Jump to content
Sign in to follow this  
halapenio

najlepsze porfolio

Recommended Posts

No ładnie, ładnie, przeglądając takie portfolia można się utwierdzić w (wcale nie w całkiem mylnym) przekonaniu, że najlepsze jednosłowne domeny generyczne są w posiadaniu niewielkiej garstki osób lub firm. Ciekawe na ile wycenić taką liczbę osób, ale myślę, że nie przekroczy ona kilkudziesięciu, z czego trzon trzymający te najlepsze to może kilkanaście.

 

Za puentę wystarczy to, że w 37-milionowym kraju z 15-milionowym dostępem do Internetu.

 

Tzw. masakier. ;)

 

 

Sytuacja, zwana czasami "oligarchią" ;) ;) ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to nie strata czasu przeglądać czyjeś portfolia, chyba, ze to jest główne zajęcie.

halapenio po prostu się napalił na portfolia, które zostały przejechane kombajnami na doomeny.pl już dziesiątki razy i chyba większość z tu obecnych zebrała juz sobie odpowiednie żniwo i przegląda je w domu bez konieczności zakładania kolejnego tematu w stylu "achy i ochy", bo takie spazmy już były w pierwszym temacie o maszynce doomeny.pl (wtedy jeszcze przezajebiste.com)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
halapenio po prostu się napalił na portfolia, które zostały przejechane kombajnami na doomeny.pl już dziesiątki razy i chyba większość z tu obecnych zebrała juz sobie odpowiednie żniwo i przegląda je w domu bez konieczności zakładania kolejnego tematu w stylu "achy i ochy", bo takie spazmy już były w pierwszym temacie o maszynce doomeny.pl (wtedy jeszcze przezajebiste.com)...

Z portfoliami jest podobnie jak z kobietami.

Dostrzegasz wiele pieknych kobiet każdego dnia lecz starasz się znaleźć jak najwięcej pozytywów w tej, którą masz w swym domu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z portfoliami jest podobnie jak z kobietami.

Dostrzegasz wiele pieknych kobiet każdego dnia lecz starasz się znaleźć jak najwięcej pozytywów w tej, którą masz w swym domu ;)

 

Sęk w tym, że niektórzy muszą się bardzo nastarać, a niektórzy wcale. Ci drudzy zwykle siedzą cicho. Z wyjątkiem mnie, ja zawsze coś muszę napisać. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze tego brakowało! ;)

 

Brakowało? Kiedy brakowało? Od lat jest dostępne na domaintools.com, wystarczy wykupić abonament i można sobie listować portfolia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie bardziej interesowała sprawa techniczna, to jakieś zapytanie do whois, jak to jest, że pokazuje wszystkie domeny danej osoby?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie bardziej interesowała sprawa techniczna, to jakieś zapytanie do whois, jak to jest, że pokazuje wszystkie domeny danej osoby?

Było już o tym na forum wiele razy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
halapenio po prostu się napalił na portfolia, które zostały przejechane kombajnami na doomeny.pl już dziesiątki razy i chyba większość z tu obecnych zebrała juz sobie odpowiednie żniwo i przegląda je w domu bez konieczności zakładania kolejnego tematu w stylu "achy i ochy", bo takie spazmy już były w pierwszym temacie o maszynce doomeny.pl (wtedy jeszcze przezajebiste.com)...

 

Za każdym razem, gdy przeglądam sobie domeny z tych ogromnych portfolio to od razu zdaję sobie uświadamiam jakim małym robakiem jestem i że czeka mnie jeszcze wielka i długa droga ;) Raz nawet wyobrażalem sobie, że to ja mam w swoim portfolio domeny typy biznes.pl, samochody.pl, sex.pl i jak to musi się uśmiech rysować na twarzy, jak ktoś do wycen wrzuca domeny typu super-ciastka.pl ;) ;) ;) ;)

 

Mnie bardziej interesowała sprawa techniczna, to jakieś zapytanie do whois, jak to jest, że pokazuje wszystkie domeny danej osoby?

 

necik ma racje, gdyż di.pl to kompedium wiedzy i wystarczy przeczytać całe forum kilka razy i porobić notatki albo jak się mówi odrobić zadanie ;) Ten caly doomeny.pl działa na pliku pl.ouptut (czy jakoś tak :P), który jest polepszony o własne aktualizacje + skrypt, dzięki któremu zostało przepytany port 43 whois i silnik do sortowania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za każdym razem, gdy przeglądam sobie domeny z tych ogromnych portfolio to od razu zdaję sobie uświadamiam jakim małym robakiem jestem i że czeka mnie jeszcze wielka i długa droga ;) Raz nawet wyobrażalem sobie, że to ja mam w swoim portfolio domeny typy biznes.pl, samochody.pl, sex.pl i jak to musi się uśmiech rysować na twarzy, jak ktoś do wycen wrzuca domeny typu super-ciastka.pl ;) ;) ;) ;)

Wyobraźnia jest potrzebna w biznesie ale lepiej nie jaraj żadnych świństw i nie pobudzaj sztucznie takich marzeń bo silne stąpanie po ziemi i odrobina pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziły ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×