Jump to content
domenator

tvp.info

Recommended Posts

Niestety wpisanie "domo" w Google niewiele dało. Gdyby wpisać domo.tv - wtedy wszystko byłoby jasne, ale trzeba to było wiedzieć :P

Ale zgadzam się, że na przyszłość potrzebny jest większy research przed sprzedażą. W tym wypadku zabrakło mi na niego po prostu czasu, co jak się okazało - mogło być kosztowne :P

 

Zawsze przecież możesz zadzwonić lub wysłać maila , opisując w kilku słowach co jest powodem Twojej "domenowej" rozterki .

To , że swego czasu właściciel live*pl chciał się ze mną podzielić swoimi wątpliwościami w kwestii sprzedaży tej domeny , umożliwiło mu imho uzyskanie za nią optymalnej ceny , ja natomiast w ramach rewanżu stałem się dumnym posiadaczem domeny morze*pl (zakupionej na bardzo atrakcyjnych warunkach) :P .

Całkowicie się z Tobą zgadzam co do tego , że wstępny research nie zawsze przynosi oczekiwane (zadowalające) efekty i właśnie z tego też względu konsultacja np. z użytkownikami tego forum , może być niekiedy najlepszym rozwiązaniem .

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] i właśnie z tego też względu konsultacja np. z użytkownikami tego forum , może być niekiedy najlepszym rozwiązaniem .

 

Może jakby DD dał do wyceny to ktoś by zauważył że domo to temat na czasie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@keyword, @heden.pl - postaram się wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej lekcji :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×