Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

Gido

Recommended Posts

Wchodze sobie dzisiaj z ciekawosci na gido.pl i co widze w ostatnio sprzedanych? Widze nazwe domeny, ktora brzmi identycznie jak ta, ktora mam od jakiegos czasu w swoim portfolio. Zaznaczam, ze nie kupowalem jej przez Gido. :rolleyes:

Domena nie byla rowniez wystawiana do sprzedazy w zadnym serwisie.

 

Mozecie to jakos racjonalnie wytlumaczyc?

 

Do tego jeszcze cena - 500 zł.

 

Dalej widac jeszcze inne ciekawe domeny: super.pl - 100 zł, biznes.pl - 200 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@SELES - Może ktoś złamał Twoje hasło w panelu użytkownika i niedługo nie będziesz miał żadnej domeny :rolleyes:

 

Konkurencja.......

 

Pozdrawiam.

domain fiction

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekręty. Jest tam sporo domen niezarejestrowanych lub zarezerwowanych - biore czasem stamtąd pomysły - polecam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przekręty. Jest tam sporo domen niezarejestrowanych lub zarezerwowanych - biore czasem stamtąd pomysły - polecam :rolleyes:

 

Czemu ma sluzyc dodawanie domen niezarejestrowanych lub zarezerwowanych lub nie "swoich"?

Chca zapelnic baze, o co chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakis czas temu zdaje sie ten serwis byl chyba do sprzedania, widac ze dalej musza jenak pomagac szczesciu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakis czas temu zdaje sie ten serwis byl chyba do sprzedania, widac ze dalej musza jenak pomagac szczesciu.

 

Biorąc pod uwagę, że motorem napędowym serwisu był swego czasu spam przez allegro („widzę że sprzedajesz domeny, być może zainteresuje cię” itd.), nie dziwi poziom jego klienteli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biorąc pod uwagę, że motorem napędowym serwisu był swego czasu spam przez allegro („widzę że sprzedajesz domeny, być może zainteresuje cię” itd.), nie dziwi poziom jego klienteli...

Kreatywni. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu ma sluzyc dodawanie domen niezarejestrowanych lub zarezerwowanych lub nie "swoich"?

Chca zapelnic baze, o co chodzi?

 

Zarezerwowane po to się dodaje aby po ilości wejść na daną domenę stwierdzić czy jest ona warta rejestracji.

Ja sam miałem taką sytuację gdzie gość kupił moje dwie domeny na Gido no i okazało się że ktoś zalicytował za niego czyli włamał sie na jego konto, poza tym

dostaje mnóstwo spamu z Gido jakbym potrzebował w tym wieku viagry :rolleyes:

Rzeczywiście jest tam troszke domen które nie są zarejestrowane - i sobie leżą, tak właśnie było z mytv.pl - dziś jest zarejestrowana ale przez długie miesiące lezała wolna chociaż miała kilka ofert kupna na Gido ( pewnie kumple pomagali)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zeszlym roku wrzucilem tam kilkanascie domen i jakos szczesliwie obylo sie bez spamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wow, kilka miesięcy nie byłem na Gido.pl a tu taka zmiana :lol:

Faktycznie - jest poprawa w wyglądzie. Nie wiem jak z funkcjonalnością, ale najistotniejsza sprawa tkwi w sposobie przeprowadzania transakcji, weryfikacji sprzedawców i kupujących, doborze domen itd.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz wszedłem na tą stronę dlatego nie mam porównania ale wiele z tych domen nie zachęca do serwisu. Np. l0t.eu , kubitza.pl , caymans.pl.pl (?) , aliaznz.net.pl.pl ( ?) 4continents.pl , ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co widzę to dopiero początek nowych zmian. Czy czasem nie zmienił się właściciel?

Właściciel serwisu zmienił się już dość dawno temu, ale dopiero teraz pojawiły się zmiany.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe za ile Gido poszlo :lol:

Pamietacie ile chcial stary wlasciciel na allegro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was logował się na Gido? Kiedy próbuję zalogować się występuje błąd na stronie.

Edited by krisza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zajrzałem na GIDO. Czy te ceny domen sprzedanych to prawdziwe? :P np. jw.pl za 2 złote :P

W ogóle działa to to...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×