Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

forum-nasza-klasa.pl i forum-moja-klasa.pl

Recommended Posts

Ja miałem praktyczne tak jak wspomniałem wyżej z domeną www.euro2012polandukraine.com.
(tak jak pisałem miałem praktyczne doświadczenie z domeną www.euro2012polandukraine.pl)

 

Dużo tych spraw miałeś.. hoho..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie masz napisane że były to sprawy? Wymiana korespondencyjna. A moze Ty miałeś jakąś. Pochwal się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie masz napisane że były to sprawy? Wymiana korespondencyjna. A moze Ty miałeś jakąś. Pochwal się.

 

I wymiana korespondencyjna z UEFA daje Ci podstawy do tego aby ogłaszać się nowym guru ochrony znaków towarowych?

Doświadczenie rzeczywiście masz duże.

Pewnie były 2 pisma.

Pierwsze z UEFA'y do Ciebie a drugie Twoje do nich, w którym grzecznie przeprosiłeś i podkuliłeś ogonek :blink:

Nie ośmieszałbyś się pisząc w tym wątku o takim swoim wielkim doświadczeniu z tą Twoją domeną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Męczy mnie już ten temat.

Napisałeś: Powinno się walić solidne kary za tego typu domeny bo ten maniakalny trend jest już irytujący.

Napisałeś też, że miałeś sprawy sądowe dotyczące swoich domen.

Pochwal się tym. Z pewnością wszystkich będzie to interesowało. Zaintersuje nas wszystkich jak wyglądała obrona i jak się wszystko skończyło.

 

Jak cię temat męczy to po co maglujesz w kółko zamiast doczytać na stronach UPRP i WIPO. Tam wszystko jest czarne na białym. :blink:

 

A co do moich spraw to nie ten temat żeby sie chwalić i nie wszystkie informacje są możliwe do publicznej informacji.

Ogólnie mogę napisać że jednego z moich bardzo dobrych .com'ów (traffic 2-3K uu dziennie) próbowała przejąć fiorma z TelAvivu (poprzez domain hijacking) a jedną z domen dużego sklepu internetowego w końcówce .us musiałem oddać przez moje zaniedbanie. Ale to nie jest miejsce ani temat

 

 

Ponadto, powiedz mi czy właściciele stron:

nasza-klasa.info

nasza-klasa.biz

nasza-klasa.com

nie naruszają dóbr nasza-klasa.pl?

 

Jeżeli są tam treści naruszające to co jest opisane w klasach znaku towarowego NASZA KLASA to tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grubo mylisz się. Napisz o swoim doświadczeniu. Czekam? Ja mam zaledwie 3-letnie i jestem w tym temacie początkującym. Zresztą zauważyłeś, od kilku dni jestem na tym forum. Myślę, że skoro zabierasz głos na tym forum masz dużo do powiedzenia. Narazie jak widzę twoje posty do tego tematu nic nie wniosły. Piszesz aby pisać. Może napiszesz coś konkretnego i wykażesz się swoją wiedzą? Czekam, myślę że sporo osób też chciałoby usłyszeć o Twoim doświadczeniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo proszę o ewentualną wycenę.

Miałem dwie oferty kupna, niestety były to oferty śmieszne, nawet nie będę pisał jakie. Fakt jest taki, że były oferty i jest zainteresowanie domenami.

 

To może się pochwal tymi ofertami. A w międzyczasie napisz szybko maile do tych oferentów, że chcesz im je jednak sprzedać.

 

Widzę masz doświadczenie w tej dziedzinie. Ja miałem praktyczne tak jak wspomniałem wyżej z domeną www.euro2012polandukraine.com. Bezpośrednio prowadziłem korespondencję z uefa, i wiem jak wygląda wszystko od strony prawnej.

 

Praktyczne to będziesz miał po arbitrażu a nie po kilku liścikach. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po części masz rację: z tymi ogórkami. Bo podobna była sytuacja z domeną microsoft.pl (wszyscy o tym dokładnie wiedzą, więc nie ma co tematu rozszerzać).

Co do n-a-s-z-a-k-l-a-s-a.pl naprawdę bym polemizował (tak jak pisałem miałem praktyczne doświadczenie z domeną www.euro2012polandukraine.pl)

Pozdrawiam

Krzysztof

 

Prawnik, który by stwierdził, że n-a-s-z-a-k-l-a-s-a.pl nie łamie prawa do ochrony znaku byłby ślepy. Czy Ty naprawdę nie możesz tego zrozumieć? Ja mam 17 lat i to zrozumiałem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kwalejko, do ciebie chyba nie dociera slowo pisane.

 

Mis jasno, precyzyjnie i wyraznie napisal ci, jakie sa kryteria oceniania nazw pod katem konfliktu z TM. Jego posty wniosly do tematu 100% merytorycznej tresci i dla kazdego poza toba sa zrozumiale.

 

Zarejestrowales domeny ktore nie maja kompletnie zadnej wartosci i sa w jawnym konflikcie z TM, i teraz miotasz sie glupio, probujac zdyskredytowac Misia jako osobe znajaca sie na rzeczy i robiac z siebie pajaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kwalejko, do ciebie chyba nie dociera slowo pisane.

 

Mis jasno, precyzyjnie i wyraznie napisal ci, jakie sa kryteria oceniania nazw pod katem konfliktu z TM. Jego posty wniosly do tematu 100% merytorycznej tresci i dla kazdego poza toba sa zrozumiale.

 

Zarejestrowales domeny ktore nie maja kompletnie zadnej wartosci i sa w jawnym konflikcie z TM, i teraz miotasz sie glupio, probujac zdyskredytowac Misia jako osobe znajaca sie na rzeczy i robiac z siebie pajaca.

