Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Usługi są dostępne w bocznym menu pod nagłówkiem "Laboratorium". Pomyślę nad lepszym umiejscowieniem.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Usługi są dostępne w bocznym menu pod nagłówkiem "Laboratorium". Pomyślę nad lepszym umiejscowieniem.

OK, przeoczyłem. :blink:

 

A do tego "monitora Whois" to czy można by jeszcze do tabelki dodać, czy jest opcja i jeśli jest, to kiedy utworzona ew. wygasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja chciałbym dodać że licznik wykorzystanego sprawdzenia działa niepoprawnie, chyba że pokaż dane abonenta też wchodzi pod licznik.

Wchodząc na sprawdzenie domeny, a następnie na pokaż dane abonenta i powrocie na poprzednią stronę, licznik wskazał -2 od całej sumy

Czy to ma tak działać?

Edited by markow1977

Share this post


Link to post
Share on other sites
AfterMarketException Object ( [source:protected] => name [text:protected] => Domena nie istnieje [message:protected] => Error #11005: Domena nie istnieje [string:Exception:private] => [code:protected] => 11005 [file:protected] => /home/svn/production/soap/impl/AfterMarket.class.php [line:protected] => 6476 [trace:Exception:private] => Array ( [0] => Array ( [file] => /home/svn/production/soap/impl/AfterMarket.class.php [line] => 4411 [function] => _throwException [class] => AfterMarket [type] => -> [args] => Array ( [0] => 11005 [1] => Domena nie istnieje [2] => name ) ) [1] => Array ( [file] => /home/svn/production/multimarketset-deleteoffer.php [line] => 42 [function] => setDomainForSale [class] => AfterMarket [type] => -> [args] => Array ( [0] => [1] => [2] => [3] => domena.pl [4] => [5] => [6] => [7] => 0 [8] => 0 [9] => PLN [10] => [11] => ) ) ) [previous:Exception:private] => )
Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiłem domeny na aukcje - zaplanowałem konkretny dzień i godzinę. Dzisiaj patrzę - data jest dzień wcześniejsza, godzina także. Czy zdarzyło Wam się coś takiego, czy to może być błąd? Chyba nie jest to wynikiem ręcznego ustawienia z powodu "przepełnienia" aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

zauważyłem błąd na AM, nie wiem czy tylko u mnie tak się dzieję, sprawdzałem na IE7 i FF3.5.11

- po dodaniu do aukcji pliku (w moim przypadku pliku *.jpg) plik dodaje się do aukcji,

ale już po kliknięciu na niego nic się nie dzieje.

 

Pozdrawiam

Marcin

Edited by markow1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, widzę, że przy wyszukiwaniu domen, gdy są zajęte, pojawiła się możliwośc sprawdzenia WHOIS (tylko dla domen .pl).

 

Czy nadal pozostaje limit: "Pozostało ci dzisiaj 200 zapytań do bazy WHOIS"?

 

Z każdym sprawdzeniem domeny nadal wyświetla się, że zostało 200 zapytań. Błąd wyświetlania, czy błąd zliczania? A może nie ma już limitów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się dzieje z serwerem ?

Od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować, a przy połączeniach szyfrowanych wyskakuje biała strona.

 

//korzystam z opery.

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

zauważyłem błąd na AM, nie wiem czy tylko u mnie tak się dzieję, sprawdzałem na IE7 i FF3.5.11

- po dodaniu do aukcji pliku (w moim przypadku pliku *.jpg) plik dodaje się do aukcji,

ale już po kliknięciu na niego nic się nie dzieje.

 

Pozdrawiam

Marcin

Pytanie za 100 punktów: po co opcja dodawania załączników, skoro nie działa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie niecodzienne pytanie. Zawsze mnie to nurtowało, więc postanowiłem zapytać.

 

Na jakiej zasadzie działa opcja "wstrzymaj" w Dropped.

 

Dajmy na to mam do opłacenia domenę, wybieram opcję wstrzymaj i..? Są za to jakieś sankcje, kary, ect.?

 

Jeżeli dana domena niedługo wygasa, to nawet "po terminie" pozwoli mi to opłacić domenę?

