Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Doczekam się odpowiedzi na zgłoszenie nr. 515479363 z 2010-08-20, ponawiane trzykrotnie, dotyczące transferu domeny .com z 12 sierpnia ? Dlaczego transfer został anulowany i dlaczego nie można go ponowić ?

Może zamieszczenie tutaj pytania spowoduje reakcje ze strony Dropped. Niestety nawet pisanie prywatnej prośby na di.pl (Noname) nic nie daje!

Czy za każdym razem trzeba "żebrać" o odpowiedź" ?! Zacznijcie poważnie traktować klientów!

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze byłoby gdyby przy odrzucaniu oferty otrzymanej przed Aftermarket można było dopisać jakiś komentarz. Dobrze funkcjonuje to przy przesyłaniu kontroferty, gdzie jest do dyspozycji pole na propozycję ceny i komentarz. W przypadku odrzucania propozycji nie mam możliwości skomentowania np. podania powodu odrzucenia oferty. A czasami warto napisać co do takiego ruchu skłania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Któryś raz już trafiam na następującą sytuację. Zaznaczam do wyszukania domeny usunięte wczoraj i przy próbie zaznaczenia do przechwycenia dostaję : Domena już została przechwycona. O co w tym chodzi ? Znaczy już pozamiatane, czy można gdzieś tę domenę licytować ?

 

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
Któryś raz już trafiam na następującą sytuację. Zaznaczam do wyszukania domeny usunięte wczoraj i przy próbie zaznaczenia do przechwycenia dostaję : Domena już została przechwycona. O co w tym chodzi ? Znaczy już pozamiatane, czy można gdzieś tę domenę licytować ?

 

 

M

 

Komunikat jest błędny. Przynajmniej w przypadku domeny "galaretki.pl", która była obecna w dzisiajszym newsletter`rze. Domena oczywiście została dużo wcześniej przedłużona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgłaszam dwie propozycje dodatkowych funkcjonalności do aukcji (możliwe, że ktoś już zgłaszał):

 

1. Możliwość dodawania komentarzy i ew. wyjaśnień po wystawieniu aukcji.

 

2. Możliwość dodania płatnej kategorii do już wystawionej aukcji (tu szczególnie chodzi aukcje o LM).

 

Będzie fajnie jak te funkcje kiedyś się pojawią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystąpił błąd bazy danych. ... numeru błędu: 1282851432.

 

Za kazdym kolejnym razem wzrasta numer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Komunikat jest błędny. Przynajmniej w przypadku domeny "galaretki.pl", która była obecna w dzisiajszym newsletter`rze. Domena oczywiście została dużo wcześniej przedłużona.

 

Od jakiegoś czasu codzinnie trafiają mi się z 2 takie domeny.

 

 

Wystąpił błąd bazy danych. ... numeru błędu: 1282851432.

 

Za kazdym kolejnym razem wzrasta numer.

 

Dropped liczy swoje błędy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped liczy swoje błędy ;)

 

W takim wypadku, już w miliard poszło :P

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped liczy swoje błędy :)

 

No jak dropped.pl ma tyle błędów od rana to zaraz dzwonię do tych od Księgi Guinessa. ;)

 

Już działa wszystko. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi dropped.pl nie odpowiada ani tu ani na mail.

Klient zakupił domenę ale jej nie opłacił w terminie bo był jakiś problem z przelewem. Teraz domena jest zablokowana i ani jej nie moge sprzedaż ani przetransferować na konto klienta, który chyba już 4 dzień czeka na jakąś odpowiedź z dropped...

 

W sumie już mam dwie takie zablokowane domeny - a klienci się niecierpliwią :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystąpił błąd bazy danych. ... numeru błędu: 1282851432.

 

Za kazdym kolejnym razem wzrasta numer.

 

Na pewno był taki komunikat? Widziałem już wiele błędów dropped ale żadnego po polsku.

A numer błędu o którym piszesz to nie numer błędu tylko czas (unixowy) wystąpienia tego błędu podany w mikrosekundach ;)

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno był taki komunikat? Widziałem już wiele błędów dropped ale żadnego po polsku.

