Jump to content
domenator

tvp.info

Recommended Posts

od paru tygodni domena tvp.info należy do.. TVP S.A. ciekawi mnie za ile kupili tą domenę. wiem, że wcześniej należała do jakiegoś Greka i chciał za nią 15.000 euro. zastanawiam się czy zapłacili właśnie tyle czy mniej czy więcej.. zwróciłem się do nich z takim zapytaniem, może odpiszą :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna domena jak dla kanału informacyjnego o nazwie TVP INFO ;) Cieszy fakt, że nawet TV Publiczna zaczyna doceniać dobre domeny. Tutaj akurat domena .info jest wręcz idealna. Tylko, że słyszałem o planach skasowania tego kanału, ale może to tylko polityka i kanał zostanie. Swoją drogą nie jest to może TVN24, ale nie jest zły - dobrze, gdy jest jakaś różnorodność i konkurencja.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
od paru tygodni domena tvp.info należy do.. TVP S.A.

 

[edit] Ale z jednym dali ciała: tvp.info to domena idealnie zgodna z nazwą kanału, więc po jakiego grzyba tvp.info przekierowuje na www.tvp.info? :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites
[edit] Ale z jednym dali ciała: tvp.info to domena idealnie zgodna z nazwą kanału, więc po jakiego grzyba tvp.info przekierowuje na www.tvp.info? :-/

Pewnie te ich standardowe ustawienie na serwerze.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

TVP nie chciała udzielić mi informacji za ile kupili tą domenę, ale z innego źródła wiem, że dali 14.000 euro. taka ciekawostka taka..

Share this post


Link to post
Share on other sites
TVP nie chciała udzielić mi informacji za ile kupili tą domenę, ale z innego źródła wiem, że dali 14.000 euro. taka ciekawostka taka..

To nie sa wielkie pieniądze jak dla stacji telewizyjnej. A domena bardzo fajna.

Myśle, że duży + dla telewizji za ten krok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znana jest może Wam cena jaką zapłacił Canal+ za domenę domo.pl ?

Też jestem ciekaw...

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też jestem ciekaw...

 

DD

 

Prawdopodobnie jedyną osobą z tego forum , znającą odpowiedź na to pytanie , jest Michał (Swash) :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawdopodobnie jedyną osobą z tego forum , znającą odpowiedź na to pytanie , jest Michał (Swash) :) .

Prawdopodobnie tak..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, a to przypadkiem nie była Twoja domena? :-)

Była - została odkupiona ode mnie przez MSERWIS tydzień temu..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była - została odkupiona ode mnie przez MSERWIS tydzień temu..

 

DD

 

Nie słyszałeś nic o nowo powstającym projekcie Domo.Tv ?

Wszystkie media o tym trąbiły .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie słyszałeś nic o nowo powstającym projekcie Domo.Tv ?

Wszystkie media o tym trąbiły .

Ano nie słyszałem :) Nie oglądam TV, nie słucham polskiego radia a na Onecie nic o tym nie pisali.. :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ano nie słyszałem :) Nie oglądam TV, nie słucham polskiego radia a na Onecie nic o tym nie pisali.. :P

 

DD

 

 

Aby Ci poprawić humor :P napiszę , że właścicielowi domeny domo*tv złożona została oferta w wysokości 200k USD , której on nie przyjął .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aby Ci poprawić humor :P napiszę , że właścicielowi domeny domo*tv złożona została oferta w wysokości 200k USD , której on nie przyjął .

 

 

To było złośliwe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aby Ci poprawić humor :) napiszę , że właścicielowi domeny domo*tv złożona została oferta w wysokości 200k USD , której on nie przyjął .

:P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze słyszę o kanale DOMO ale wydaje mi się że kogoś ominęła wygrana w totka :) domeny są niesamowite, dziś kilka złotych - jutro kilkadziesiąt tysięcy. Oj pójdą w górę ciekawe czterolitrówki - zabraknie ich w puli wolnych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie (jak się się poszpera trochę w sieci) , widać bardzo ciekawą sytuację .

Przez kilka miesięcy projekt był nagłaśniany w mediach jako Domo.tv . Gdy zakup domeny .tv nie wypalił , i gdy została przejęta domena Daniela , praktycznie nikt już w newsach nie łączy frazy Domo z tv :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwsze słyszę o kanale DOMO ale wydaje mi się że kogoś ominęła wygrana w totka :)

Nigdy nie miałem szczęścia w totka..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] praktycznie nikt już w newsach nie łączy frazy Domo z tv :P .

 

Logiczne :)

 

 

Uzupełnieniem anteny będzie strona internetowa www.domo.pl, która będzie zawierała liczne materiały filmowe.

 

Domo.tv byłaby lepsza ale czy aż 15-20 krotnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×