Jump to content
klekot

Ile wynosza srednie zarobki na parkingu

Recommended Posts

Mam pytanie. Ile wynosza szacunkowo srednie zarobki na parkingu, jesli da sie to ocenic? Chodzi mi o taka domene ze sredniej polki. Bo ja mam ~1$ za tydzien i nie wiem czy to duzo czy malo. Wiadomo oczywiscie ze z literowkami onet, google, nasza-klasa to jest nic. Ale mi chodzi o takie slabsze domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
A sorry, zapomnialem wlasnie dodac ze to literowka ;) Czyli jednak malo :/

 

ja bym wzial taka co ma 1$ na tydzien. 1000 takich domen i masz $4K miesiecznie z samego parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedzmy sobie szczerze że średnia to kilka lub kilkadziesiąt centów na miesiąc. Sukces jest wtedy gdy domena zarobi na swoje odnowienie i jeszcze coś zostanie. Dziesiątki, setki czy jeszcze więcej dolarów na miesiąc to tak jak trafienie w totka. Owszem, zdaża się, są tacy co wygrali nawet miliony ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam jestem studentem. Studiuję dziennie od pon do piątku więc czasu na normalną pracę nie mam zostają weekendy na rozdawanie ulotek albo układanie towarów po pułkach. Myślałem o parkowaniu domen ale czy jest w ogóle sens poświęcania na to czasu czy już lepiej faktycznie iść roznosić ulotki? Czy naprawdę trudno jest wyciągnąć 100zł miesięcznie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczególnie teraz, przy tak agresywnych promocjach.

Wystarczy wziąć 100 domen, w promocji po 0 zł i niech każda z nich zarobi po $ 0,50 miesięcznie. Daje to 100 zł miesięcznie przez rok :)

Oczywiście trzeba by trochę naszukać, ale wydaje mi się, że jest to jeszcze możliwe. Moje kilkadziesiąt literówek (wszystkie z czasów promocji Home.pl), wyciąga $ 40 - $ 50 miesięcznie. Przy normalnej rejestracji nie byłoby to opłacalne, ale w takiej sytuacji, to czemu by nie ;)

 

Oczywiście znalezienie literówek (nawet tak kiepskich) niejednokrotnie zajęło mi całkiem sporo czasu.

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczególnie teraz, przy tak agresywnych promocjach.

Wystarczy wziąć 100 domen, w promocji po 0 zł ...

Gdzie są te promocje po 0 zł ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero teraz zwróciłem uwagę na ten wątek.

Lecz podobnie jak domeny.pl w swojej reklamie, którą ocenialiśmy w innym miejscu http://www.di.pl/index.php?showtopic=16025&hl=pajacyk wprowadzają w błąd klienta pisząc, że koszt wynosi 0 zł.

Zresztą w innym przypadku byłby to dumping tez zabroniony przez prawo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dopiero teraz zwróciłem uwagę na ten wątek.

Lecz podobnie jak domeny.pl w swojej reklamie, którą ocenialiśmy w innym miejscu http://www.di.pl/index.php?showtopic=16025&hl=pajacyk wprowadzają w błąd klienta pisząc, że koszt wynosi 0 zł.

Zresztą w innym przypadku byłby to dumping tez zabroniony przez prawo.

 

Możesz wyjaśnić gdzie jest ten błąd?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz wyjaśnić gdzie jest ten błąd?

Moje niedopatrzenie za które przeprosiłem w innym wątku. Okazało się, że nie dostrzegłem, iż gwiazdka mówiąca o konieczności dwuletniego przedłużenia nie dotyczy peelek.

Niemniej pod dumping da się to chyba podciągnąć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretycznie każdą cenę poniżej 10 PLN można podciągnąć pod dumping. Nie wiem jak to rozwiązują inne firmy. Dodatkowo dochodzą sprawy z US - chociaż tutaj chyba nie z naszym krajowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam jestem studentem. Studiuję dziennie od pon do piątku więc czasu na normalną pracę nie mam zostają weekendy na rozdawanie ulotek albo układanie towarów po pułkach. Myślałem o parkowaniu domen ale czy jest w ogóle sens poświęcania na to czasu czy już lepiej faktycznie iść roznosić ulotki? Czy naprawdę trudno jest wyciągnąć 100zł miesięcznie?

 

Nie wydaje mi sie zeby byl sens w dzisiejszych czasach, trzeba troche sie na tym znac... a zanim dobrze sie poznasz to juz w ogole nie bedzie mozliwosci rozwoju w domainingu...

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×