Jump to content
Sign in to follow this  
bartol

TS.pl

Recommended Posts

Prosze o opinie na temat domeny TS.pl

 

Mozliwe rozwiniecia:

Transport Spedycja

Totalizator Sportowy

Twoj Sklep

Twoje Solarium

itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosze o opinie na temat domeny TS.pl

 

Domenę opiniuję pozytywnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

T - jak twoje, tani

S - jak sklep

Jak każda dwuliterówka bez QXVY minimum kilkanaście tyś. Nie chcę nawet szacować ile firm ma takie skróty. Zostawić i jeszcze raz zostawić. Watość powinna wzrosnąć minimum kilkakrotnie.

Obecnie na allegro za jakieś 5k sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Bardzo mi milo z tego powodu, a moge prosic o jakas szersza opinie?

Jeżeli posiadasz taką domenę to chyba nie jest Ci potrzebana 'SZERSZA' opinia....

Pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydala by mi sie taka ... akurat moje inicjaly :)

 

Taa... ja od dawna marzę o pb.pl. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo mi milo z tego powodu, a moge prosic o jakas szersza opinie?

 

co tu dużo deliberować.. taka domena to kupa kasy.

mi się z totalizatorem najpierw skojarzyło, ale może mieć wieele zastosowań. nie sprzedałbym poniżej 15k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydala by mi sie taka ... akurat moje inicjaly wink.gif
Taa... ja od dawna marzę o pb.pl. ;-)

A ja mam swoje inicjały, ale to IDN (łb.pl) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze powiedziane. 'Jak masz taką domenę to nie potrzebna Ci szersza opinia' :)

Na prawdę bardzo intelignetne zdanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena którą chciałbym mieć :)

 

Niestety nie stać mnie na nią.

 

Warta grubo ponad 10k

 

Jak będziesz potrzebował nagle 5k to chętnie odkupię tą domenę za tyle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj w CH widzialem, że to skrót od TOP SECRET, mają takie mniejsze logo TS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno nie totalizator sportowy - ide o zaklad ze by tego nie kupili nawet za 2K

 

Przede wszystkim Tenis Stolowy. I nawet wiem kto by to kupil, ale zostawie to dla siebie :P

 

 

Na marginesie:

Ja swoich dwuliterowek nie mam potrzeby wyceniac ;) Wieje to troche zenada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i teraz będzie zabawa z wyceną a chwalipięta właściciel domeny przy kolejnym milionie baksów wyceny będzie dostawał orgazmu chociaż dobrze wie że cena tej domeny jest wysoka i że nie można jej wycenić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokladnie, skonczylby te szopki. Zreszta i tak nie ma pewnosci, ze jest wlascicielem tej domeny. Moze po rpostu jak to sie mowi "ten typ tak ma" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokladnie, skonczylby te szopki. Zreszta i tak nie ma pewnosci, ze jest wlascicielem tej domeny. Moze po rpostu jak to sie mowi "ten typ tak ma" :P

 

Właścicielem domeny ts.pl jest ta sama osoba, która posiada również zm.pl, notebook.pl i kilka innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie nie bądźcie zawistni, każdy ma prawo do przedstawienia swojej domen/y ( niezależnie czy chce sie pochwalić czy nie to już nie wasza sprawa) Nie macie ochoty jej wyceniać lub komentować to tego nie róbcie. To bardzo nieprofesjonalne tak traktować sprawę i pewnie w oczach wielu nie służy temu forum. Poza tym niektórzy są pewnie wkurzeni ze to nie ich doomena/y :P

A tak na marginesie to uważam ze jakbyście mieli takie domeny to każdy z was by tak od czasu do czasu je gdzieś przedstawiał. Zawsze jest szansa na znalezienie kupca, jakąś promocję itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj w CH widzialem, że to skrót od TOP SECRET, mają takie mniejsze logo TS
Dzieki Rafał, moze to dobry trop... :P

 

Milion złotych! wink.gif

Dzieki za wycene, moim zdaniem nieco przesadzona no ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania.. ;)

 

dd.pl pewnie z 2miliony smile.gif
dd.pl z tego co sie orientuje raczej nie na sprzedaz... Moze 2miliony by przekonaly wlasciciela?

 

No i teraz będzie zabawa z wyceną a chwalipięta właściciel domeny przy kolejnym milionie baksów wyceny będzie dostawał orgazmu chociaż dobrze wie że cena tej domeny jest wysoka i że nie można jej wycenić dry.gif

Prosze Cie, nie oceniaj co wiem a czego nie wiem. Orgazm z powodu domeny? To chyba jakies zboczenie...

 

Dokladnie, skonczylby te szopki. Zreszta i tak nie ma pewnosci, ze jest wlascicielem tej domeny. Moze po rpostu jak to sie mowi "ten typ tak ma" wink.gif
Baaa... tak samo jak nie ma pewnosci czy to czasem nie ja jestem ojcem dziecka Anety K.

 

Ludzie nie bądźcie zawistni, każdy ma prawo do przedstawienia swojej domen/y ( niezależnie czy chce sie pochwalić czy nie to już nie wasza sprawa) Nie macie ochoty jej wyceniać lub komentować to tego nie róbcie. To bardzo nieprofesjonalne tak traktować sprawę i pewnie w oczach wielu nie służy temu forum. Poza tym niektórzy są pewnie wkurzeni ze to nie ich doomena/y rolleyes.gif

A tak na marginesie to uważam ze jakbyście mieli takie domeny to każdy z was by tak od czasu do czasu je gdzieś przedstawiał. Zawsze jest szansa na znalezienie kupca, jakąś promocję itp.

Zgadzam sie w 100% :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×