Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Popieram.

FirstMinuty wzbudzają kontrowersje, ale jest to usługa płatna i jej ważnym elementem jest newsletter, którego nie ma.

 

to samo dotyczy last minute.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dostaje alerty o końcu testowania domen które testował 2 tyg temu :)

 

To jeszcze nic wielkiego.

Ja przed momentem dostałem to:

 

Drodzy użytkownicy,

 

Ze względu na opóźnienie w harmonogramie konferencji Meet Domainers, aukcja domen na żywo rozpocznie się około 18:00.

 

Z pozdrowieniami,

Michał Pleban

Share this post


Link to post
Share on other sites
do mnie też przyszło masę e-maili z 20 sierpnia

chyba przywrócili nie to archiwum :)

A już podejrzewałem o to mojego dostawcę hostingowego bo czasami jak ktoś grzebie w serwerze poczty to archiwalne wiadomości się powielają :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja również zostałem zasypany mailami z drugiej połowy sierpnia, niezły FAIL!! :/

witajcie w klubie, maile z 20 siernia przychodzą, ale już trzeci dzień czekam na maila aktywującego transfer opcji i ak go nie było tak nie ma. A już myślałem ze poczta yahoo leci w kulki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Wielce szanowni Panowie z Dropped (tutaj uklon do kolan) Czy ta firma jeszcze dziala, czy zwijacie zabawki i liczycie mamone? Do ku...nedzy, ile mozna czekac na odpowiedz na bardzo wazne pytania przez cudowny ticket, ktory mial byc przeciez zbawieniem. Musicie sie jeszcze duzo uczyc, w tej chwili jest to najgorszy support z jakim mialem do czynienia. Dramat. Traktujcie klientow powaznie, a nie jak zlo konieczne. Do roboty!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego w newsletterze "Najciekawsze domeny do przechwycenia" ukazywane są domeny z prywatną opcją (nie automat Dropped)?

Szansa, że i tak spadnie jet chyba niewielka...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym dodam stałą porcję moich propozycji udogodnień w Dropped (wśród nich ponawiane propozycje sprzed kilkunastu stron -> patrz wstecz ten temat, które wciąż są niezrealizowane).

 

Jeszcze jedno, o czym zapomniałem, ale chyba już wczesniej wspominałem:

 

- Czy w Wyszukiwarce usuniętych domen nie można zrobić takiego wybierania, aby móc wybrac np. tylko domeny .pl i .com.pl Na razie można albo takie, albo takie, albo takie końcówki. Podobnie z datami, aby móc szukać domen, które spadły od danego dnia do danego dnia.. Chyba już pisałem o tym - zero odzewu, zlew na klientów, żeby chociaż napisać: tak, pracujemy nad tym,; nie, nie bedzie tego, implementacja nie jest możliwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracujemy nad tym (nawet konkretnie dzisiaj, przy okazji implementacji nowego silnika wyszukiwania wygasających domen).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sądziłem, że kiedyś o to spytam, ale jednak.. :) Czy Dropped.pl planuje wprowadzenie przechwytywania opcji?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście :)

Jakieś szczegóły przed odpaleniem usługi? ;)

 

Szczerze to jeszcze rok czy dwa lata temu nie uwierzyłbym, że będzie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi.. Rynek domen potrafi zaskoczyć :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
od kilku dni mam czystą liste domen .eu do przechwycenia, macie podobnie?

 

Ostatnia aktualizacja listy domen była 2 września, może o to chodzi? Poza tym ostatnio dropped.pl bardzo słabo przechwywuje domeny.eu, praktycznie wcale, może zaprzestaje przechwytywania .eu na rzecz jakiejś nowej końcówki.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnia aktualizacja listy domen była 2 września, może o to chodzi? Poza tym ostatnio dropped.pl bardzo słabo przechwywuje domeny.eu, praktycznie wcale, może zaprzestaje przechwytywania .eu na rzecz jakiejś nowej końcówki.

 

To już nie jest pierwszy raz, na początku sierpnia było podobnie.

 

Po wtóre, czy nie macie problemów z logowaniem do konta dropped od kilku dni?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×