Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Jeśli chodzi o ten nowe rozszerzone opisy to wyświetla się w opisie:

 

Domain name meaning

Possible domain usage

Infomation about domain traffic

Information about seller

 

lepiej byłoby chyba domyślnie po polsku (np. znaczenie domeny, zastosowanie etc.) albo żeby dostosowywało się do języka wybranego w dropped.pl :blush: A tak to zmiana na plus.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z innej beczki:

 

Jak teraz mogę sprawdzić dzienny ruch na domenie ?

 

Wcześniej wystarczyło:

 

Zarządzaj domenami -> Moja lista domen -> Przy domenie były takie możliwości

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej chwili możesz użyć widoku "Ruch" albo "Operacje" aby dostać link do tych styatysk. Dodamy je też jutro do okienka AJAX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy było czy nie.

 

Sprawdzanie domen w "Załóż opcje" pokazuje że można założyć opcje na domeny. Po sprawdzeniu WHOIS okazuje się, że na te domeny już od dawna opcje są pozakładane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zwróćcie uwagę na swoje rozliczenia.

 

tzn.otrzymujecie maila od dropped, że domena została sprzedana.

w rozliczeniach jednak są domeny są za 0,00 zł czyli opłaty nie naliczają się.

 

ja już miałem trzy takie zonki w tym tygodniu.

 

super hiper usprawnienia są opisywane na blogu dropped a prosta rzecz szwankuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena jest oznaczona jako wolna, a w rzeczywistości jest dawno zarejestrowana.

W rezultacie jest błąd: Nie można wykonać operacji (Brak dostępu - 9800)

 

Ta sama kwestia, co tutaj:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=25539...st&p=317113

Wszystkie wspominane tu brakujące tłumaczenia, kolory ramek ajaxowego okienka i inne rzeczy którymi się teraz zajmujecie to nieistotne poprawki. Prawdziwym strzałem w stopę jest bałagan w narzędziach do sprawdzania dostępności domen. Przewagą dropped była możliwość rejestracji wygasających domen. Teraz tego nie ma i nie ma przewagi dropped. Daję to pod rozwagę.

 

Jest to wydaje mi się najpoważniejszy błąd po nocnych ulepszeniach i nie pojawiło się nawet słowo komentarza. To, że dało się zlecić rejestrację zarejestrowanej eDesign.pl również nie świadczy najlepiej o wprowadzonych zmianach.

 

Naprawcie to w końcu...

A potem możecie dodać eksport domen z giełdy i aukcji do pliki xls do przeglądania offline

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedyś (z dwa tygodnie) temu był prosty import domen na sprzedaż.

 

drooped się unowocześnia (co się chwali) ale w efekcie, zastąpili mega rozbudowaną formatką która nie działa.

 

zgłosiłem temat do supportu. obecnie jednak dropped ćwiczy na swoich Klientach cierpliwość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zwróćcie uwagę na swoje rozliczenia.

 

tzn.otrzymujecie maila od dropped, że domena została sprzedana.

w rozliczeniach jednak są domeny są za 0,00 zł czyli opłaty nie naliczają się.

 

ja już miałem trzy takie zonki w tym tygodniu.

 

super hiper usprawnienia są opisywane na blogu dropped a prosta rzecz szwankuje.

miałem taki przypadek, zgłosiłem i zostało załatwione przez tickety ale uważajcie na to

Share this post


Link to post
Share on other sites
kiedyś (z dwa tygodnie) temu był prosty import domen na sprzedaż.

 

drooped się unowocześnia (co się chwali) ale w efekcie, zastąpili mega rozbudowaną formatką która nie działa.

 

zgłosiłem temat do supportu. obecnie jednak dropped ćwiczy na swoich Klientach cierpliwość.

Przecież stare pliki do importu cały czas są...

http://www.aftermarket.pl/marketimportexternal.php

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przewagą dropped była możliwość rejestracji wygasających domen. Teraz tego nie ma i nie ma przewagi dropped. Daję to pod rozwagę.

Funkcjonalność została przywrócona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdzanie domen w "Załóż opcje" pokazuje że można założyć opcje na domeny. Po sprawdzeniu WHOIS okazuje się, że na te domeny już od dawna opcje są pozakładane.

Dla jakiej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Funkcjonalność została przywrócona.

Funkcjonalność działa przy sprawdzaniu pojedynczych domen,

gdy wrzuci się listę kilkunastu, kilkudziesięciu adresów wszystkie są widoczne jako dostępne,

 

Możliwe że z opcjami jest podobnie, szwankuje po prostu hurtowe sprawdzanie statusów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Funkcjonalność działa przy sprawdzaniu pojedynczych domen,

gdy wrzuci się listę kilkunastu, kilkudziesięciu adresów wszystkie są widoczne jako dostępne,

Hmmmm ?

Wrzuciłem właśnie listę kilkunastu zajętych domen i pokazało mi że są zajęte. Jakie domeny widzisz jako wolne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy już było, ale nie działają emaile powiadamiające np. o przebiciu w aukcji.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeszcze po transferze domena nie pojawia się w panelu (Moja lista domen), a we WHOIS pokazuje, że jest już w Michau Enterprises Ltd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmmm ?

Wrzuciłem właśnie listę kilkunastu zajętych domen i pokazało mi że są zajęte. Jakie domeny widzisz jako wolne?

Proszę bardzo:

testy_1.png

 

Zlecam wiec testy tych domen i:

testy_2.png

 

Domeny te mam od kilku dni w testach, więc to w sumie dobrze że nie udało mi się ich drugi raz testować.

Ale potwierdza to, że hurtowe sprawdzanie dostępności nie działa jak powinno.

 

Tak na marginesie, widzę że zmieniło się formatowanie tabeli z wynikami formularza Rejestracja domen. Osobiście uważam, że czytelniejsza był poprzednia wersja, czyli wyboldowane domeny wolne, a domeny możliwe do przechwycenia wyrożnione tylko niebieskim napisem "Rejestruj". Ale to tylko moje zdanie.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od godziny próbujemy przenieść jedną z domen na inne konto w Dropped...mail o potwierdzenie transferu przepadł...od wczoraj klient próbuje kopić domenę w transakcji escrow..nie może się przebić...Rozumiem że w przypadku rezygnacji przez klienta z zakupu Dropped ją odkupi..

:blush:

 

Jak tak te zmiany mają wyglądać to nieźle się zapowiada...na chwilę obecną jest tragicznie...a wszelkiego typu poprawki robione na gorąco przypominają leczenie syfa aspiryną...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wielu próbach udało mi się wytransferować domeny z Dropped .Ja już temu rejestratorowi "dziękuje"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostaję podwójne emaile informujące o odnowieniu domen.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×