Jump to content
Sign in to follow this  
halapenio

najlepsze porfolio

Recommended Posts

Popieram - również moim zdaniem Robert posiada jedno z najlepszych portfolio w Polsce, ale nie można zapominać o innych "grubych rybach" ;)

 

Możesz podać url do tych portfoliów na doomeny.pl? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiscie tylko pozzazdroscic folio ;) mozna spac spokojnie albo sie martwic jak porzadnie wykorzystac te domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh....widze, ze bedac keywordem lub kilofkiem nie zazna sie juz spokoju na tym forum ;)

A wszystkiemu winne mapydomen, przezajebiste i inne doomeny... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja domyślam się kto to... a Wy ? ;)

 

Domyślam się, że źle się domyślasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.A.H. PATVOLLI

tak wiem, ale czy wlasciciel tej firmy jest na forum, czy to jakas znana osoba w srodowisku? bo z takimi domenami to raczej trudno byc niezauwazonym ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ładnie, ładnie, przeglądając takie portfolia można się utwierdzić w (wcale nie w całkiem mylnym) przekonaniu, że najlepsze jednosłowne domeny generyczne są w posiadaniu niewielkiej garstki osób lub firm. Ciekawe na ile wycenić taką liczbę osób, ale myślę, że nie przekroczy ona kilkudziesięciu, z czego trzon trzymający te najlepsze to może kilkanaście.

 

Za puentę wystarczy to, że w 37-milionowym kraju z 15-milionowym dostępem do Internetu.

 

Tzw. masakier. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak wiem, ale czy wlasciciel tej firmy jest na forum, czy to jakas znana osoba w srodowisku? bo z takimi domenami to raczej trudno byc niezauwazonym ;)

 

Jest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×