Jump to content
deg1

rzeczoznawca.pl

Recommended Posts

Witam

co myślicie o domenie rzeczoznawca.pl

 

Mamy rzeczoznawców majątkowych, budowlanych, samochodowych, ....

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie napisal, ze na sprzedaz ;p

 

 

Dokładnie.

 

Myślę, że nie będzie kłopotu z osiągnięciem wysokiego x xxx. Aucja byłaby ciekawa ;)

 

EDIT:

Tak poza tym Panowie napalamy się na domenę a nawet nie wiadomo kim jest autor tematu i czy wogóle jest jej właścicielem. Dołączył dzisiaj. :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że nie będzie kłopotu z osiągnięciem 10k bo za tyle sam bym ją od razu kupił. :)

 

no i po zabawie ;-) heden nie wtrącaj się ;-))

px: wiem, że deg1 nie napisał, że jest na sprzedaż. moje "dam więcej" oznaczało też, że wyceniam ją wyżej niż networker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 10k PLN kilka osób z tego forum chętnie kupi tę domenę "od ręki" :)

 

Dlatego realną wartość tej domeny należy wyceniać na 10-20k PLN.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anglik zwykł rzucać takimi prowokacyjnymi tematami, atakując znienacka ze swoich trzystu zapasowych kont, choć pewności nigdy nie było, nie ma i nie będzie. ;)

 

A domena jak to domena z wysokiej półki, każda sprzedaż po cenie z mniej niż 4 zerami to kiepski deal dla sprzedawcy, a bardzo dobry dla kupującego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
X XXX zl więcej bym nie dał za domenę ;)

No i widzisz - straciłbyś pieniądze, bo kupując domenę za 9999 zł, mógłbyś ją natychmiast sprzedać za 10000 zł :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i widzisz - straciłbyś pieniądze, bo kupując domenę za 9999 zł, mógłbyś ją natychmiast sprzedać za 10000 zł ;)

 

 

A zaczeło się od 1k :)

 

Rzeczywiście widzę, że co najmniej 2 osoby byłyby skłonne kupić ją od ręki za 10k :D

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale chetnie bym zobaczył finalizacje transakcji za 10k

bo pisac mozna sporo ;)

 

Dla mnie nie stanowi to problemu. Niektóre domeny kupuję jako EU a nie domeniarz :) Więc jak dla EU 10k to odpowiednia cena. Wydaje mi się, że przy tym keywordzie ciężko będzie znaleźć nawet EU skorego dać więcej.

 

 

#domeniarz.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

domena rzeczoznawca.pl jest moja od prawie 10 lat. Jest na sprzedaz.

w latach 99-2001 prowadziłem tam prosty serwis dla rzeczoznawcw i ludzi poszukujących rzeczoznawców (prawo, wyszukiwarka rzeczoznawców, wizytówki rzeczoznawców, linkownia do stron pokrewnych... reklamy firm budowlanych ...)

Domena dobra ma duzy potencjał ... budownictwo, banki hipoteczne, nieruchomości ... no i rzeczoznawcy:majątkowi, samochodowi, inni

Zarejestrowałem sie dzisiaj, bo adres di.pl dostałem dzisiaj od znajomego .... nie siedzę w temacie domen i ich sprzedazy ... wiem natomiast, że mam wartościową domenę.

pozdrawiam i dziekuje za opinie .... deg1 - Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

gwarantuje że pomimo wycen po 30+ K nikt z wyceniających nie sięgnąłby do portfela i nie kupił jej za tą cenę :)

Jak to mówią amerykańscy górale "talk is cheap"

 

IMHO ta domena to okolice 10K ± 5%

 

Jest to bądź co bądź liczba pojedyncza wmiarę skomplikowanego fonetycznie słowa, gdzie jest parę innych z tej samej dziedziny o wiele bardziej atrakcyjniejszych jak choćby wyceny.pl czy wycena.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sposób pierwszy: wystaw domenę na aukcję, myślę że cena 10k zostanie osiągnięta w przeciągu kilku chwil, a dalej to już „sky's the limit”. Tylko nie wystawiaj na allegro, bo tam nie ma przedłużania aukcji i potencjalnie wiele stracisz (większość będzie się działa pod koniec aukcji). Aukcję warto nagłośnić, bo domeną mogą być zainteresowane firmy i portale finansowe.

 

Sposób drugi: Ustal sobie satysfakcjonującą cenę, np. 50k, a może 100k, i wyślij oferty do największych firm lub portali które mogłyby być zainteresowane. Nie wysyłaj do wszystkich naraz, raczej najpierw do jednego, jeśli nie będą zainteresowani to do drugiego itp. Źle by to wyglądało gdyby jedna firma się zgłosiła i kupiła, a za chwilę druga również byłaby zainteresowana, a domeny już by nie było...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli na tyle ją wyceniasz? :)

 

A dlaczego nie? Przecież cena domeny to wypadkowa tego, ile jest skłonny zapłacić nabywca i za ile jest skłonny ją sprzedać właściciel. Tego typu domeny są trudne do wyceny, ale ja bym jej poniżej 50k nie sprzedał klientowi końcowemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mnie też pewnie nie, bo mozę byc problem z kupcem :)

 

poszukajmy potencjalnego chetnego klient końcowego:

 

1. pojedyńćzy rzeczoznawca: chyba nie stać go jednak na kilkadziesiat tys za domenę

2. grupa rzeczoznawców: moze wolałaby rzeczoznawcy.pl ?

3. banki: też chyba liczba mnoga

4. portal branżowy: byłby taki ?? jak tak to też chyba aż takieog pacia na l.poj by nie mieli?

 

 

mozecie podac jakiegoś potencjalnego bogatego zainteresowanego ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. pojedyńćzy rzeczoznawca: chyba nie stać go jednak na kilkadziesiat tys za domenę

 

samych rzeczoznawcow majątkowych jest blisko 5 tys, z czego jestem przekonany, że przynajmniej kilkuset stac na tą domenę... ale w tym zawodzie dochody sa mocno skorelowane z stażem pracy/wiekiem i tu moze tkwic problem ... starsze osoby maja wiekszy opor w korzystaniu z internetu ... w szczegolnosci nie wiedza nawet co to domena

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak naprawdę prawdziwej wyceny może dokonać właściciel domeny, który posiada ją od 10 lat, na podstawie ofert, które dotychczas otrzymał, chyba, że tu chodzi o wygranie 6 w lotka

Share this post


Link to post
Share on other sites
samych rzeczoznawcow majątkowych jest blisko 5 tys, z czego jestem przekonany, że przynajmniej kilkuset stac na tą domenę... ale w tym zawodzie dochody sa mocno skorelowane z stażem pracy/wiekiem i tu moze tkwic problem ... starsze osoby maja wiekszy opor w korzystaniu z internetu ... w szczegolnosci nie wiedza nawet co to domena

moze źle się wyraziłem, nie chodizło mi o stać ogólnie ( fakt to nie są biedni ludzie ), co że stać z punktu widzenia biznesowego: czyli czy podniesie jego dochody i szybo się zwróci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×