Jump to content
krystekm

Nowe serwisy Agory

Recommended Posts

Hehe - oko mnie nie myliło ;)

 

a mnie tym razem zmyliło ;) i... nie przewinałem na sam dół strony... no to w takim razie podtrzymuje, ze Agorze cały czas brakuje dobrego serwisu prawnego ;) a i nowy wątek o o2 też jest dobry

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mnie tym razem zmyliło ;) i... nie przewinałem na sam dół strony... no to w takim razie podtrzymuje, ze Agorze cały czas brakuje dobrego serwisu prawnego ;) a i nowy wątek o o2 też jest dobry

 

Ale nie ma tego złego, dzięki temu wziąłem prawnysos.pl i prawnesos.pl (ta druga moim zdaniem dużo lepsza niż prawosos.pl), zobaczymy czy i jak często ludzie się mylą przy wpisywaniu adresu, a nawet jeśli ruch będzie nędzny to zawsze będę miał kompleto do bazyprawne.pl, lexinfo.pl i paru innych. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale nie ma tego złego, dzięki temu wziąłem prawnysos.pl i prawnesos.pl (ta druga moim zdaniem dużo lepsza niż prawosos.pl), zobaczymy czy i jak często ludzie się mylą przy wpisywaniu adresu, a nawet jeśli ruch będzie nędzny to zawsze będę miał kompleto do bazyprawne.pl, lexinfo.pl i paru innych. ;-)

 

Zastanawiałem się również nad zarejestrowaniem prawnysos i prawnesos, jednak z doświadczenia wiem, że przy domenach dwuczłonowych, zbudowanych z wyraźnych, jednoznacznych fraz, takie literówki się nie sprawdzają (oto-moto, moje-gry, nasza-klasa etc.), co innego gdy słowo/słowa kluczowe zostają udziwnione jak to miało miejsce w wypadku omawianego już przez nas prawne info (czy jakoś tak) . Myślę, że szybciej się sprawdzą prawo-sos i prawosms ;) .

Odczekamy jakiś czas i wymienimy się doświadczeniami ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawie w kontekście TEJ DYSKUSJI wygląda start nowego serwisu Agory z branży nieruchomości LoftLoft.pl :D

 

A co więcej, od razu trzy wystartowały

 

LoftLoft.pl prezentujący nieruchomości o wysokim standardzie, Rzeczowo.pl z informacjami o wzornictwie oraz Pokojowo.pl umożliwiający projektowanie wnętrz - to nowe serwisy, które dołączyły do oferty Agory poświęconej nieruchomościom.

 

http://www.idg.pl/news/327397/Agora.poszer...eruchmosci.html

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jeszcze im do kompletu brakuje hotelowo.pl, anonsowo.pl, czy pogrzebowo.pl :D

hotelowo.pl jeszcze w miarę fajna.

 

pokojowo.pl - raczej na serwis dla anarchistów :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do kompletu musisz mieć koniecznie #klasowo.pl :D

 

Mam jeszcze trochę może Agora się zgłosi:

 

muzowo.pl

fotowo.pl

gazetowo.pl

 

Te 2 ostatnie nawet mają trochę ruchu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka poważna firma a takie kaszanki rejestruje. :D

Fakt - porażka. Ciekawe, kiedy się zorientują, że warto było jednak kupić jakieś porządniejsze domeny.. :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
pokojowo.pl - raczej na serwis dla anarchistów :)

...albo hippisów :D

 

A Rzeczowo.pl to trochę jak jakieś forum dyskusyjne "rzeczowo o... polityce, gospodarce, sporcie..." :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt - porażka. Ciekawe, kiedy się zorientują, że warto było jednak kupić jakieś porządniejsze domeny.. :)

 

DD

 

Ciekawe czy próbowali odkupić od networkera lofty.pl? :D Loftloft.pl kojarzy mi się z takim świńskim zawołaniem ... chrum... chrum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe czy próbowali odkupić od networkera lofty.pl? :) Loftloft.pl kojarzy mi się z takim świńskim zawołaniem ... chrum... chrum :D

:D:) To już te pokojowo.pl dużo lepsze. LoftLoft.pl?? Choćbym długo myślał to bym nie wymyślił...

