Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Coś jest nie tak z mailiami informującymi o wygaśniętych i wygasających domenach - sprzeczne ze sobą komunikaty, daty się nie zgadzają.

Cholera już skasowałem te maile ale mniej więcej jest tak:

na liście mailowej - domeny wygasające - są te, które maja datę wygasania 13.07

na liście mailowej - domeny wkrótce wygasną - są te, które mają datę wygasania 10.07 (czyli już wygasłe)

Po prostu zamienione są maile, ich tematy.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Request-URI Too Large

The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server.

 

Coś nowego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o numeracji domen w panelu? Mi by się taka opcja przydała, od razu widać, ile domen ma się do przedłużenia w ciągu np. miesiąca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, gdyby można było dodawać domeny do folderów przez zaznaczanie fajki na liście przy wielu naraz. Teraz żeby dodać 20 domen do folderu trzeba je pojedynczo wybierać z rozwijanej listy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, gdyby można było dodawać domeny do folderów przez zaznaczanie fajki na liście przy wielu naraz. Teraz żeby dodać 20 domen do folderu trzeba je pojedynczo wybierać z rozwijanej listy.

Moja lista domen -> zaznaczasz domeny -> wybierasz "Przenieś do folderu" przy "Dla zaznaczonych domen:" na dole listy

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% hurtowe transfery wewnętrzne.

 

Co to daje, że mogę zlecić np. 100 transfery jednym kliknięciem, jeśli potem muszę przy "odbiorze" każdej domeny pojedyncze potwierdzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
??? why ??? :)

 

 

Dla wygasającej domeny nie można zmienić abonenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla wygasającej domeny nie można zmienić abonenta.

 

abonent jest ten sam :)

 

edit: jednak nie ten sam, faktycznie dane nie są takie same na obu kontach.

 

PS> Dzięki Noname :D

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już któryś raz promujecie aukcje domen przechwyconych wystawianych na koncie AfterMarket.pl ale wciąż nie działa sortowanie listy... ja dziękuję za przeglądanie prawie 60 stron bardzo słabych domen - tracicie w ten sposób kasę bo jestem pewny, że jakby sortowanie było to i licytujących by się więcej znalazło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po czym chciałbyś sortować tę listę? Dodaliśmy wczoraj stronicowanie i wyszukiwanie słów kluczowych, jeśli jeszcze widzisz jakieś potrzebne usprawnienia to napisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po czym chciałbyś sortować tę listę? Dodaliśmy wczoraj stronicowanie i wyszukiwanie słów kluczowych, jeśli jeszcze widzisz jakieś potrzebne usprawnienia to napisz.

Pewnie chodzi o tą listę: https://www.aftermarket.pl/userauctions.php

Tutaj nie da się sortować wg którejkolwiek kolumny a przydała by się ta funkcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najlepszym rozwiązaniem byłaby opcja pobrania listy aukcji do pliku csv lub xls i przeglądanie listy offline.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po czym chciałbyś sortować tę listę? Dodaliśmy wczoraj stronicowanie i wyszukiwanie słów kluczowych, jeśli jeszcze widzisz jakieś potrzebne usprawnienia to napisz.

 

Po liczbie ofert i cenie najważniejsze. :)

 

To chyba pierwsze, po czym każdy sortuje, bo więcej ofert i wyższa cena to często (choć nie zawsze) domena z większym potencjałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po liczbie ofert i cenie najważniejsze. :)

dawno temu zapisałem sobie link do wyszukiwarki dropped:

https://www.dropped.pl/auctionsearch.php?do...&order=bids - najbliższe 24 godziny, sortowane po ofertach

 

składowe linka np:

&order=bids - sortowanie po ofertach

&days=1 - liczba dni

&cat=0.4. - np. Last minuty

&cat=0.5. - np. First minuty

Pełne linki mam w stopce

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po liczbie ofert i cenie najważniejsze. :)

 

To chyba pierwsze, po czym każdy sortuje, bo więcej ofert i wyższa cena to często (choć nie zawsze) domena z większym potencjałem.

Sortowanie zostało dodane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×