Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

po napisaniu maila na dropped malpa ticketserver peel lub kontakt malpa dropped peel nie mam zadnej informacji o przydzieleniu numeru ticketa i nie wiem czy to cos z moja skrzynka czy tez to cos w dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
po napisaniu maila na dropped malpa ticketserver peel lub kontakt malpa dropped peel nie mam zadnej informacji o przydzieleniu numeru ticketa i nie wiem czy to cos z moja skrzynka czy tez to cos w dropped.

Zobacz TU to się dowiesz dlaczego :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
po napisaniu maila na dropped malpa ticketserver peel lub kontakt malpa dropped peel nie mam zadnej informacji o przydzieleniu numeru ticketa i nie wiem czy to cos z moja skrzynka czy tez to cos w dropped.

Admini poprawiają problem z bazą danych ticketów, za chwilę zacznie działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedawa domeny -> domeny na sprzedaż.

 

Jak mogę z tego listingu całkowicie usunąć domeny? Wiszą mi tam np. domeny które już wygasły i są wolne (zaznaczam, że są to domeny spoza Dropped.pl - może to stanowi jakiś problem?).

Edited by amfre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny raz mam sytuację, że domena nie może być zaparkowana w Namedrive - super, w takim razie nie chciałbym aby miała ustawienia globalne mojego konta - czyli przekierowanie na Namedrive - chciałbym, żeby kierowała od razu na formularz w AM, niestety przy zablokowanych domenach nie mam żadnych ustawień parkingu więc nie mam jak tego zrobić - moglibyście to poprawić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOże tak czas na małą zmianę w Dropped dotyczącą koloru liter?

 

Może ten kolor #B0C0FF warto zmienić po prostu na #000000 (czarny)?

 

Szczególnie jak się przegląda listę spadów po 500 domen na stronie i ogólnie inne listy domen, to naprawdę ciężko się skupić i wypatrzeć, czy aby nie ma literówki w nazwie i w ogóle męczący jest ten kolor dla oczu.

 

Myślę, że wielu będzie ZA taką zmianą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlaczego po tym linkiem gdzie jest moje portfolio, wyświetla się to co wkleiłem poniżej mimo że mam domeny w całkiem innych kategoriach i domen mam 72 a nie 45 jak wynika z tego zestawienia ?

 

http://www.aftermarket.pl/portfolio/8264

 

 

Usługi (1)

Tłumaczenia (1)

 

Dom i ogród (1)

Meble ogrodowe (1)

 

Inne domeny (43)

Pozostałe (43)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sory ze na forum ale wiecej tu ludzi z dropped niz na waszym supporcie wiec:

 

na LM system wystawiam mi pojedyncze domeny po kilka razy kazda i pobiera kilkakrotnie prowizje

przykladowo aplikacjebiurowe.pl,domaintrade.pl,x-5.pl czy inne wystawione po 5 czy wiecej razy

 

zglosilem na support kilka dni temu, 0 odzewu, klienci licytuja pytanie co jak sie sprzeda kila tych samych domen roznym osobom

 

\brak polskich czcionek iphone\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie da się zmieniać DNS dla niemieckich domen. Wypisuje na czerwono że zmienia, ale nie zmienia.

 

Nie ma alexy dla .sk, .eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem z wystawianiem "Poprzednich aukcji" a dokładniej dotyczy kategorii.

 

Przy wystawieniu hurtem wszystkie aukcje wsadzane są do jednej kategorii tj. POZOSTAŁE co jest totalną bzdurą.

 

Każda wcześniej była przypisana do odpowiedniej kategorii na aukcji więc powyższa opcja hurtowego wystawiania w zasadzie jest bezużyteczna lub trzeba ją naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak mogę z tego listingu całkowicie usunąć domeny? Wiszą mi tam np. domeny które już wygasły i są wolne (zaznaczam, że są to domeny spoza Dropped.pl - może to stanowi jakiś problem?).

Czy nie masz ich tam?

https://www.aftermarket.pl/marketsetexternal.php

 

Gorzej z domenami, które ktoś inne ponowne zarejestrował w dropped :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwna sprawa z łapaniem, Dodałem do łapania domene chirurgiaortopedyczna.pl, spadała dziś. pojawiło sie info "Nie udało się przechwycić", sprawdziłem w WHOIS a tam rejestratorem jest Michau Enterprises Ltd. Domena nie miała opcji.

 

Ktoś mi wytłumaczy co się stało??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena zostala zarejestrowana recznie przez jednego z naszych klientow (przed naszym skryptem) - sprawdzimy dlaczego skrypt sie opoznil i nie przechwycil domeny ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena zostala zarejestrowana recznie przez jednego z naszych klientow (przed naszym skryptem) - sprawdzimy dlaczego skrypt sie opoznil i nie przechwycil domeny ;-)

Trochę słabo. Myślałem, że takie rzeczy już się nie zdarzają...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena nie była przez nikogo dodana do przechwycenia. Albo dodałeś jej literówkę, albo tylko wydało Ci się że ją dodałeś, ale np. ktoś Ci przerwał w trakcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwna sprawa z łapaniem, Dodałem do łapania domene chirurgiaortopedyczna.pl, spadała dziś. pojawiło sie info "Nie udało się przechwycić", sprawdziłem w WHOIS a tam rejestratorem jest Michau Enterprises Ltd. Domena nie miała opcji.

 

Ktoś mi wytłumaczy co się stało??

 

Dotyczy tego samego tematu: domena hobby-strefa.com.pl, po wygaśnięciu info-"przechwycona w innym serwisie", we WHOIS

Status domeny: Domena zarejestrowana

Status opcji: Brak opcji

Rejestrator: Michau Enterprises, LLC

 

no i jak tu działa przechwytywanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i jak tu działa przechwytywanie?

 

Akurat ta domena została odnowiona

created: 2009.04.13 19:42:21

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat ta domena została odnowiona

 

Dzięki, tylko musiałoby być w dropped również "odnowiona przez właściciela", i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki, tylko musiałoby być w dropped również "odnowiona przez właściciela", i tyle.

Dropped się często myli. NIe warto patrzeć na to i się denerwować. Tylko i wyłącznie WHOIS.pl prawde powie, co się stało z domeną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku zbliżającego się wygaśniecia jednej z moich domen muszę codziennie od 2 tyg być obsypywany wiadomością iż wygasa ? Aż takiej sklerozy nie mam aby codziennie mi przypominać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×