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe czy próbowali odkupić od networkera lofty.pl? :) Loftloft.pl kojarzy mi się z takim świńskim zawołaniem ... chrum... chrum :D

 

 

To już loftylofty.pl byłaby lepsza. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
albo loftowo.pl :D

 

Widzę, że działa też KulturalnySklep.pl - Inspirujące rzeczy pod choinkę - Copyright © 1999-2008 AGORA SA. Wszelkie prawa zastrzeżone. :D

 

Już KupujPrezenty.pl nie wystarcza, trzeba dywersyfikowac. To jaki nastepny e-sklep Agory powstanie? :)

 

kulxg9.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt - porażka. Ciekawe, kiedy się zorientują, że warto było jednak kupić jakieś porządniejsze domeny.. :D

 

DD

 

Ludzie , uświadomcie Sobie jedno. To ,ze na chwilę obecną domena jest marna,ze Wam się ni epodoba, nie znaczy ze jest ona marna albo ze jest do kitu.

Nie ze wszystkich domen da się zrobić cos sensownego, ale przy niektorych niefajnych, wystarczy skuteczna reklama, ciekawy projekt i taka domena moze odniesc sukces wiekszy niz domeny, ktore co nie ktorym się wydają zarąbiste.

 

pozdrawiam domainerow

Share this post


Link to post
Share on other sites
wystarczy skuteczna reklama

 

ale to kosztuje i to dużo, agora próbuje się przebić do internetu, ale ich serwisy są jednotematyczne, klik klik i do widzenia

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale to kosztuje i to dużo, agora próbuje się przebić do internetu, ale ich serwisy są jednotematyczne, klik klik i do widzenia

 

mozna miec reklame za darmo, wystarczy pomyśleć :D a wracając do tematu Agory i zakupu przez nia lipnych domen. CO to było dla Agory wypromować ciekawy tematycznie serwis ???

Edited by tomsson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, nawet obeznani z nowymi start-upami ludzie zaczynaja sie gubic w tej mnogosci Agory, a i oni sami jakos nie nadązają z wpisaniem tych swoich nowych pomysłów do katalogu na stronie Press.Gazeta.pl - "informacje o naszych markach" Jesli tam jest ujeta choc polowa wszystkich ich "marek", to dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety, nawet obeznani z nowymi start-upami ludzie zaczynaja sie gubic w tej mnogosci Agory, a i oni sami jakos nie nadązają z wpisaniem tych swoich nowych pomysłów do katalogu na stronie Press.Gazeta.pl - "informacje o naszych markach" Jesli tam jest ujeta choc polowa wszystkich ich "marek", to dobrze.

 

Nie rozumiem, Agora firma nastawiona na maksymalizacje zysków, chcesz powiedziec ,ze te ich pomysły sa guzik warte?

Ze prowadzą Sobie interesy charytatywnie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem, Agora firma nastawiona na maksymalizacje zysków, chcesz powiedziec ,ze te ich pomysły sa guzik warte?

Ze prowadzą Sobie interesy charytatywnie ?

 

Zapoznawałeś się z raportami finansowymi i kondycją finansową Agora S.A.?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem, Agora firma nastawiona na maksymalizacje zysków, chcesz powiedziec ,ze te ich pomysły sa guzik warte?

Ze prowadzą Sobie interesy charytatywnie ?

 

Nie, niech sobie realizuja co chca, zweryfikuje wszystko rynek. Natomiast zauwazyłem tylko, że sami nie nadążąją z uzupełnianiem swojego portfolio na stronie press.gazeta.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×