 

Jak bym miał skończone osiemnaście lat to był napisał, że trzeba Ci wódki polać, bo dobrze prawisz, a tak to tylko mogę napisać, że Twoim postem administratorzy mogą zamknąc ten wątek :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grubo mylisz się. Napisz o swoim doświadczeniu. Czekam? Ja mam zaledwie 3-letnie i jestem w tym temacie początkującym. Zresztą zauważyłeś, od kilku dni jestem na tym forum. Myślę, że skoro zabierasz głos na tym forum masz dużo do powiedzenia. Narazie jak widzę twoje posty do tego tematu nic nie wniosły. Piszesz aby pisać. Może napiszesz coś konkretnego i wykażesz się swoją wiedzą? Czekam, myślę że sporo osób też chciałoby usłyszeć o Twoim doświadczeniu.

 

To nie jest post o moim doświadczeniu i nie sądze że muszę ci cokolwiek udowadniać, ale skoro tak wylatujesz z tym "doświadczeniem" z postu na post to zaspokoję twoją ciekawość:

w marketingu pracuje od 1993 roku / pierwszą domenę zarejestrowałem w Maju 1997 roku / swoją firmę zajmującą sie marketingiem i nowymi mediami prowadzę od 1996 roku

 

Obsługujemy takie firmy jak Siemens, Sharpie, CNBC Financial, Sanford, CME Group (Chicago Board Of Trade) i wiele innych mniejszych.

 

Jeżeli uważasz że nic co napisałem nie wniosło czegoś do tematu, to chyba nie ma co dalej tracić czasu :blink:

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, jest taka jedna prawda, ktorej ja jestem zawsze wierny: "niewazne kto, ale wazne jak mowi".

 

To prawda, ze Mis ma obsesje na punkcje TM i czesto bardzo wyolbrzymia sprawe, ale akurat w tym temacie ma racje i to w kazdej kwestii.

 

A tak w ogole, to dajcie juz sobie spokoj :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie, ja pierwszą domenę zarejestrowałem 7 lat temu. I pracuję dla Independent Press Agency w Londynie. Odpadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie reformy nie będzie. :blink:

Kwalejko wie swoje.

Skończmy więc dyskusję o TM i wyceńcie Mu w końcu tą domenę. :)

Dla mnie jak już pisałem warta 0

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlasciciel tegoz forum bedzie miliarderem ;) a co do wlasciciela domeny, to powiem tylko : wiecej pokory. Domena wg. mnie warta tyle ile ruch na niej, a jak zjawi sie ktos z N-K, to na Twoim miejscu oddalbym im za free i cieszyl sie, ze nie pozwali mnie o odszkodowanie. Poza tym, gdyby to bylo: forum-naszej-klasy.pl to jeszcze nawet ladnie by to jakos wygladalo, a tak to taka :ph34r: Na Twoim miejscu poczytalbym o sprawie domeny Microsoft.pl Tylko roznica miedzy tamta sprawa a Twoja jest taka, ze wlasciciel tamtej domeny mial TM na "Microsoft" i mial pelne prawa do tamtej domeny, a Ty miales tylko checi na rejetracje w Urzedzie Patentowym i nic poza tym nie masz oprocz domeny, ktora jednak lamie prawo. To tak, jakbys na dzialce, na ktorej nie mozna nic wybudowac, postawil sobie wille i tlumaczyl, ze no przeciez chciales uzyskac pozwolenie na budowe, ale Ci go nie wydano. Mosci Panie z doswiadczeniem-prawo jest prawem i jako "doswiadczony" człek, powinienes wrecz sie juz nie osmieszac dluzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja miałem praktyczne tak jak wspomniałem wyżej z domeną www.euro2012polandukraine.com.
(tak jak pisałem miałem praktyczne doświadczenie z domeną www.euro2012polandukraine.pl)
Grubo mylisz się. Napisz o swoim doświadczeniu. Czekam? Ja mam zaledwie 3-letnie i jestem w tym temacie początkującym.
No nie, ja pierwszą domenę zarejestrowałem 7 lat temu. I pracuję dla Independent Press Agency w Londynie. Odpadam.

Kręcisz niesamowicie i piszesz jakbyś miał < 12 lat. Wszystkie twoje domeny przytoczone na tym forum są nic nie warte, długie i bez sensu, ani możliwości na sprzedaż - 0 ZŁ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
. Dostałem w informacji z UEFA, że nie mogą być w nazwie używane zwroty: Euro 2012, ukraine Poland, poland ukraine, UEFA. Kiedy zapytałem, czy mogę wykorzystać tą nazwę do zbudowania serwisu, w informacji zwrotnej dostałem odpowiedź że tak, ale nie mogę zarabiać na tym serwisie, i domena została wzięta pod nadzór UEFA.

To albo Cie kiepsko nadzoruja, albo szykuje sie (kolejna) sprawa...

Nie mozesz zarabiac, a parking to co?

Podejrzewam ze za duzo klikow tam nie masz, ale jakby nie patrzec - zarabiasz nie zarabiasz -w kazdym razie probujesz na niej zarobic. Do tego jeszcze informacja ze domena jest do sprzedazy...ehhh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodam coś od siebie:

nie biorę pod uwagę spraw prawnych.

biorąc pod uwagę zastosowanie domen: żadne

uzasadnienie:

1. komu o zdrowych zmysłach chciałoby się wchodzić na forum o jakiejś tam naszej klasie i dyskutować o profilach klasowiczów czy innym badziewiu ??

2. nawet gdyby komuś zechciało się to musiałby zakładać kolejne konto

3. po co zakładać kolejne konto na kolejnym forum skoro można założyć forum na nasza-klasa.pl i tam coś robić aczkolwiek nie wiadomo co !

 

dla mnie 0

pozdrawiam szczęśliwego właściciela. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×