Jump to content
Guest Michal

Dealer aut

Recommended Posts

Wszystkie Audi do 10 tysięcy euro w z tego samego rocznika i modelu co na tej stronie co podałes można znaleść w podobnych cenach w UK. Alfa Romeo Spider 2.0 jest ciekawy :rolleyes:

 

Tylko kierownica z prawej strony troche przeszkadza :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ewidentnie cos jest nie tak z tymi cenami. Michal ta firma jest z Monachium, daleko nie masz. Moj niemiecki pozostawia wiele do zyczenia, takze nie bede meczyl sie przez tel. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Mój kolega jutro tam zajrzy!

 

SLR mający tylko 3,2k km za 110k EUR?!

 

Jeżeli te ceny są prawdziwe to od razu po sesji idę robić prawo jazdy :rolleyes:

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój kolega jutro tam zajrzy!

 

SLR mający tylko 3,2k km za 110k EUR?!

 

Jeżeli te ceny są prawdziwe to od razu po sesji idę robić prawo jazdy :blink:

 

No to niech sie wszystko dowie.

Moze trzeba sie bedzie tam wybrac :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój kolega jutro tam zajrzy!

 

SLR mający tylko 3,2k km za 110k EUR?!

 

Jeżeli te ceny są prawdziwe to od razu po sesji idę robić prawo jazdy :rolleyes:

Daj znac, bo takich cen to nawet w USA nie ma po przeliczeniu, chyba, ze podaja kwote pierwszej wplaty. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał jak te ceny są prawdziwe to kombinuj busa dla sporej garstki osób z forum ;-)

Audi A4 Cabriolet 2.5 TDI ~20tys. zł rocznik 04' marzenie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jaguar S-Type 2.7 Twin Turbo Diesel Executive - Gebrauchtfahrzeug, beschädigtes Fahrzeug - uzywany, samochod USZKODZONY! cokolwiek to znaczy, bo nie jest wyjasnione. Tylko po jakiego grzyba daja fotki jak z folderu? Widze, ze sie Mobile.de zmienilo pod wzgledem layoutu.mam nadzieje, ze pod wzgledem jakosci ofert nie, bo sobie zawsze cenilem i zawsze byly prawdziwe fotki: jak samochod nowy - no to na fotkach jak z salonu, jak uszkodzony - to pokazane uszkodzenia, a teraz widze, ze fiu fiu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

umberto a ta A4 co wyżej podałem, uszkodzona? Może z opisu coś wyczytasz bo "ja ani me ani be z niemieckiego"Auto ist kaput :rolleyes:

Link:

Link

 

Jak ta A4 jest w takiej cenie, to zamawiaj mi lawetę Michał do Polski, na dniach przyjadę ;-)

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
umberto a ta A4 co wyżej podałem, uszkodzona? Może z opisu coś wyczytasz bo "ja ani me ani be z niemieckiego"Auto ist kaput :rolleyes:

Link:

Link

Nie ma żadnej info o tym, że jest uszkodzony! Ale swoje kilometry jak widać ma.

 

Nie znam się na autach, dlatego ten temat tutaj podałem.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im paliwo będzie droższe, tym samochody będą tańsze. W dużych miastach krajów rozwiniętych, można kupić dobry samochód za tygodniową pensję. Mój ojciec odkładał kiedyś parę lat na samochód i ma dwa nie wiadomo po co. Mówi, że "szkoda sprzedawać".

 

Uprzedzając pytania: Dobry samochód to taki którym można jeździć rok do pracy nie wsadzając ani grosza w naprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma żadnej info o tym, że jest uszkodzony! Ale swoje kilometry jak widać ma.

 

Nie znam się na autach, dlatego ten temat tutaj podałem.

 

Fakt faktem, że to jest Diesel no ale A4 2.5 04' rocznik w tej cenie, to jak pisałem wyżej, na dniach bym pojechał, tylko ja nie dogadam się z właścicielem, bo niemieckiego nie znam(więc mógłbym liczyć na Ciebie, jako tłumacza), na Gps jakoś tam bym dojechał. Na screenach wygląda cudownie jednym słowem ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie - odradzam A4, każdy kto miał przyjemność nim jechać wie, że jest stanowczo za ciasne :blink: Ze swojej strony szczerze mogę polecić A6, szczególnie w Quattro :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dużych miastach krajów rozwiniętych, można kupić dobry samochód za tygodniową pensję...

...dyrektora spolki gieldowej.

 

Z duza iloscia ofert na mobile.de jest tak jak z aukcjami domen na allegro...

nawet nie chce liczyc wyjazdow po samochod w tamtym roku z mobile.de, ktore konczyly sie niczym. Teraz juz wiem i do wszystkiego podchodze tak samo: nie szukaj super okazji bo nie znajdziesz, za samchod trzeba dac tyle ile on kosztuje i jeszcze radze nie robic interesow z Turkami, Rosjanami i Polakami z tej stronki, oszczedzicie sobie sporo nerwow i pieniedzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie jest to auto do przejęcia razem z kredytem. Często tak jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie A4 trochę malutka :rolleyes:

A6 już lepiej ale za porównywalną cenę mam SUVa :blink:

 

Ceny przytoczone przez Michała naprawdę ciekawe.

 

EDIT:

 

Tutaj akurat widać, że samochód ma dach wgnieciony.

 

http://otomoto.pl/jaguar-s-type-2-7-twin-t...v-C4777685.html

 

@Gaudzinski: Dalej nie oglądałem wystarczyło mi, że zobaczyłem dach :blink:

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heden dla mnie wystarczająca będzie i dla dziewczyny, znajomy ma więc spokojnie wystarczy ;-)

Dzisiaj wchodzę na link:

A4

 

i napis:

Das gesuchte Inserat wurde nicht gefunden.

 

Może ktoś to przetłumaczyć.

 

Normalnie popsuli mi humor z rana :rolleyes:

 

Oraz dokładny adres może mi ktoś napisac, gdzie ta giełda się znajduje w Munchen?

 

Dzieki za pomoc.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×