Jump to content
krystekm

Nowe serwisy Agory

Recommended Posts

Zapoznawałeś się z raportami finansowymi i kondycją finansową Agora S.A.?

 

 

Nie, ale jak masz gdzies link to podrzuć, z chęcią rzucę okiem. Są serwisy internetowe Agory przynoszące straty ?

Edited by tomsson

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze takie info dla wszystkich zainteresowanych trendami w nowych mediach

 

RewolucjaWKomunikacji.pl - seminarium pt. "Enterprise 2.0" w siedzibie Agory, 11.12.08, 9:30-16:00, wstep wolny.

 

Niestety, troche daleko mam do Wa-wy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

Chciałbym, chociaż za oknem wiatr dmucha

Zanucić Ci prosto do ucha

 

Lewe lewe lewe loft loft loft loft

Lewe lewe lewe loft loft loft loft

 

[...]

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

elo24th2.jpg

 

ELO24.pl

 

ELO24 brzmi jak jakas strona młodzieżowa

 

Serwis Elo24.pl

 

Serwis internetowy prowadzony przez Agorę pod aktualnym adresem URL: http://www.elo24.pl oraz pod adresami będącymi przekierowaniami do tego adresu, a także każdym innym będącym jego uzupełnieniem lub kontynuacją, a także każdym, który go zastąpi.

 

Jesli dobrze rozumuję na podstawie § 4. Zasady umieszczania w Serwisie Elo24.pl materiałów tekstowych wraz z ilustrującymi je zdjęciami lub materiałami multimedialnymi. to ELO24.pl jest miejscem promocji wlasnej tworczosci, albo wlasnego serwisu internetowego, a wiadomsoci zamieszczane moga byc wykorzystane na innych portalach lub winnych mediach Agory nieodplatnie (pewnie korzyscia jest potencjalny ruch na stronei)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ELO24.pl

 

ELO24 brzmi jak jakas strona młodzieżowa

jołziom.pl jeszcze wolna :) W sam raz na kolejny serwis :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Copyright © ООО Агора Украина Контакты Правовая информация Реклама Список работодателей Статьи Powered by JOBBEX

 

Trochę mnie dziwi, że Agora stawia serwis na gotowym skrypcie.. chcieli oszczędzić $ na autorskim skrypcie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"wyczaiłem" to w tekście o Alior banku Chodzi o reklamę.

 

1111jn5.jpg

 

Hmmm, sama domena HipermarketFinansowy.pl (właściciel Paweł Słowiakowski, utworzona: 2007.04.19 17:58:51 ) przekierowuje na porównywarkę w serwisie Pieniądze (choć nie na adres Gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/0,0.html), gdzie oczywiscie na dole stoi: copyright Agora SA

 

111xe6.jpg

 

Natomiast domena HipermarketFinansowy.pl/?domain= kieruje na oryginalną stronę hipermarketu

 

Jakiś nowy deal?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

DZIEŃ BOBRY!

 

AGORA i BOBeRY.PL - Magazyn dla młodych i ambitnych mężczyzn

 

Bez informacji prasowych i zbytniego rozgłosu Agora uruchomiła nowy serwis "adresowany do młodych i ambitnych mężczyzn" - Bobery.pl. Tabloidowy serwis.

 

http://www.internetstandard.pl

 

Rozumiem, że brakowało takiego tabloidowego uzupełnienia do Logo24.pl A tak naprawdę WTF? :) Najgorsza chyba nazwa z dotychczasoweych serwisów Agory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bobery.pl. nazwa kontrowersyjna, ale w dobie wynalazków słowotwórczych wcale mnie nie dziwi.

Co innego mnie zastanawia, jak taka firma może sobie pozwolić na wypuszczanie takiego bubla. Przeciez tam praktycznie nie ma treści, nieco zdjęć roznegliżowanych dupek ściągniętych z netu ( duzych zdjęć coby puste strony zapełnić jakoś ) postawionych na CMSie i tyle. Nic dziwnego, że jakoś niespecjalnie się chwalą nowym projektem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż się boję pomyśleć jak będą wyglądały serwisy Agory czy innych dużych firm za rok.. :) Bo szybkość "dziadzienia" jest zatrważająca..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

bobery... ;) ;) ;):D :D ;) ;) :)

dla mlodszych chlopcow bedzie serwis "bobiki.pl" ?? :)

 

#meskarzecz*pl

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skojarzenie bobery.pl z seksem jest proste i oczywiste ( bóbr ... boberek itd ). Prymitywna nazwa ale spelnia podstawowe wymaganie dla domeny- jest latwa do skojarzenia i zapamietania. A jakosc tresci to juz inna historia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

n1ckola.pl

 

nowy serial internetowy Agory

 

Wiosną rusza ich projekt z telewizyjnym gigantem CBS, a w najbliższy poniedziałek - serial "n1ckola", wspólny projekt z Agorą (wydawcą "Gazety Wyborczej").

http://wyborcza.pl/1,82244,6183467,Seriale...aja_w_siec.html

 

PS warto zauważyc, że Agora zabepieczyła się i również domena NICKOLA.PL kieruje na N1CKOLA.PL :wacko: Obie utworzone 2008.12.01 12:16:18

Share this post


Link to post
Share on other sites
B0 n13 j35t35' grup4, d0c3l0wą, 4by t0 z4p4mi3,taĆ. ;]

Hehe :wacko::);)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
B0 n13 j35t35' grup4, d0c3l0wą, 4by t0 z4p4mi3,taĆ. ;]

 

:wacko:

No niezłe, niezłe. Myślałem, że num lockiem poleciałeś a tu wystarczyło się dobrze przyjrzeć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×