 

 

Nigdy nie miałem problemów z regularnym płaceniem i raczej mnie to (na razie) nie dotyczy, jednak dobrze wiedzieć, w razie jakiegoś nagłego wyjazdu, czy tym podobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wstrzymaj" to opcja, która nie pozwala na automatyczne pobranie zgromadzonej kasy z konta (gdybyś miał saldo dodatnie). Innymi słowy, ta funkcja służy do odraczania płatności jeśli nie chcesz opłacać rezerwowanej domeny od razu, jeśli nie chcesz opłacać wylicytowanej domeny od razu (tylko po 5 dniach), itd. Nie ma za to sankcji jeśli zachowujesz regulaminowe terminy - tzn. za wylicytowaną domenę musisz po 5 dniach zapłacić.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejestracja domen > wybór opcji "I want to place the domains in First Minute auctions" - jako domyślnej, to zły wybór, jakby ktoś zachęcał do popełnienia błędu i wystawienia fm. Domyślnie powinna być dotychczasowa opcja " Chcę poczekać z rejestracją domen", z czego korzysta większość, lub przynajmniej powinna być indywidualnie możliwosć wyboru opcji domyślnej.

 

Nie mówiąc o tym, że przypominanie wszystkim o akcjach FM nie jest zbyt szczęśliwe, gdyż akcje fm są zdecydowanie porażką serwisu, przez takie rozwiązania rynek domen jest bardziej spekulacją, niż biznesem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rejestracja domen > wybór opcji "I want to place the domains in First Minute auctions" - jako domyślnej, to zły wybór, jakby ktoś zachęcał do popełnienia błędu i wystawienia fm. Domyślnie powinna być dotychczasowa opcja " Chcę poczekać z rejestracją domen", z czego korzysta większość, lub przynajmniej powinna być indywidualnie możliwosć wyboru opcji domyślnej.

 

Nie mówiąc o tym, że przypominanie wszystkim o akcjach FM nie jest zbyt szczęśliwe, gdyż akcje fm są zdecydowanie porażką serwisu, przez takie rozwiązania rynek domen jest bardziej spekulacją, niż biznesem.

Też tak sądzę, że tak powinno być. Poza tym dlaczego jest to po angielsku w polskiej wersji?

 

A jesli chodzi o generator literówek, to powinna być opcja "ODZNACZ WSZYSTKIE/ ZAZNACZ WSZYSTKIE", bo domyslnie wszystkie są zaznaczone, co przez przypadkowe kliknięcie niedoświadczonej osoby może wygenerować nawet spory koszt. Jak jest kilkadziesiąt literówek, to cięzko pojedynczo przedzierać się przez taki gąszcz dla jednej czy kilku literówek do testowania.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mówiąc o tym, że przypominanie wszystkim o akcjach FM nie jest zbyt szczęśliwe, gdyż akcje fm są zdecydowanie porażką serwisu, przez takie rozwiązania rynek domen jest bardziej spekulacją, niż biznesem.

Korzystam z przypominania o aukcjach FM.

Możecie sobie to "odhaczyć" z listy newsletterów i po bólu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
akcje fm są zdecydowanie porażką serwisu, przez takie rozwiązania rynek domen jest bardziej spekulacją, niż biznesem.

 

i tak to jest spekulacja, przypomina spekulacie gieldowe na akcjach, opcjach, kontraktach

Share this post


Link to post
Share on other sites
i tak to jest spekulacja, przypomina spekulacie gieldowe na akcjach, opcjach, kontraktach

 

No tak faktycznie, na rynku jest już nawet kilku "daytraderów" first minute na dużą skalę, którzy wystawiają i po kilkaset fm na dzień, każdy znajdzie widać swoją niszę. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mi się wydaje czy od pewnego czasu rating kupującego nie jest aktualizowany?

 

Nie wydaje Ci się, już od blisko miesiąca rating nie został przeliczony na nowo.

 

Bo od jakiegoś dłuższego czasu rating jest przeliczany, a nie aktualizowany na bierząco (sprzedaż/zakup => +1 pkt) jak było kiedyś (b. dawno temu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×