieprzechwycone". Miałem sytuację kilkukrotnie, ostatni raz dzisiaj.

 

Wyjaśnienie?

Edited by PiotrSz

Share this post


Link to post
Share on other sites

W "negocjacjach" pojawiło się już info że oferowana kwota jest kwotą netto jednak w polu poniżej jest info "do opłacenia"

 

Wszystkie kwoty powinny być BRUTTO. Po co mieszać ludziom w głowach z tym netto skoro i tak będzie trzeba zapłacić kwotę brutto.

post-12945-0-29307200-1419282528_thumb.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po raz kolejny dostaje oferte na domene, ktora wygasa za mniej niz 12dni i nie moge jej zaakceptowac, bo wywala komunikat o wygasaniu. Czy nie mozecie wprowadzic podobnego rozwiazania jakie oferuje Premium.pl ? (do ceny jest doliczane odnowienie automatycznie).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×