Taki komunikat w dropped pojawia się gdy sprawdzasz whois domeny, a dokładniej jej abonenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno był taki komunikat? Widziałem już wiele błędów dropped ale żadnego po polsku.

A numer błędu o którym piszesz to nie numer błędu tylko czas (unixowy) wystąpienia tego błędu podany w mikrosekundach ;)

 

W sekundach :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped: czy doczekam się w tym stuleciu exportu listy domen dodanych do przechwycenia do pliku csv? Chociaż odpowiedzcie, czy to ma szanse przejść.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam mam pytanko do kolegów z Forum..

mianowicie dostałem premie za domenę 5zł była ona dodana do przechwycenia.....a właściwie tylko próba rejestracji, teraz trafiła na aukcje publiczną czy coś jest nie halo?? kiedyś dostawałem piątaka jak domena została złapana....

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam mam pytanko do kolegów z Forum..

mianowicie dostałem premie za domenę 5zł była ona dodana do przechwycenia.....a właściwie tylko próba rejestracji, teraz trafiła na aukcje publiczną czy coś jest nie halo?? kiedyś dostawałem piątaka jak domena została złapana....

 

Teraz ta premia jest przyznawana z innego tytułu.

czytaj dalej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę wywalić Google Analytics z aukcji ostatnie 15/30 sekund przed zakończeniem.

 

Z firmowego sieć to normalne nie mam problemu, ale nie zawsze mam łącze kilka MB - i akurat dzisiaj nie zdążyłem licytować, bo mój FF musiał poczekać na GA kilka sekund - BTW czy ogólne GA jest potrzebne na strony potwierdzające oferty???

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy ogólne GA jest potrzebne na strony potwierdzające oferty???

 

Jest, jeśli chcą badać konwersje na tym etapie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest, jeśli chcą badać konwersje na tym etapie.
???

 

AM/dropped, to nie jakiś sklep, w którym ludzi dodają do koszyka i potem nie zakończą zakupy.

 

Potwierdzenia ofertę, powinno mieć konwersje około 100% (tzn., że zwozili ofertę, a nie, że wygrali aukcję).

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
AM/dropped, to nie jakiś sklep, w którym ludzi dodają do koszyka i potem nie zakończą zakupy.

ależ oczywiście, że nie sklep, ale przyznasz, że to nie wyklucza faktu, że warto badać konwersje na różnych etapach i poprawiać usability serwisu?

 

Potwierdzenia ofertę, powinno mieć konwersje około 100% (tzn., że zwozili ofertę, a nie, że wygrali aukcję).

Chyba, że coś w procesie jest mylące, niejasne itd. Nie chcę teraz gdybać i teoretyzować. Ten wątek też zresztą nie jest dobry na dyskusję o badaniu usability i konwersji w serwisach internetowych. Nie ma co off-topować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

proszę o odpowiedź na ticket [#517485734] z dnia 23.08 z dalszymi adnotacjami

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam się do prośby o aktualizację rankingu.

 

Zdarza się, że .eu na liście usuniętych domen są wolne. Ciekawe gdyby dodać te domeny do przechwycenia to kiedy D by się zorientował i je "przechwycił" :)

 

Newsletter przychodzi trochę nieregularnie i są nie nim domeny już przechwycone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Zainicjowałem "przeniesienie" domeny .eu z A24 do AM, lecz akcję anulowałem. I oczywiście nie doszło do skutku.

Czy mogę powtórnie zainicjować owe przeniesienie?

(kiedy chciałem jeszcze raz wykonać przeniesienie.. pokazało mi o to taki komunikat)

transferb.jpg

 

Czy da się coś z tym zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grr. Wysłałem już maila do Dropped, ale może ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją: Nie mogę kupić domeny, bo "Domena

wygasa za mniej niż 7 dni!". Dotychczasowy abonent jej nie przedłużył i dzisiaj ona wygaśnie. I co mam teraz zrobić? Na koncie mam odpowiednią kwotę, aby ją kupić i odnowić na kolejny rok.

 

edit: Udało się. :-)

Edited by rocker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×