Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu w newsletterze w kategorii I: Domeny Premium pojawiają się adresy z założonymi opcjami, które nie należą do AM co jest mylące. Zawsze były tylko domeny z opcjami AM i użytkowników AM, czyli aukcje UserPremium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu w newsletterze w kategorii I: Domeny Premium pojawiają się adresy z założonymi opcjami, które nie należą do AM co jest mylące. Zawsze były tylko domeny z opcjami AM i użytkowników AM, czyli aukcje UserPremium.

Zwracałem na to uwagę już 15 listopada, niestety wyjaśnień do tej pory brak :huh:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miejmy nadzieję, że coś z tym w końcu zrobią, bo w chwili obecnej przeglądanie takiego newslettera jest bezcelowe ze względu na stratę czasu na sprawdzanie każdej domeny, tak samo nieopłacalne jest wystawianie aukcji User Premium, które giną w gąszczu domen, których szansa przechwycenia jest znikoma.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś wie dlaczego w AM pokazuje mi, że domena ....info jest niedostępna do rejestracji a w Premium jest dostępna ?

W ciągu kilku dni dwa razy mi się to zdarzyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oczywiście wraz z wprowadzeniem cen musiało się coś zrypać. Na dzień dobry nie można...wpłacić środków na konto!

 

Wyskakuje błąd:

 

Parse error: syntax error, unexpected '<<' (T_SL) in /home/svn/production/payl2.php on line 56

 

proszę o szybkie naprawienie, bo jak tu opłacać jakiekolwiek domeny?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś wie dlaczego w AM pokazuje mi, że domena ....info jest niedostępna do rejestracji a w Premium jest dostępna ?

W ciągu kilku dni dwa razy mi się to zdarzyło.

Niestety mi się to zdarza często z domenami .eu

 

Po kilku sprawdzeniach w AM wolne domeny są dostępne do rejestracji a za chwilę nie.

 

Dziwna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety mi się to zdarza często z domenami .eu

 

Po kilku sprawdzeniach w AM wolne domeny są dostępne do rejestracji a za chwilę nie.

 

Dziwna sprawa.

 

Wczoraj był ostatni dzień promocji .info, a dziś mi AM odpisało, że domenę, którą wczoraj chciałem zarejestrować jest dostępna ale ... po zwykłej cenie :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej,

mam problem z dokonaniem wpłaty na konto. W momencie, kiedy kliknę przycisk dokonaj płatności, wywala mi poniższy komunikat z białym kotem w tle:

 

whitekitten.jpg Application error

An internal error has occured within the application. If the problem persists, please contact out support team.

 

edit:

 

Nie mogę dokonać opłaty za domenę. Proszę o możliwie szybką naprawę problemu.

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liście wygasających domen całe mnóstwo z nich nadal widnieje jako aukcja użytkownika premium (z gwiazdką), gdy w rzeczywistości są to domeny z opcją założoną poza serwisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu w newsletterze w kategorii I: Domeny Premium pojawiają się adresy z założonymi opcjami, które nie należą do AM co jest mylące. Zawsze były tylko domeny z opcjami AM i użytkowników AM, czyli aukcje UserPremium.

 

Czy domeny z cudzymi opcjami nadal widnieją w newsletterze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednej rzeczy mi brakuje w AM, co niby jest oczywiste, ale jeszcze nikt nie zgłosił zapotrzebowania na takie rozwiązanie. Mianowicie, denerwuje mnie, iż gdy szukam na giełdzie domen na daną frazę, to pokazuje również moje domeny wystawione na giełdzie, ale ponieważ jest ich dużo, to gubię się i każdą muszę sprawdzać z osobna, czy aby jest moja czy kogoś innego. Czy nie dałoby się zrobić tak jak to jest dla zarezerwowanych domen, aby inny kolor pozwalał rozróżnić, iż dane domeny są moje, a nie zarejestrowane i wystawione przez kogoś innego? Przecież to jest proste: link z kolorem, może być nawet taki sam jak dla domen "swoich" zarezerwowanych!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy domeny z cudzymi opcjami nadal widnieją w newsletterze?

Tak. W pierwszej części, zatytułowanej „Kategoria I: Domeny Premium™”, biuletynu „Najciekawsze domeny do przechwycenia (2015-01-04)” jest 13 domen, w tym:

tylko 8 z nich może trafić na aukcję użytkownika premium,

a na pozostałe 5 nawet nie jest założona opcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszym biuletynie jest 9 domen w pierwszej części, w tym 4 z nich mogą trafić na aukcje użytkowników premium, na 4 nie jest w ogóle założona opcja, a 1 już została przedłużona, także problem dalej jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny bez założonych opcji w newsletterze w kategorii "Domeny Premium" są najmniejszym problemem, bo istnieje jakaś szansa na ich przechwycenie, chociaż przyznam, że kiedyś na pewno takowych nie było. W kategorii "Domeny Premium" były tylko domeny z założonymi opcjami przez automat Aftermarket i domeny z założonymi opcjami przez użytkowników Aftermarket na potrzeby aukcji User Premium, co dawało 100% pewność, że w razie wygaśnięcia domena zostanie przechwycona przez Aftermarket. Reszta domen była umieszczana w innych kategoriach newslettera, nawet te wyjątkowo dobrej jakości, co mogłoby wskazywać, że są Premium, ale nie było żadnej gwarancji, że uda się je przechwycić przez Aftermarket. Najważniejsze, żeby wyeliminować domeny z opcjami należącymi do innych podmiotów niż Aftermarket, czy użytkowników wystawiających aukcje User Premium, bo te adresy są na 99,9% niemożliwe do przechwycenia.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy przypadkiem ktoś z was wystawia faktury przez ifirma.pl i wie jaki rodzaj faktury wystawić za sprzedaż domeny na AM (w grudniu)? Jak wybiorę "Krajowa sprzedaż towarów i usług na fakturę VAT", to nie mam tam stawki VAT "NP", a zdaje się taka ma być (jest 0% oraz ZW - może zamiennie wybrać którąś z tych stawek VAT?).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie był problem, ale u mnie już ok. Kolega dziś sprzedał domenę więc chyba wszystko wróciło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy przypadkiem ktoś z was wystawia faktury przez ifirma.pl i wie jaki rodzaj faktury wystawić za sprzedaż domeny na AM (w grudniu)? Jak wybiorę "Krajowa sprzedaż towarów i usług na fakturę VAT", to nie mam tam stawki VAT "NP", a zdaje się taka ma być (jest 0% oraz ZW - może zamiennie wybrać którąś z tych stawek VAT?).

 

Od paru lat nie wystawiałem, ale chyba się wiele nie zmieniło: http://s1.zrzut.pl/P307jqo.png

 

[edit] jeszcze zależy na jaką spółkę masz wystawić, bo jeśli na amerykańską to chyba ta pozycja niżej.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×